Huawei, tüm evi kapsama alanı sağlayan ağ ağları için yeni bir yönlendirici olan WiFi Mesh’i sunar

Huawei, katalogda örgü ağlarla (meş ağlar) uyumlu yeni bir Wi-Fi yönlendiriciye sahiptir. Bu Huawei WiFi Mesh600 metrekareye kadar olan evlerde şebeke kapsama sorunlarını ortadan kaldırmak amacıyla ve 2.200 Mbps’ye varan hızlar sunma vaadiyle pazara ulaşan bir model.

Ve her zamanki gibi, Huawei WiFi Mesh onu oluşturan birimlerin sayısına bağlı olarak iki varyantta gelir (iki veya üç uydu). 18 Şubat’tan itibaren mağazalara gelmesi planlanan bir model.

Tüm evin Wi-Fi kapsama alanı

Huawei Wi-Fi Ağı

Huawei WiFi Mesh, baz ile uydular veya tekrarlayıcı görevi gören erişim noktaları arasında kurulan bağlantı sayesinde bir örgü ağ sistemi veya örgü ağı oluşturmanıza olanak tanır. Bir sistem evde tek bir ağ kurmak ve mümkün olan en iyi bağlantıya sahip olmak için konumumuzu veya daha doğrusu cihazımızın konumunu bilir.

Evim için en iyi Wi-Fi ağ sistemi hangisi: önerilen modelleri içeren bir alışveriş rehberi

Huawei WiFi Mesh, 2.4 GHz, 5 GHz düşük frekans ve 5 GHz yüksek frekans ağlarıyla uyumlu, farklı uydularla örgü ağı kurmak için kullanılan 5 GHz’den biri. Ek olarak, Huawei WiFi Mesh, kapsama kalitesini artırmak için 2,4 GHz ve 5 GHz bantları arasında geçiş yapılmasına olanak tanır.

Bu cihazların her birinin içinde, dört çekirdekli 1.4 GHz Gigahome WIFi işlemci ile birlikte toplam altı bağımsız sinyal yükseltici ve alıcı buluyoruz. 256 GB RAM eşlik ediyor.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/3a/10/22/601056f33bef07814b/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/2d/2c/82/601056ee3bef07816f/orijinal/redes-wifi-mesh-que-son-y-como-improve-nuestras-conexion-wifi-bq.jpeg»}

Markaya bağlı olarak, üç cihazdan oluşan set, 600 metrekarelik bir kapsama alanı sağlar (her biri 200 metrekare), ancak gerçek bir durumda yönlendirici başına yaklaşık 150 metrekarelik bir optimum kapsama alanı beklenir, bu da yaklaşık 450 metrekaredir.

Huawei WiFi Mesh sisteminde bir Gigabit sınıfı Ethernet WAN bağlantı noktası ve üç Gigabit sınıfı Ethernet LAN bağlantı noktası bulunur. Huawei AI Life uygulaması sayesinde, Huawei’nin bağlı cihaz ekosistemini cep telefonumuzdan kontrol edebiliyoruz.

Fiyat ve müsaitlik

Yeni Huawei WiFi Mesh yönlendirici, şirketin web sitesinde, başına iki yönlendirici bulunan modellerde mevcuttur. 179 Euro ve 249 Euro’ya üç yönlendirici.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Huawei, tüm evi kapsama alanı sağlayan ağ ağları için yeni bir yönlendirici olan WiFi Mesh’i sunar aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…