Homeland Laser'i iyi bir robot yapan 5 anahtar...

Homeland Laser’i iyi bir robot yapan 5 anahtar…

Taurus şirketi robot elektrikli süpürgeler kataloğuna aşağıdakileri de dahil etti: Vatan Lazer. Bu cihaz pazara sadece diğer markalarla rekabet etmek için değil, diğer Toros modellerini geride bırakmak için giriyor. Her biri özellikler tasarlandığı şey, onu ev için ideal temizlik aracı haline getirmeyi amaçlamaktadır.

<< Oferta Homeland Laser >>

Ve geliştiriciler, yenilikçi lazer haritalama teknolojisi ile otomatik temizleme sürecini iyileştirdi. Bu yetmezmiş gibi, bu robot şu şekilde yapılandırılmıştır: farklı temizleme modları ve kesinlikle kaçırmak istemeyeceğiniz çok sayıda yeni özellik.

Bu şekilde, aşağıda size Homeland Laser’i iyi bir aday yapan 5 anahtarı gösteriyoruz. 2021’in en iyi robotlu süpürgesi.

Vatan Lazer Tasarımı

Tasarım söz konusu olduğunda, Homeland Laser robotlu süpürge zarif bir görünüme sahiptir. Sadece 7.6 cm kalınlığında ve siyah ve altın kaplamaları, onu evde sahip olmak için görsel olarak çekici bir cihaz haline getiriyor.

En üstte bir güç düğmesi ve ayrıca bağımsız olarak şarj istasyonuna dönmesi için talimat vermenize yardımcı olacak bir düğme bulabilirsiniz.

Altta bulacağız merkezi motorlu fırça. Bu, çıkarılabilir iki yan fırçasıyla birlikte daha kapsamlı bir temizlik sağlar. Ayrıca bu özelliğin fırçaları daha iyi çıkardığını da eklemek gerekiyor. Ayrıca istenirse daha temiz bir iş için bir paspas içerir.

Bu robotun alt kısmında birkaç tank vardır: biri 450 ml kapasiteli vakumlama için, diğeri ise vakumlama ve fırçalama işlevi için. Tüm söylenenlere ek olarak, ayrıca HEPA partikül filtresine sahiptirtopladığı tozun %99’undan fazlasını tutmayı başarıyor.

bağlantı

Bu özel model, robotumuzun tüm işlevlerini uzaktan kontrol ederken oldukça faydalı olabilecek bir uzaktan kumanda ile birlikte gelir.

Homeland Laser’in bağlanabilirlik açısından en dikkat çekici detayları arasında, APP Kontrolü her şeyi istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, uyumlu olduğu sürece mobil cihazınıza indirmek.

Ayrıca dilerseniz ünlü Alexa ve Google Assistant sesli yardımcılarını robotunuza ekleyebilirsiniz. Bu sayede kontrolünü de sağlayabilirsiniz.

Özellikleri

Homeland Laser’in bir özelliği var. lazer haritalama teknolojisi, ElegantLaserYolda bulunabilecek odaları, engelleri, köşeleri ve düzensizlikleri taramaktan sorumludur. Bu işlev, robotun düzgün çalışmasını engelleyen olası herhangi bir hasarı önlemek için gereklidir.

İşlevsellik açısından da markanın en eksiksiz modellerinden biridir. Artık sadece süpüren bir robottan bahsetmiyoruz, aynı zamanda Aynı anda fırçalama işlevine sahiptir.. Bütün bunlar, içerdiği enstrümanlar ve aksesuarlar sayesinde. Vakum ve paspas fonksiyonu sayesinde en karmaşık yüzeyler bile sorunsuz bir şekilde temizlenebilir.

Ek olarak, şunları içerir: 10 temizleme modu: otomatik, oda seç, çevre, spiral, manuel, eve dönüş, maksimum güç, kısıtlama alanı, kısıtlama duvarı ve nokta temizleme.

Güç ve özerklik

Bu robot elektrikli süpürgenin motoru 2300 PA güce sahiptir. Bu büyük gücü sergilemek için yüksek kaliteli bir lityum pil sağlanmıştır. Bu sayede Homeland Laser’in bir 120 dakikaya kadar özerklik sürekli çalışmak.

Paranızın karşılığı

Diğer benzer ürünlerle ve aynı markanın diğer robotlarıyla karşılaştırıldığında, Homeland Laser kıskanılacak çok az şey var veya hiçbir şey yok.

<< Oferta Homeland Laser >>

bu cihaz yaklaşık 350 euro değerindeözellikleri göz önüne alındığında hiç de fena değil. Çok az robot, Homeland Laser kadar etkili bir şekilde süpürür ve paspaslar. Buna detaylı faydaların her birini eklersek fiyatının yetersiz kaldığı söylenebilir.

Leave a Reply