Hisense 50 inç 4K Smart TV 120 avro indirimle piyasaya çıktı

Bir süredir, evdeyken multimedya içeriğinden olması gerektiği gibi keyif almamanın sorun olmadığını düşünüyorsanız, televizyonunuzu değiştirme zamanı gelmiş demektir. Peki, size bir tane göstereceğiz. teklif senin için en ilginç olanı Hisense 4K Akıllı TV bu kesinlikle tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Bahsettiğimiz model, diğer özelliklerinin yanı sıra maksimum frekansı 60 Hz’e ulaşan 50 inç LED tipi bir panele sahip olan ve her türlü video ile uyumluluktan yoksun olmayan Hisense 50A7500F’dir. 4K’ya kadar. Bu, her zaman mümkün olan en iyi görüntü kalitesini elde etmek için farklı teknolojilere sahip bir televizyondur, bir örnek: Geniş Renk Gamı ve Ultra Renk İyileştirici. Her ikisi de görülen renklerin miktarını ve gerçekçiliğini optimize eder, bu nedenle bu model için desteği eksik olmayan bir modeldir. HDR10 ve Dolby Vision. Bu arada, bu takımın da Ultra Karartmabu da kontrastla ilgili her şeyi çok verimli bir şekilde geliştirir.

Hisense 50A7500F 4K Akıllı TV ekranı

Bağlantı sizin için önemli bir şey, bu televizyonun bu bölümden beklenebilecek her şeyi doğru bir şekilde karşıladığını bilmelisiniz. Bir örnek, sahip olduğunuz üç HDMI bağlantı noktası dijital optik ses çıkışı ile birleştirilmiş; kulaklık girişi; kompozit video girişi; iki USB; ve hatta Ethernet’ten yoksundur. Ayrıca kablosuz seçeneklerden de muaf olmadığını bilmelisiniz. Bluetooth farklı aksesuarları bağlamak için ve ayrıca Wifi internete erişmek için. Hadi, her şey var.

Karşı konulmaz olduğuna inandığımız bir teklif

Bunu söylüyoruz çünkü bu Smart TV 4K Hisense şu anda bir %24 indirimBu, 50 inç ekrana sahip kaliteli bir televizyon için en dikkate değer tutarlardan biri olan 120 € tasarruf etmenizi sağlar. Yukarıda belirtilenleri dikkate alarak en çok kapsanan boyutlardan bazıları ile birlikte kalırlar. 704 x 1112 x 250 milimetre Baz olarak kullandığı iki ayağı ile bu seferi kaçırmamanız için kullanmanız gereken linki ve bu anların ek olarak kargo ücreti ödemenize gerek kalmaması için link bırakıyoruz.

Bu Smart TV 4K Hisense’nin sesi ve diğer özellikleri

İlk durumda bu modelde büyük övünme bulamazsınız, ancak sizi hayal kırıklığına da uğratmayacaktır. Bunu söylüyoruz çünkü ses kalitesi var müzik seti, verilen Bir güç ile iki kanala sahiptir her 10 W. Bu, mevcut bir televizyondan bekleneni karşılıyor ve hem multimedya içeriği hem de oyunlarla bu bölümde en iyi kaliteyi sunmak söz konusu olduğunda ilginç olan bazı teknolojilerle uyumluluktan yoksun değil. Destek hakkında konuşuyoruz Dolby ve DTS.

Smart TV 4K Hisense 50A7500F'nin Arkası

Entegre işletim sistemine atıfta bulunanın, HAYAT, bir üreticinin kendi geliştirmesi. YouTube veya Netflix gibi akış hizmetleri de dahil olmak üzere çok sayıda uygulamaya sahip doğru bir platformdur. Açıkçası Android TV gibi çalışma seviyelerine ulaşmıyor, ancak kullanıcıların büyük çoğunluğu için fazlasıyla yeterli. Bu arada, güzel bir son ayrıntı: Bu Hisense 4K Smart TV, aşağıdakilerle uyumludur: Alexa.

Topes de Gama’da ilk olarak 120 Euro azaltılmış Estrena Smart TV 4K Hisense 50 inç girişi görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…