Huawei Matebook’unuzu bu kapaklarla koruyun

Dizüstü bilgisayarınız olduğunda çok önemli olan şeylerden biri, onları mümkün olduğunca korumaktır. Bunun nedeni, bu cihazların genellikle ev içinde ve dışında kullanılmasıdır. Bunu başarmanın yollarından biri de koruyucu bir kılıf kullanmaktır ve size bu kılıfla uyumlu olanlardan bazılarını göstereceğiz. huawei arkadaşı kitabı.

İşletim sistemi kullanan bu dizüstü bilgisayarlar Windows 10 Şu anda piyasada bulabileceğiniz en eksiksizler arasındadırlar ve diğer şeylerin yanı sıra, üretim malzemesi olarak alüminyum kullandıkları için oldukça dengeli bir donanım ve çarpıcı bir tasarım sunarlar. Bu nedenle, kullanmak harika bir fikir kılıf kasayı riske atmamak ve kutusundan çıkardığınız ilk günkü gibi kalması için.

Huawei Matebook için kapakların vazgeçilmezi

Hoş olmayan bir sürprizle karşılaşmamak için kontrol etmeniz gereken ilk şey, seçtiğiniz özel kapağın uyumlu Sahip olduğunuz dizüstü bilgisayarla. Asyalı firmanın ürün gamında farklı modeller bulunduğundan, D14 için geçerli olan bir aksesuar ile D15 için geçerli olan bir aksesuar, birden fazla model arasında uyum olmadığı için aynı olmadığı için bu bilgilerin gözden geçirilmesi elzemdir. Açık görünebilir, ancak bunu her şeyden önce yapmak çok önemlidir.

Kılıflı Huawei Matebook

Bir önceki kontrolü yaptıktan sonra, Huawei Matebook için solvent ve etkili bir kılıf seçmenin zamanı geldi. Bunu yapmak için, ilk şey, onunla ne ilgisi olduğunu doğru yapmaktır. malzeme üretme. Kullanılabilir birkaç seçenek vardır, en yaygın olanı kullananlardır. plastik Darbe ve düşme problemlerini önleyen bir katman eklemek için yüksek kalitede. gibi başka olasılıklar da vardır. deri, bunlar daha çarpıcı. Gerçek şu ki, ana işlevi hepsi oldukça verimli bir şekilde yerine getiriyor, ancak en dikkatsizlerden biriyseniz, beklenmedik korkulardan kaçınmak için ilklerden birini seçmenizi öneririz.

Atılacak bir sonraki adım, tasarımın aradığınız şeye uygun olup olmadığını kontrol etmektir. Bunu söylüyoruz çünkü burada tamamen şeffaf olan ve dizüstü bilgisayarın kasasını görmenize izin veren ve diğerleri böyle olmayan ve gizleyen modeller var, ekipmanı her kullandığınızda kapağın sahip olduğu kaplamayı gördüğünüz gibi. Bu nedenle, burada uygun bir seçim yapmak, gerekli değilse de önemlidir. Ayrıca bilgisayara eklenen ağırlığın aşırı olup olmadığını kontrol etmekte fayda var, 500 gramı aşmak Travmatik değil… ama daha fazlası olmamalı.

Renkli Huawei Matebook kılıfı

Son olarak, yaptığınız seçimin uygun olduğundan emin olmak için Huawei Matebook’un sahip olduğu tüm bağlantı portlarının tam olarak korunduğunu kontrol etmeniz önemlidir. erişilebilir. Aksi takdirde, alacağınız kullanıcı deneyimi yeterli olmayacağından söz konusu aksesuarı atmanızı öneririz. Pili şarj etmek için USB Type-C bağlantı noktasını her kullanmanız gerektiğinde her zaman çantayı çıkardığınızı hayal edin.

Değerlendirmeniz gereken satın alma seçenekleri

Aşağıda, bahsettiğimiz Huawei dizüstü bilgisayarlarla uyumlu ve Amazon mağazasında bulundukları için hepsinin evden çıkmadan satın alınabileceği birkaç kapak modeli içeren bir liste bırakıyoruz. bu sahip oldukları kalite mükemmel ve kesinlikle bilgisayarınızın korunmasının normalden çok daha yüksek olmasını sağlarlar ve bu nedenle, onu evden uzakta kullandığınızda daha fazla endişelenmenize gerek kalmaz.

MOSISO Huawei MateBook D 15

Tamamen şeffaf olduğu ve kasanın hem yanlarını hem de üstünü ve altını sorunsuz bir şekilde kapladığı için söz konusu dizüstü bilgisayarın tasarımını görmenizi engellemeyen iyi bir seçenek. Plastikle kaplanmış, bu belirli modele sahipseniz her zaman hafife almış olabilirsiniz.

