Hiçbir şey hakkında endişelenmeden uzaktan konuşmak için 10 iyi telsiz

Akıllı telefonlarımız sürekli bağlantıda olmamızı sağlıyor ama ne internetimiz ne de kapsama alanımız olmadığında ne oluyor? Yapabileceğimiz zamanlar var başka bir şeye ihtiyacım var, telsiz gibi.

Çok çeşitli modeller var, bu yüzden toplamaya çalıştık satın alabileceğiniz en ucuz telsizlerden bazıları. Size tüm özelliklerini ve erdemlerini anlatıyoruz.

Uzaktan konuşmak için en iyi telsizlerin başında

Şu anda en popüler olmasına rağmen, cep telefonu iletişim kurmak için var olan tek araç değil. Yap kapsama alanı veya İnternet bağlantısı hakkında endişelenmeden bugün satın alabileceğiniz en ucuz telsizlerle.

  • Motorola Telsiz T62
  • Telsiz Proster (4’lü paket)
  • Retevis RT5R
  • CACAGOO Telsiz
  • Motorola Talkabout T82 Extreme
  • OWSOO Telsiz
  • MTM Telsiz
  • KOMVOX Telsiz
  • Retevis RT24 (4’lü paket)
  • eSynic UV-5R Telsiz

Motorola Telsiz T62

Motorola telsizi var LCD ekran hangi pil seviyesini gösterecektir. Menzili 8 kilometreye kadar ulaşır, uzun mesafeden konuşmakta sorun yaşamayacaksınız. Bebek telsizi olarak da kullanabilirsiniz, çünkü otomatik kapanma ve zamanlayıcı sistemi.

Daha fazla bilgi: Motorola Telsiz T62

Telsiz Proster (4’lü paket)

Proster’ın cihazları uzun menzilli, Araziye bağlı olarak 4-6 kilometre. Ayrıca, aramaların kalitesini artıracak bir gürültü azaltma sistemine sahiptirler. Bataryası da çok geride değil, yaklaşık 8 saatlik iletişim sözüel feneri olarak kullanmak için entegre LED ışığı var ve 16 adede kadar iletişim kanalı seçebiliyoruz.

Daha fazla bilgi: Telsiz Proster

Retevis RT5R

Bu Retevis RT5R’yi sadece telsiz olarak değil, aynı zamanda kullanma imkanına da sahip olacaksınız. FM radyo olarak da. Paraziti önlemek için arka plan gürültüsünü önemli ölçüde azaltabilirsiniz. Daha ne, 14 saat özerkliğe ulaşma yeteneğine sahiptir.enerji tasarrufu modu sayesinde çok daha fazlası.

Daha fazla bilgi: Retevis RT5R

CACAGOO Telsiz

Birlikte 5 km maksimum menzil ve gürültü azaltma teknolojisi, CACAGOO telsizi iyi bir ses kalitesi ve ayarlanabilir ses seviyesi vaat ediyor. Bataryası sayesinde yaklaşık 8 saat konuşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi: CACAGOO Telsizi

Motorola Talkabout T82 Extreme

Bu Talkabout T82 Extreme ile birlikte geliyor IPX4 sertifikasıkötü hava koşullarına, çarpmalara ve su sıçramalarına karşı korunacaktır. En maceraperestler için tasarlandı, dağlardan geçen yollar ve kamp için. Bu nedenle de sahip entegre bir LED el feneri ve 10 kilometrelik uzun bir menzil.

Daha fazla bilgi: Motorola Talkabout T82 Extreme

OWSOO Telsiz

OWSOO’nun bu telsizleri iletişim için idealdir 8 kilometreye kadar, böylece grubunuzdaki diğer kişilerle bağlantıda kalmak için doğa kaçamakları sırasında bunları kullanabilirsiniz. 1500 mAh pili, 8 saate kadar sürer. Ayrıca el feneri işlevi görebilen bir LED ışığına sahipler ve iki kulaklık ve kemere takmak için iki klips ile geliyorlar.

Daha fazla bilgi: OWSOO Telsiz

MTM Telsiz

Çok fazla para harcamadan uzaktan iletişim kurabilmek istiyorsanız, bu MTM telsizleri harika bir seçenek. Genel olarak 3 km iletişim menziline sahiptirler, haberleşebilirler. açık alanda 5 km’ye kadar. Yapabilirler sesle etkinleştir ve AA pillerle çalıştırın.

Daha fazla bilgi: MTM Telsiz

KOMVOX Telsiz

Profesyonel kalitede özelliklere sahip bu KOMVOX telsizleri, dış mekan keşif kitinizden eksik olamaz. Sahip olmak 8 iletişim kanalın, diğer konuşmaları engellemek için 121 gizlilik kodu, 8 kilometre menzil ve USB şarjı. Tabii ki, eller serbest kullanmak için sesinizle etkinleştirebilirsiniz.

Daha fazla bilgi: KOMVOX Telsiz

Retevis RT24 (4’lü paket)

Bu paket, genişletilebilir bir ürün yelpazesine sahip 4 telsiz Retevis RT24 modelinden oluşur. 12 saate kadar kullanım. Güvenmek 16 iletişim kanalı ve kulaklık böylece konuşmalar tamamen özeldir. Avantajları arasında, kullanımlarının kolay olduğunu da görüyoruz, bunları yapılandırmak için ileri düzeyde bilgiye gerek yok.

Daha fazla bilgi: Retevis RT24

eSynic UV-5R Telsiz

Şu anda uzaktan konuşmak için en iyi telsizlerden biri de bu eSynic UV-5R’dir. gizlilik için not edildi kullanıcılara sunmaktadır. 128 Hafıza kanalına, 105 “DCS” Koduna ve 50 “CTCSS” Gizlilik koduna sahiptir. meşgul kanal kilitleme işlevi dahil. Ayrıca, her zaman düğmeye basmak zorunda kalmadan konuşmak için VOX aracını da entegre eder.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Hiçbir şey hakkında endişelenmeden uzaktan konuşmak için 10 iyi telsiz girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…