Huawei Watch 3'ü satın almak için 5 neden: İlk...

Huawei Watch 3’ü satın almak için 5 neden: İlk…

Yeni teknolojik cihazlar söz konusu olduğunda çok ilginç bir yıl oluyor. Bunlardan biri geçtiğimiz Haziran ayında Huawei’den bir saat şeklinde geldi. biz başvuruyoruz Huawei Saat 3, yeni dahil olmak üzere ilginç özelliklerle dolu bir akıllı saat Harmony OS 2 işletim sistemi. Asyalı firma, Google ve Amerika Birleşik Devletleri’nin vetosunun ardından platformunu ürünlerinden biri haline getirdi.

İçindekiler dizini

Ama aynı zamanda, Huawei Saat 3 Ayrıca, telefondan bağımsız olarak kullanılmasına izin veren, her zaman takdir edilen 4G bağlantı özelliğine sahiptir. Ayrıca saatte 450 mAh pil, Hisilicon Hi6262 CPU veya 2 GB RAM bulunuyor. Bu cihaz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız okumaya devam edin. Aşağıda 5 ana anahtarını gözden geçiriyoruz.

Tasarım ve teşhir

Huawei Watch 3, zarif stili ve kaliteli yapısıyla dikkat çekiyor. Bu modelde ekran, uçlarında belirgin kıvrımlara sahip cam kapağı sayesinde estetik düzeyde büyük bir role sahip.

Özellikle 1.43 inçlik bir AMOLED paneldir, piksel yoğunluğu 326 ppi olan. Ayrıca, 1.000 nit parlaklık ile renkler, çok iyi aydınlatılmış ortamlarda bile çok daha iyi görünür. Yenileme hızının 60 Hz’e ulaştığını belirtmekte fayda var, bu da çalışmasında oldukça önemli bir akışkanlık anlamına geliyor.

Huawei Watch 3’ün tasarımının dikkate alınması gereken bir diğer yönü, bize farklı arayüz seçeneklerini hızlı bir şekilde kontrol etme seçeneği verecek olan döner tepesidir. Ayrıca, etkileşimini daha da eksiksiz hale getiren altta fiziksel bir düğme ile donatılmıştır.

Ve saat kayışına çok önem veren biriyseniz, Watch 3 ile hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Silikon (Active), deri (Classic) veya titanyum (Elite) arasında seçim yapabilirsiniz.

Verim

Huawei Watch 3’ün performansı, güçlü HiSilicon Hi6262 işlemcisi ile temsil edilmektedir. Bu, yeni oluşumun ortaya çıkmasına neden oldu. Harmony OS 2.0 işletim sistemi bu cihazda sorunsuz bir şekilde akar. Her durumda, şirketin akıllı saatlerine bir eldiven gibi uyan ve gerçekten çarpıcı işlevler sunan bir işletim sistemi.

Onlardan biri bir tür sürahi İstediğimizi seçmek için yakınlaştırıp uzaklaştırabileceğimiz uygulama simgeleriyle. Ancak buna ek olarak, HarmonyOS 2.0, saati özelleştirmek için her zaman kullanışlı olan, özellikle önceden yüklenmiş 30 adet animasyonlu küre ile birlikte gelir. Endişelenmeyin çünkü size az görünüyorlarsa, Huawei’nin Saat Yüzü Mağazasından her zaman daha fazlasını indirebilirsiniz.

RAM söz konusu olduğunda, 2 GB’dir. Ayrıca, bir kapasite sunar 16 GB’a kadar depolama. Bu bölümde Huawei Watch 3’ü özel ve çok yönlü bir model yapan çoklu işlevlerden bahsetmekte fayda var. Kalp atış hızı, stres, uyku, vücut ısısı, oksijen doygunluğu ve otomatik düşme tespiti ölçümü en dikkate değer olanlardan sadece birkaçıdır.

Buna ek olarak, ayrıca 100’den fazla farklı eğitim modu içerir. Bunların 19’u açık ve kapalı sporlar için profesyonel modlar, 85’i ise özel modlardır. Benzer şekilde, bu saat de en az 6 en yaygın antrenman türü için otomatik bir egzersiz algılama sistemi ile birlikte gelir.

Huawei Saat 3 Pil

Özerklik söz konusu olduğunda, Huawei Watch 3, içinde 4G bağlantısı kullanarak 3 güne kadar (veya düşük tüketim modunda 2 haftaya kadar) özerklik vaat eden 450 mAh pil barındırıyor.

Her halükârda, en akıllı güç tasarrufu algoritması 3.0 bu akıllı saatin pilinin mümkün olduğunca uzun süre dayanmasını sağlayacaktır.

Huawei Saat 3Huawei Saat 3

4G bağlantısı

Huawei Watch 3’ün önemli anahtarlarından bir diğeri de 4G bağlantısına sahip olması. Bu, saatte bir eSIM kullanmamıza izin verecek, tamamen mobilden bağımsız hale getiriyor. Yani saati kullanmak istediğimizde artık yanımızda taşımak zorunda kalmayacağız. Arama yapmak veya almak için bir cep telefonu numarasını ilişkilendirebileceğiz ve aynı terminalimizde yaptığımız gibi uygulamaları yüklemek veya mesaj almak için veri tüketebileceğiz.

# Önizleme Ürün Derecelendirme Fiyatı

bir

HUAWEI WATCH FIT - Metal gövdeli, ekranlı akıllı saat...

HUAWEI WATCH FIT – Metal gövdeli, ekranlı akıllı saat…


59 İncelemeler
129,00 €
69,00 €
2

Huawei Watch GT2e - Smartwatch Grafit Siyah

Huawei Watch GT2e – Smartwatch Grafit Siyah


5 Görüş
€115,28
3

HUAWEI Watch GT2 Sport- 46 Mm Kasa + USBC'li Smartwatch...

HUAWEI Watch GT2 Sport- 46 Mm Kasa + USBC’li Smartwatch…


7.072 İnceleme
239,00 €
€129,51
4

Huawei Watch GT Classic Sport GT2 ile uyumlu şarj kablosu...

Huawei Watch GT Classic Sport GT2 ile uyumlu şarj kablosu…


28 İnceleme
6,99 €
5

HUAWEI Saat GT 3, HUAWEI Spor Saat, Şununla birlikte izle...

HUAWEI Saat GT 3, HUAWEI Spor Saat, Şununla birlikte izle…

derecelendirme yok €209.00

Fiyat ve müsaitlik

Huawei Watch 3, 18 Haziran’dan beri İspanya’da zaten satışta. Bir veya başka bir kayışla ne satın aldığınıza bağlı olarak farklı fiyatlar bulabilirsiniz:

  • Huawei İzle 3 Aktif: 369 euro
  • Huawei Saat 3 Klasik / Moda: 399 euro
  • Huawei Saat 3 Elit: 449 euro

İncelediğimiz tüm özellikleri göz önünde bulundurarak, Apple Watch gibi diğer rakip modellerle veya şirketin diğer akıllı saatlerinden çok daha iyi bir fiyat-performans oranına sahip bir saat olduğunu söyleyebiliriz. dava sadece Pro sürümü tarafından aşıldı.Bunun hakkında daha ayrıntılı bilgi için İspanyolca resmi Huawei web sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.