Huawei P50 lansman tarihini sızdırıyor ve çok yakında olacak

Huawei oldukça çalkantılı bir 2020 geçirdi ve sonunda, giden yönetim tarafından uygulanan çoklu ticari ablukalara pandemi yılı eklendi. donald trump Resmi oldukça karmaşık hale getirdiler.

O kadar ve o ölçüde ki, birçok kişi amiral gemilerinin lansmanlarının sürekliliğini sorguladı. Ancak her şey, en azından bu 2021’de şirketin lansman programında kararlı kalacağını gösteriyor.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

Ve bu kesin detay sayesinde Huawei P50’nin resmi olarak tanıtılacağı tarih henüz yeni doğrulanmış görünüyor.

Geleneksel bir tarih

İyi bir hafızanız varsa, P ailesinin yeni üyesinin genellikle Mart ayının son haftasında ortaya çıktığını hatırlayacaksınız.

Aslında, bir süredir P50’nin piyasaya sürüleceği tarih hakkında söylentiler dolaşıyor ve şimdi sızıntı yapan @RODENT950, bazı detayları ortaya çıkarmak için Twitter hesabını kullandı.

Paylaşılan tüm veriler arasında en çok öne çıkan ise terminalin lansman tarihi. 26 ve 28 Mart 2021 tarihleri ​​arasında muhbir tarafından onaylanmıştır.

Hem Huawei P30 hem de P40, piyasaya çıkışlarını tam olarak kendi yıllarının 26 Mart’ında gördü. Yani şimdi her şey üreticinin o tarihe sadık kaldığına işaret ediyor.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

P50’nin üç varyantta geleceğinden emin olun: normal, Pro ve Pro +. Üç ay önce sızdırılanların ötesinde teknik özellikleri bilinmemekle birlikte.

Tüm modellerdeki işlemci aynı olurdu: Kirin 9000. Tamamen yeni bir tasarıma sahip olacağı söyleniyor. İşletim sistemi bile bir gizem.

P50’de keşfedilecek çok şey var.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…