Huawei Display 23.8: Full HD çözünürlük ve ayarlanmış özelliklerle piyasadaki yeni ucuz monitör

Huawei, büyük iş gruplarından biridir ve tüm ürün kataloğunda hemen hemen her türden cihaz buluruz. Artık farklı Avrupa ülkelerinde pazara ulaşan yeni bir monitör de bulduğumuz bir seri. Huawei Display 23.8 ismine yanıt veriyor.

Sağduyulu bir tasarıma sahip bir monitör çarpıcı şekiller veya renk sistemleri veya LED aydınlatma bulamıyoruz, bu da oyun pazarına yönelik bir monitörle karşı karşıya olmadığımızın neredeyse kesin olduğunu gösteriyor. Kısmen, çoklu ekran konfigürasyonunu destekleyen minimal yan ve üst çerçevelerin kullanımı sayesinde zarif bir tasarım.

Full HD ve düz ekran

Huawei Ekran 23 8 Arka

Yeni monitör, 178 derecelik bir izleme açısına, 23,8 inçlik bir diyagonal ve 16:9 en boy oranına sahip IPS tipi bir panelden yararlanıyor. Full HD çözünürlük (1.920 x 1.080 piksel) sunabilir.

{«videoId»:»x803ozm»,»autoplay»:true,»title»:»Bilgisayarın önüne nasıl düzgün oturulur»}

Özellikler arasında bu model, NTS renk gamında %72 renk alanı kapsamı sunar, 60 Hz yenileme hızı5 milisaniye tepki süresi, 250 nit parlaklık (tipik), 16,7 milyon renk derinliği ve 1000:1 kontrast oranı.

Huawei Ekran 23.8

Panel

IPS

Diyagonal

23,8 inç

Çözünürlük

1.920 x 1.080 piksel (FHD)

Sıklık

60Hz

Zıtlık

1000:1

Parlaklık

250 nit

Tepki Süresi

5 milisaniye

renk kapsamı

NTS’de %72

bağlantılar

1 VGA bağlantı noktası, 1 HDMI girişi, 1 DC girişi

Bağlantı söz konusu olduğunda, bu model şunları içerir: bir HDMI bağlantı noktası, bir DC girişi ve bir VGA bağlantı noktası, gördüğünüz gibi, çok temel. 538.5 x 425 mm x 170 milimetre ölçülerine ve 4.05 kg toplam ağırlığa sahip ayarlanmış performans modeli.

Monitörler için panel teknolojileri: bunlar TN, VA, IPS ve OLED'in avantajları ve dezavantajlarıdır.

Yeni monitör geliştiriliyor mu?

Ek olarak ve paralel olarak, hakkında söylentiler ortaya çıktı. üzerinde çalışıyor gibi göründükleri yeni bir monitör. MyDrivers ortamı, Çin’in Zorunlu Sertifikası olan CCC’nin denetiminden geçecek bir monitörün yankısını yaptı.

Şirketin görünüşe göre bir LCD panel kullanacağı bir model 2K çözünürlük sunabilen (2.560 x 1.440 piksel) ve 144 Hz yenileme hızı ile diğer uyumlu cihazların şarj edilmesini sağlayan bir kablosuz şarj tabanı ve diğer ekipmanlara güç sağlayabilen 135 watt’lık bir şarj portu kullanacak.

Fiyat ve müsaitlik

Huawei Ekranı 23.8 zaten piyasada bulunabilirHuawei web sitesi aracılığıyla 139 avro fiyatla.

üzerinden | GSMArena

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Huawei Display 23.8: Full HD çözünürlük ve ayarlanmış özelliklerle piyasadaki yeni ucuz monitör aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…