Huawei kurucusu iPhone 12’nin “dünyanın en iyi telefonu” olduğunu söyledi

O zamandan beri birkaç ay oldu manzana Şarj cihazının gözden düşmesi gibi ilginç haberler ve birbirinden farklı fikirlerle bizi yeni iPhone 12 ailesinin dört çeşidiyle tanıştırdı. büyük patron hangi Redmi’den oldukça hayal kırıklığına uğradığını söyledi kuyu “Buna değer tek iPhone 12, iPhone 12”.

iPhone 12 hakkında konuşan büyük bir üreticinin tek yöneticisi değil, ancak bu görüşlerin hiçbiri şu anki kadar ilginç değildi. ren zhengfeiHuawei’nin CEO’su bazı ilginç inciler bıraktı South China Morning Post’a verilen ve bu öğleden sonra Softpedia tarafından toplanan bir röportajda, çok dikkat çekici bir başlık gördüğün gibi… O zaman iPhone 12’nin dünyanın en iyi cep telefonu olduğu doğru mu?

Huawei CEO’su Ren Zhengfei, iPhone 12’nin dünyanın en iyi cep telefonu olduğunu söyledi mi? O NE LAN…!!??

Birçoğu, Huawei CEO’su bunu söylerse, bunun doğru olması gerektiğini düşünecek, ancak gerçek şu ki, Ren Zhengfei’nin sözleri ilgili olarak anlaşılabilir Size bağlamı açıklarsak ve Çinli devin CEO’su gerçekten vetolar, yasaklar ve Huawei 5G teknolojisi ona göre var olan Apple sayesinde gösterdi ki “bu iyi”.

Daha fazla bilgi: Redmi’nin “patronu” yeni iPhone 12 hakkında böyle düşünüyor

Evet, Apple dünyanın en iyi cep telefonuna sahip… Ama ilgin için seni seviyorum Andrés!

Aslında, Huawei’nin kurucusu ve şu anki CEO’su Çinli gazetecilere açıkladı: iPhone 12 kesinlikle dünyanın en iyi akıllı telefonuve onun görüşüne göre Cupertino cihazı yardımcı oluyor kendi teknolojinizin değerli olduğunu kanıtlayın Yok canım.

“Avrupa’daki yüksek net değerli müşteriler Apple’ı seviyor. Huawei’nin artık ‘premium’ telefonları olmadığı için Apple akıllı telefonlar, 5G teknolojimizin iyi olduğunu kanıtlamamıza yardımcı oldu.” Huawei’nin CEO’su Ren Zhengfei.

Göreceğiniz gibi, bu sadece Apple’a bir övgü değil, aynı zamanda 5G teknolojisini bırakmak için bir göz kırpması, belki de ABD vetosunun ana nedeni iyi çalışıyor ve güvenli. Muhtemelen Aradığınız Birkaç İfade pozisyonları Amerika Birleşik Devletleri’ne yaklaştırmak ve teknolojisi.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, konuşma devam etti Huawei’nin maruz kaldığı kısıtlamalarla ilgili olarak Hatta son zamanlarda imzalarıyla para kazanmak için Honor’u satmalarına bile neden oldu. yan ürün ve böylece onu problemlerinden kurtararak, bunu teyit ederek Huawei hala iş yapma yeteneğini yeniden kazanmak için mücadele ediyor ABD şirketleri ile.

Ren Zhengfei diyor ki Beyaz Saray’ın yeni kiracısıyla görüşmeye çalışacakİlk başta Huawei’ye karşı vetoyu sürdürmeye karar veren Joe Biden ve herkese fayda sağlayabilecek bir politika için açıkça çağrıda bulundu tüm nüfusa büyük ölçüde yardımcı olan bir sektörde:

“Bu tür telefon görüşmelerinin yapılmasını çok isterim ve mesajımız ortak gelişme ve ortak başarı olacaktır.” Huawei’nin CEO’su Ren Zhengfei.

Ve son olarak, HarmonyOS’un eleştirilerine rağmen, sade tat çatal androidgerçek şu ki, Zhengfei akıllı telefonlardan vazgeçmeyeceklerini onayladı, çünkü yaklaşık akıllı telefonlara yatırım yapmaya devam edecek olan Huawei için önemli bir pazar Google veya Android hizmetleri olmasa bile:

“5G teknolojimizin bir bütün olarak transfer edilebileceğini ve bunun sadece geliştirme haklarını değil, programları ve kaynak kodlarını da içerdiğini daha önce söylemiştik. Amerika Birleşik Devletleri’nin çip teknolojimize ihtiyacı varsa, onu transfer edebiliriz. Sözlerimiz samimi ama şu ana kadar bizimle müzakereye gelen olmadı” dedi. Huawei’nin CEO’su Ren Zhengfei.

Huawei’ye güveniyorlar tüm bu zorluklarla başa çıkmak için çalışmaya devam Kendilerine sunulanlar, bunu kesinlikle bilseler de ekonomik sonuçlarınız büyük ölçüde düşecek önümüzdeki çeyreklerde, özellikle Google’ın hizmetlerine çok değer verilen ve diğer Çinli firmalarla rekabetin onları daha kötü bir durumda bıraktığı uluslararası pazarlarda.

En azından öyle görünüyor Huawei durumu yönlendirmek istiyorvarsa önümüzdeki aylarda göreceğiz Biden Yönetimi ile gerçek bir pozisyon yakınlaşmasıBu ticari vetolar konusunda çok fazla tuşa dokunmadan yolculuğuna başlayan . Umarız Huawei’yi tekrar en üst seviyede görürüz, çünkü en ‘premium’ cihazları en iyiler seviyesindeydi!

Daha fazla bilgi: Herhangi bir şüphe olması durumunda, HarmonyOS’un kılık değiştirmiş yalnızca Android 10 olduğunu keşfederler.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Huawei kurucusu, iPhone 12’nin “dünyanın en iyi telefonu” olduğunu söylüyor ve ilk kez Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…