Huawei P30 Pro bu hafta sınırlı bir süre için satışta

bu Huawei P30 Pro AliExpress Plaza (İspanya) ve Amazon’dan gelen tekliflerden biri sayesinde artık daha fazla elinizin altında. ile model hakkında konuşuyoruz 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanı.

6,5 inç’e yakın büyük bir OLED panel, Huawei tarafından oluşturulan en güçlü yongalardan biri ve harika bir iş çıkaran 4 arka kamera. Huawei P30 Pro akıllı bir satın alma olabilir ve size nedenini söyleyeceğiz.

AliExpress’te satın al: Huawei P30 Pro (6+128GB)

Huawei P30 Pro’nun kameraları.

Huawei P30 Pro’yu en iyi fiyata satın alın

Daha fazla bilgi: Huawei P30 Pro, analiz: Çin’den taht için ciddi bir aday geliyor

Çin cihazı şunları içerir: 6.47 inç OLED panel ve Full HD + çözünürlük. küçük bir yeri var çentik damla şeklindedir ancak kullanmaya başladığınız andan itibaren gözden kaybolacaktır. Ancak piyasaya çıkışından bu yana biraz zaman geçti, bu P30 Pro’nun ekranı hala muhteşem.

senin beynin Kirin 980Huawei tarafından geliştirilen ve aynı zamanda Huawei P30’a dahil edilen güçlü bir işlemci. 2,6 GHz, 2 adet 1,92 GHz ve 4 adet 1,8 GHz hızında çalışan iki çekirdekten oluşuyor, sorunsuz hareket edemeyen hiçbir uygulama olmayacak.

  • HiSilicon KIRIN 980
  • 6 GB RAM ve 128 GB dahili bellek
  • 6.47″ Full HD+ OLED ekran
  • 40W hızlı şarjlı 4.200 mAh pil
  • 4 kamera
  • NFC

Bu Huawei P30 Pro’da Arkada 4 sensör: ulaşan bir ana kamera buluyoruz. 1,6 odak uzaklığına sahip 40 MPgeniş açı 20 MP ve odak uzaklığı 2.2bir sensör 10x’e kadar hibrit zoom ile 8 MP ve bir ToF (Uçuş Süresi) sensörü sahnelerin derinliğini analiz etmekten sorumludur. saat çentik onun önünden, 32 megapiksel kamera.

Çinli akıllı telefonun pili, en zorlu günlere dayanacak. 4.200mAh kapasite. Ancak unutmayın, en iyi şey hızlı şarj teknolojisidir. Sadece 30 dakikada %70 şarjı geri kazanmanızı sağlar..

AliExpress’te satın al: Huawei P30 Pro (6+128GB)

Açık amazon ispanya aynı fiyata alabilirsin 128 GB’lık sürüm dahili bellekten. sahip olmakla ilgileniyorsanız aklınızda bulundurmanız gereken bir seçenek. İspanya’dan nakliye.

Daha fazla bilgi: Huawei P30 Pro (6+128GB)

Huawei P30 Pro bir süre önce piyasaya çıkmasına rağmen bunu doğrulayabildiniz, hala keyfini çıkarabileceğiniz üst düzey bir akıllı telefon. Harika bir tasarıma, çok iyi bir ekrana, olağanüstü performans ve özerklikten daha fazlasına ve harika sonuçlar elde edebileceğiniz kameralara sahiptir.

Daha fazla bilgi: Hemen denemeniz gereken 5 Huawei kamera hilesi

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Giriş Huawei P30 Pro bu hafta sınırlı bir süre için satışta, ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…