MOSISO Huawei MateBook D 15

Alapmk Deri Koruyucu Kılıf

Deri kullandığı ve bu nedenle ekipmana korumasını artırmanın yanı sıra çarpıcı bir dokunuş verdiği için bu modeli piyasadaki diğerlerinden farklı kılan üretim malzemesidir. 13 inç ekrana sahip Asyalı şirketin tüm dizüstü bilgisayarlarıyla uyumlu, estetik açıdan eşsiz.

Alapmk Deri Koruyucu Kılıf

ProCase Kılıf Huawei MateBook 13″

Bu kasayı farklı kılan şey, kauçuksu olan ve gerçekten yüksek darbe emilimi sunduğunu açıkça ortaya koyan yüzeyidir. İyi uyumluluk ve dizüstü bilgisayarı kullanırken yeterli soğutmayı sağlamada sorun olmamasıyla, yüzeyi bilgisayarı görmenizi engeller.

ProCase Kılıf Huawei MateBook 13"

Huawei MateBook 14 için GHFCASE

Bir Huawei 14 inç dizüstü bilgisayara koruma eklemek söz konusu olduğunda iyi davranış sağlayan bir başka iyi seçenek. Uyumlulukla ve ekipmanın yan tarafındaki bağlantı portlarının olağan kullanımıyla ne ilgisi olduğu konusunda size herhangi bir sorun çıkarmaz. Finişi oldukça iyi.

Huawei MateBook 14 için GHFCASE

Humpie Kapak

Bu tamamen şeffaf aksesuar, 15 inç ekrana sahip Huawei Matebook dizüstü bilgisayarlara mükemmel uyum sağlar. Estetik açısından büyük bir övünme olmadan ve bu korumayı yeterince artırır, böylece bilgisayarınız uyumluysa her zaman göz önünde bulundurmanız gereken bir seçimdir.

Humpie Kapak

Huawei MateBook 13 için RLTech Kılıf

Bu kasanın sunduğu uyumluluk ise 13 inç ekrana sahip olan ve 2020 yılına tekabül eden modellerle. Dizüstü bilgisayarın kasasının görülmesine izin vermeyen sert gri kaplaması ile koruması oldukça iyi ve sabitleme sistemi oldukça iyi. Kullanırken size herhangi bir sorun yaşatmayacaktır.

Huawei MateBook 13 için RLTech Kılıf

MOSISO Huawei MateBook D 14 Kılıf

Bu aksesuarın kullanışlılığı mükemmeldir, çünkü sahip olduğunuz dizüstü bilgisayarın korumasını önemli ölçüde artıracaktır ve kaliteli kaplaması ve oldukça çekici olması, bu kapağı açıkta bıraktığınızda çakışmaması ve yanlara erişmenizi engellememesi için oldukça çekicidir. bağlantılar.

MOSISO Huawei MateBook D 14 Kılıf

Huawei MateBook 13 için Başka Bir Kılıf

Bu, satın alabileceğiniz seçeneklerden biri ve Huawei Matebook’ların sahip olduğu iyi tasarımı görmenizi engellemez, çünkü 13 inç ekrana sahip modellerde eldiven gibi oturan şeffaf bir plastik kapaktan bahsediyoruz. inç. İyi seçim.

Huawei MateBook 13 için Başka Bir Kılıf

YGoal Huawei Matebook D 14 Kılıf

Bu aksesuar kesinlikle hayal kırıklığına uğratmaz, çünkü çok net bir uyumluluğu vardır ve darbelere oldukça iyi dayanmasını sağlayan sert plastik kaplamalı opak olanlar ne olacak. Dizüstü bilgisayarın soğutulmasının çok verimli kalmasına izin verdiği için hiçbir bölüm başarısız olmaz.

YGoal Huawei Matebook D 14 Kılıf

ZXYWW Sert Kasa

Bu, şirketin piyasaya ilk kez sunulan 13 inçlik dizüstü bilgisayarlarına uyan seçeneklerden biri. İyi koruma ve kullanımı kolay, temel olarak kabul edilebilecek bir seçenektir, ancak bilgisayarınıza güvenlik eklemek söz konusu olduğunda çoğu kişi için fazlasıyla yeterlidir.

ZXYWW Sert Kasa

Topes de Gama’da ilk olarak Huawei Matebook’unuzu bu kapaklarla koruyun girişi görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…