Huawei, Petal Haritalar’da zaten bulunan yeni yürüyüş ve bisiklet rotalarıyla Google Haritalar’a yaklaşıyor

Huawei tarafından geliştirilen harita uygulaması Petal Maps, navigasyon sistemine büyük bir yenilik ekledi: artık sadece arabalar ve toplu taşıma ile uyumlu değil, aynı zamanda ayrıca yürüyüş ve bisiklet yolları ile. Açık havada hareket etmeyi sevenler için bir gelişme.

Huawei’nin donanım alanında, özellikle ABD vetosu nedeniyle bileşenlerin engellenmesi nedeniyle yaşadığı muazzam zorluklarla birlikte, şirket, yalnızca Google’ın eksikliklerini sağlamak amacıyla değil, aynı zamanda yazılımını geliştirmeye teşvik edildi. için iş stratejinizi tamamlayın. Petal Search, Google aramasına nasıl bir alternatif oluşturulacağına iyi bir örnektir. Ve Petal Haritalar ile Huawei, cihazlarınız için harika bir Google Haritalar yapıyor.

Petal Maps, rotaları motorlu taşıtların ötesine taşıyor

Petal Haritalar Güzergahlar

Cihazlarında noktadan noktaya GPS navigasyon sistemi sunmak Huawei için çok önemli. Petal Maps ile başardığı şey bu, bunu daha önce denedik: ilk başta biraz basit olmasına rağmen, basit haritalar ve bir araba ile rotaları izlemekle sınırlı navigasyon, marka, olanaklarını artırmak için uygulamayı geliştirdi. Haritalara hakim olan platform olan Google Haritalar’a bakmak çok önemlidir.

Petal Haritalar ve Google Haritalar: Huawei'nin harita uygulamasında ne var ve ne eksik?

Petal Maps, aracını park etmiş halde dolaşmak isteyenlere alternatifler sunmak için rotaları iyileştirdi. Artık bir yerden bir yere yürümek isteyenler için de rotalar eklendi. haritada işaretlenmiş noktalara göre belirli yönlerden. Ek olarak, Petal Maps bisiklet rotası sunar.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/09/4d/12/5f9701523bef072e4a/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/13/5a/73/5f97199d3bef072e42/original/mini-2-mate-40-pro.jpeg»}

Petal Haritalar ayrıca toplu taşımadaki rotalara erişimi de iyileştirir. Tabii ki, hala sınırlıdır: büyük şehirlerdeki gezilerin ötesinde, sistem zayıftır. Bu şehirler içinde geziler iyi planlanmıştır, transferleri ve bekleme sürelerini içerir. Tasarım, aynı toplu taşıma yolları için Google Haritalar tarafından sunulana çok benzer şekilde açık ve özlüdür.

Petal Haritalar Güzergahlar

Yürüyerek, bisikletle ve toplu taşımayla farklı rotalar, hem Huawei cihazları hem de paralel olarak kurmuş olan cep telefonları için Petal Haritalar’da zaten mevcuttur (HMS Hizmetlerini kurmak da gereklidir). Çalışması her zaman bir dezavantajla doğru görünüyordu: noktadan noktaya yönlendirme bu rotalar için henüz çalışmıyor, yalnızca araba rotaları için. Huawei’nin gelecekte onlar için GPS’i de etkinleştireceği umulmaktadır.

– Haberler Huawei, Petal Haritalar’da zaten bulunan yeni yürüyüş ve bisiklet rotalarıyla Google Haritalar’a yaklaşıyor aslen yayınlandı Android Ivan Linares tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…