Honor Watch GS 3, gran autonomía y construcción de lujo para un reloj que no prescinde casi de nada

Honor Watch GS 3, neredeyse hiçbir şey vermeyen bir saat için büyük özerklik ve lüks yapı

Honor Watch GS 3, neredeyse hiçbir şey vermeyen bir saat için büyük özerklik ve lüks yapı

İlk katlama, Honor’un 10 Ocak Pazartesi günü için ayırdığı tek karışıklık değildi: marka kendi ülkesinde Honor Watch GS 3’ü tanıttı, ilk esnek ekranlı telefonu Honor Magic V’e eşlik eden bir akıllı saat. Akıllı saat, sportif bir ruhtan ödün vermeden klasik bir kesim tasarımı sunar.

Katlanır bir cep telefonu gibi harika bir cep telefonu eşlik etmelidir. bu durumu bilekte tutan izle. Samsung, Galaxy Z Flip 3 ve Samsung Galaxy Z Fold 3’e Samsung Galaxy Watch 4 ile eşlik ederse, Honor kataloğunu yenilemeyi tercih etti. giyilebilir şık Honor Watch GS 3 ile mevcut savaş için kötü bir rakip değil. akıllı saatler.

Honor Watch GS 3’ün teknik sayfası

Onur Saati GS 3

BOYUTLAR VE AĞIRLIK

45,9 × 45,9 × 10,5 mm 44 gram (kayışsız)

EKRAN

1,43 inç AMOLED 466 x 466 piksel 326 PPI

RAM BELLEK VE DEPOLAMA

32MB4GB

AKÜ

451 mAh 14 güne kadar tipik kullanım

DAYANIKLILIK

5 ATM

SENSÖRLER

Nabız Sensörü İvme Ölçer Jiroskop Jeomanyetik Sensör Barometre Ortam Işığı SpO2 Ölçümü GPS / GLONASS / Beidou / GALILEO / QZSS Uyku Takibi

BAĞLANTI

Wi-Fi 2.4GHzNFCBluetooth 5.0 LE

UYUMLULUK

Android 6.0 veya iOS 9.0 ve üzeri

DİĞERLERİ

100’den fazla spor modu İndirilebilir üçüncü taraf uygulamaları Bluetooth üzerinden aramalar için mikrofon ve hoparlör

FİYAT

207,94 euro değiştirmek

Eksiksiz bir akıllı saat için sağlam yapı

Onur Saati Gs 3

Honor, yuvarlak kadranlı, çelik kasalı ve sağ tarafında dokunmatik ekranla tamamlanan iki fiziksel düğmeyi sabitlediği klasik tasarıma sahip bir saat üzerine bahis yapar. Bu ekran sunar 1,53 inç diyagonal, panel için AMOLED teknolojisi sunar ve bir akıllı saat için fazlasıyla yeterli çözünürlük: 466 x 466 piksel.

Paranızın karşılığını en iyi şekilde alacak akıllı saat arayışında: satın alma işleminizi doğru yapmanız için öneriler ve 8 olağanüstü akıllı saat

Honor Watch GS 3, bu gerçekle geliştirilmiş tescilli bir işletim sistemi ve özerklik içerir: 451 mAh; o tipik kullanımda yaklaşık iki hafta sürer, her zaman Honor’a göre. Aslında marka, Watch GS 3’ün GPS kullanarak arka arkaya yapılan spor kayıtlarında 30 saatten fazla dayanmasını sağlıyor.

Spordan bahsetmişken: Yeni Honor saat, 100’den fazla antrenmanın kaydını içerir. aktivite, kalori, adım ve uykunun sürekli yakalanması. Bir kalp sensörü sunar ve bir kan oksijen doygunluğu okuması içerir; tümü Honor sağlık uygulaması tarafından düzenlenir.

Onur Saati Gs 3

Yeni saat, manyetik tabanı sayesinde hızlı şarj ile tamamlanıyor (5 dakikalık şarj ile Honor Watch GS 3 bir günlük kullanım ömrü sağlıyor), NFC bağlantısı üzerinden mobil ödemeler sunarindirilebilir uygulamalara sahiptir, aramaları saatin kendisinden yanıtlamanıza olanak tanır ve hem Android hem de iOS ile uyumludur.

Honor Watch GS 3’ün fiyatı ve bulunabilirliği

Onur Saati Gs 3

Saat Çin’de resmi ve her zamanki gibi şimdilik orada duruyor. Honor’un bunu uluslararası olarak dağıtması garip olmazdı, ancak tarihlerini ve fiyatlarını bilmiyoruz. Çin’deki Honor Watch GS 3’ün maliyetini biliyoruz: Değiştirmek 207,94 Euro değerinde (1.499 yuan).

Daha fazla bilgi | Onur

– Haberler Honor Watch GS 3, neredeyse hiçbir şey vermeyen bir saat için büyük özerklik ve lüks yapı aslen yayınlandı Engadget Mobil Ivan Linares tarafından.

Leave a Reply