Huawei P50 tasarımı bugüne kadarki en detaylı sızıntıda eksiksiz

Tüm söylentiler işaret ediyor Huawei P50 çok yakında tanıtılacak. Şirketin, Huawei P50 ve P50 Pro’dan oluşan ve hakkında çok fazla bilgi toplayabildiğimiz yeni üst düzey terminal serisinin lansman etkinliğinin ayrıntılarını tamamlaması çok muhtemeldir. .

Bugün yeni filtreleme ne olacağına daha yakından bakalım yeni Huawei P50’nin tasarımı. Söz konusu sızıntı, referans olarak alan bir tasarımcıdan geliyor. sızdırılmış cihaz düzeni şemalarıbir dizi üretti yüksek kaliteli renderlar Çinli markanın yeni terminalinin nasıl olacağını gösteriyor.

Sızdırılan görüntülere göre Huawei P50’nin tasarımı.

Ultra ince çerçeveli devasa bir kamera ve ekran

Söz konusu görüntüler, Huawei P50’nin daha önce gördüğümüz tasarımını bir kez daha yineliyor. Bu nedenle, bir telefonun önündeyiz. kamera şüphesiz kahramanıcihazın arkasının iyi bir bölümünü işgal ederek.

Kameraları barındıran modülde bir Oval şekillive içeride görüyoruz ikişer ikişer gruplanmış dört sensörbir tarafta bir LED flaş ile.

Her şey işaret ediyor Huawei P50, bir ana kameraya, ultra geniş açıya, telefotoya ve ekstra derinlik sensörüne sahip olacak.. Öte yandan, Huaweo P50 Pro’nun da bir periskop tipi telefoto sensör ek olarak. Ayrıca serideki en modern modellerin şu özelliklere sahip olabileceği konuşuluyor. yeni Sony IMX800 sensörbir cep telefonunda görülen ilk 1 inç boyutlu fotoğraf sensörü.

Aynen çarpıcı telefon önügördüğümüz bir büyük ekran yanlarında ince kıvrımlar ve bazı ultra azaltılmış yan marjlar. Huawei’nin nasıl bahis yapmaya karar verdiğini de görebilirsiniz. tek bir delik Huawei Mate 40 Pro veya Huawei P40 Pro gibi önceki modellerde bulunan çift ön kamerayı geride bırakarak üstte ortalanmış.

Şu an için Huawei açıklama yapmadı. P50 serisi tanıtım tarihi, ancak etkinliğiniz Nisan ve Mayıs ayları arasında yapılmalıdır. Ayrıca HarmonyOS işletim sistemine sahip markanın ilk cep telefonu da olabilir.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Bugüne kadarki en detaylı sızıntı olan Huawei P50 tasarımının girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…