HONOR Band 5: Oksijen ölçerli aktivite bileziği...

HONOR Band 5: Oksijen ölçerli aktivite bileziği…

ONUR ilginç bir giyilebilir ürün kataloğuna sahip, ancak şüphesiz HonorBand 5 Aktivite bilekliklerinde referanstır. Hâlâ geçerli ve şimdi Noel hediyeleri (ve Kara Cuma kaprisleri öncesi ve sonrası) hakkında düşündüğümüze göre, 2020’nin en iyi spor bilekliği adaylarından biri olacak olanı gözden geçirmenin zamanı geldi.

Bu nedenle, özellikle kan oksijen monitörünün ilginç hale geldiği şimdilerde, Honor’dan buna bir göz atmanız gerektiğini düşünüyoruz: parmak oksimetreniz yoksa, bu Honor Band 5’in bir SpO2 monitörü entegre ettiğini unutmayın (Oksijen Doygunluğu’na basın)… Temel özelliklerini detaylı olarak inceleyelim.

Ve kandaki oksijen doygunluğunun ölçülmesi, hücrelere ve dokulara oksijen sağlanmasının önemli bir göstergesidir. İyi çalışması için kaslara enerji sağlamak için iyi kan oksijenasyonu gereklidir. %90 ile %100 arasındaki kan oksijen seviyeleri normaldir. SpO2 değeri %89’un altındaysa, egzersizi azaltmak veya tıbbi yardım almak için bir işaret olabilir. Bu veriler, Coronavirüsün dünyamızı alt üst ettiği bir dönemde de ilginç.

Böylece, HONOR Band 5, kullanıcıların egzersizler, uyku veya yüksek irtifalarda vücudun nasıl adapte olduğunu değerlendirmelerine izin vererek, uygun fiyatlı giyilebilir sağlık teknolojisinde yeni bir standart belirliyor.

SpO2 monitör işlevini deneyimlemek için şunları yapmanız yeterlidir:

  • Bilezik kan oksijen izleme sayfasına gidin ve izlemeye başlamak için tıklayın.
  • Ölçüm işlemi sırasında bileziği sıkı ve ekran yukarı bakacak şekilde tutun.
  • Huawei Health App ana sayfasından kan oksijen satürasyon kartını girin ve kan oksijen satürasyonu izleme sonuçlarını görüntülemek için tıklayın.

Bu özellik 0,95 inç Tam Renkli AMOLED dokunmatik ekran, 24 saat kalp atış hızı izleme, çoklu spor ve fitness modları ve sekiz özel saat yüzü ile birleştirilmiştir.

Dinlenin ve egzersiz yapın: her şeyi ölçer

En yeni HUAWEI TruSeen™ 3.0 kalp atış hızı teknolojisi ile güçlendirilen HONOR Band 5, kullanıcıların sağlık ve zindeliklerini izlemelerine yardımcı olmak için 7/24 sürekli ve doğru gerçek zamanlı kalp atış hızı izleme sağlar. Kalp atış hızı monitörü gece titremez, gece ışığı parazitini önler ve ayrıca gerçek zamanlı kalp atış hızı önceden ayarlanmış sınırları aştığında kullanıcıları uyarmak için titreşen ve yanıp sönen bir uyarı içerir.

HONOR Band 5 ayrıca hafif, derin ve REM uykusunu otomatik olarak kaydeden ve kullanıcıların uyku kalitesini izleyen TruSleep™ teknolojisine sahiptir. Huawei AI teknolojisi ile güçlendirilen ve Harvard Tıp Okulu’ndaki Dinamik Biyobelirteçler Merkezi tarafından onaylanan TruSleep™, altı yaygın uyku bozukluğunu doğru bir şekilde tanımlar ve uyku kalitesini iyileştirmek için 200’den fazla kişiselleştirilmiş öneri sunar. Önceki nesil modellerle karşılaştırıldığında, performans %96,3’e varan doğrulukla artırıldı.


İlginizi çekebilir:


İstatistik: HONOR Band 5, 50 metre derinliğe kadar su geçirmezdir ve kulaç sayısını, hızı, mesafeyi, aralıkları, yakılan kalorileri ve çeşitli yüzme stilleri için ortalama SWOLF’yi takip ederek kullanıcıların ilerlemelerini izlemelerine ve yüzme tekniğinizi geliştirmelerine yardımcı olur. .

Cihaz, kullanıcıların antrenmanlarını yakından takip eden ve iyileştirme için öneriler sunan güvenilir bir egzersiz arkadaşıdır. Koşu, yürüyüş, bisiklete binme, ücretsiz eğitim, yüzme, eliptik koşu bandı, kürek makinesi gibi çeşitli iç mekan dış mekan aktivitelerini destekleyin.

Honor Band 5 fiyatı ve fırsatları

0.95″ Tam Renkli AMOLED dokunmatik ekrana sahip HONOR Band 5’in 282 PPI’da 240×120 piksel ekran çözünürlüğü, doğrudan güneş ışığında bile okunması kolaydır. Tek bir şarj, 14 günlük normal kullanım sağlar.

HONOR Band 5, bir akıllı telefonla eşleştirildiğinde, kullanıcıları gelen aramalar, SMS, e-posta ve SNS bildirimleri konusunda da uyarır. Uzaktan kumanda işlevi, kullanıcıların tek bir tıklamayla telefonun arka ve ön kameralarından fotoğraf çekmesine olanak tanır. Bluetooth açıkken, kullanıcılar “Telefon Bul” özelliği aracılığıyla eşleştirilmiş telefonun yerini bile bulabilir.

HONOR Band 5, İspanya’da birden fazla kanalda satın alınabilir ve bugün, satın alabilirsiniz. onur çevrimiçi mağaza dikkate almaya değer ilginç promosyonlarla ve elbette Pc Bileşenleri ve Amazon’da:

Honor Band 5 Blau, Akıllı Aktivite Bilekliği, SpO2 Monitör,...

Honor Band 5 Blau, Akıllı Aktivite Bilekliği, SpO2 Monitör,…

  • ❤ 【Kan Oksijen SpO2 Tespiti】 Kan dolaşımındaki oksijen doygunluk seviyelerini izler…
  • 🏃 【10 Çoklu Spor Modu】 HONOR Band 5 Smartwatch çoklu spor modu daha iyi bir antrenman deneyimi sunar: izleme…

Fiziksel aktivitelerini izlemek isteyenler için şüphesiz ilginç bir alternatif. Tabii bir adım daha ileri gitmek istiyorsanız, yılın en iyi akıllı saatlerine bakmanız gerekecek çünkü çok ilginç teklifler var ya da Huawei Watch Fit gibi bir saatin en iyi özelliklerini bir araya getiren bir hibrit alın. bir bilekliğin en iyisi… bu bir zevk meselesi.