HUAWEI WATCH 3: Bunlar HarmonyOS 2'ye sahip yeni akıllı saatler...

HUAWEI WATCH 3: Bunlar HarmonyOS 2’ye sahip yeni akıllı saatler…

Harmony OS 2 Bu bir gerçektir ve Huawei’nin yeni işletim sistemini entegre eden ilk ürünlerden biri, akıllı saatinden ne fazla ne de eksiktir: HUAWEI WATCH 3 ve HUAWEI WATCH 3 Pro. Burada markanın yeni akıllı saatinin temel özelliklerini inceleyeceğiz. Görelim.

<< OFERTA DE LANZAMIENTO DE HUAWEI WATCH 3 >>

Ana yenilik işletim sisteminde: Her durumda gelişmiş etkileşim, bağımsız bağlantı ve ara bağlantıya dayalı tüketicilere konforlu ve akıllı yaşam deneyimleri sunmak için HarmonyOS 2 çalıştıran iki akıllı saatle karşı karşıyayız.

Tasarım söz konusu olduğunda, cilalı paslanmaz çelik saat gövdesi, ultra kavisli bir 3D cam panel ve geniş bir ekran ile süslenmiş olup, akıllı saat serisi için zarif bir tasarımı tamamlamaktadır. Yeni HUAWEI WATCH 3, Huawei’nin dokunsal geri bildirim sağlayan 3D döner kurma koluna sahip ilk akıllı saat serisidir.: Yüksek hassasiyetli parmak hareketi tanıma sayesinde, kullanıcılar görüntüleri yakınlaştırıp uzaklaştırabilir ve menü seçenekleri arasında hassas bir şekilde gezinebilir.

İşlevler açısından, HUAWEI WATCH 3 serisi, kullanıcının fiziksel durumunu birden fazla 100 eğitim modu. ayrıca vardır sıcaklık algılama yeni bir yüksek hassasiyetli sensörün yanı sıra düşme algılama işlevi ve acil durum uyarılarının dahil edilmesi sayesinde. gibi sağlık izleme işlevlerine ek olarak, kalp hızı, SpO2, uyku ve basınçakıllı saat serisinin zengin özellik seti, kullanıcıların sağlık durumları hakkında sürekli bilgi sahibi olmalarını sağlar.

Gerçek: HUAWEI WATCH 3 bağımsız bağlantıyı destekler: eSIM hizmeti akıllı telefonda, kullanıcılar telefon numarasını ve ses ve veri planlarını akıllı telefon ve akıllı saat arasında paylaşabilirler. Ayrıca, kullanıcılar ayrıca Aramalara cevap ver Her iki cihazda da gelen MeeTime.

Huawei’nin akıllı saatlerinin güçlü noktalarından biri olan pil, üretici bilgilerine göre önceki nesillere göre biraz daha sınırlı olsa da bu seride de dikkat çekiyor: HUAWEI WATCH 3 Pro’da bir Uzun süreli pilAkıllı modda 3 günlük pil ömrünü ve ultra uzun pil ömrü modunda 14 günlük pil ömrünü desteklemek üzere tasarlanmıştır.

Huawei Watch 3’ün fiyatı 449 Euro’dan başlıyor, ancak Huawei web sitesinde avans ödeyip 50 Euro indirim ve Huawei Freebuds Pro’dan bir ön satın alma dönemi açtıkları promosyonlar ve teklifler var. hediye.

Leave a Reply