Huawei, saat ekosistemini Fitify antrenmanları ve Watch GT2 Pro ile başlayarak üçüncü taraf uygulamalara açıyor

Huawei yapmaya kararlı giyilebilir daha da rekabetçi ve bunun için ekosistemini başka olasılıklara açmaya çalışıyor. Örneğin, çok daha yakın bir etkileşime izin vermek için üçüncü şahıslar tarafından tasarlanan uygulamalarşimdiye kadar Huawei Watch ve şirketi için düşünülemez bir şeydi.

Bu nedenle, Çin çokuluslu şirketi bu yakın etkileşime ilk kez kapılarını açmıştır ve seçilenler bu grubun üyeleri olmuştur. uygun. Uygulama artık küresel olarak Çin’den uzaktaki Huawei Watch GT2 Pro ile uyumlu ve diğerlerinden ilki olmayı vaat ediyor.

Huawei Watch GT2 Pro, uygulamayla bütünleşir

uygun

Fifity, egzersiz yapmaya, rutinleri önermeye ve her türlü antrenmanı size özel bir uygulamadır. 10 milyondan fazla kullanıcı gezegen boyunca. Fitify veritabanında şu anda birçok disiplin için 900’den fazla farklı egzersizden oluşan bir repertuar bulabiliyoruz ve içinde zaten 200 milyondan fazla tamamlanmış egzersiz var.

COVID-19'un ortasında moda olan oksimetreler: Akıllı saatler ve bileziklerdekiler ne için (ve ne için değiller)

170 ülkede bulunan ve toplam 18 dile çevrilen uygulama, şimdiden Huawei Watch GT2 Pro ile uyumlu. Fitify’da Huawei saatini uygulamanın kendisine eşlik edecek şekilde kullanınkendini nasıl gittiğimiz hakkında bizi bilgilendirmeye ve daha sonra uygulamada saklanacak her türlü ölçümü almaya adamıştır.

Daha ne, Uygulamayı uzaktan kontrol etmek için saat ekranında farklı etkileşimli seçeneklerimiz olacak, böylece sadece terlemeye ve forma girmeye odaklanmak için cep telefonumuzu egzersiz sırasında park halinde bırakabiliriz. Bu şekilde, Huawei nihayet saat ekosistemini üçüncü taraf uygulamalara açıyor.

{«videoId»:»x7zhhij»,»autoplay»:true,»title»:»SMARTWATCH KARŞILAŞTIRMA 2021 – EN İYİ AKILLI SAAT hangisi»}

Bu entegrasyon için Fitify, Huawei Mobil Servislerine uyum sağlayın tasarlanmış beş adede kadar entegrasyon kiti kullanılarak eski profesyonel. Huawei, Fitify’ın birçoğunun ilki olmasını umuyor, ancak şu anda Huawei ailesinden daha fazla akıllı saatin App Gallery’deki uygulamalarla bu entegrasyon programına katılıp katılamayacağını bilmiyoruz.

üzerinden | GSMArena

– Haberler Huawei, saat ekosistemini Fitify antrenmanları ve Watch GT2 Pro ile başlayarak üçüncü taraf uygulamalara açıyor aslen yayınlandı Android Samuel Fernandez tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…