“Hey Spotify”: Şarkı istemek için Spotify’ın sesli asistanını etkinleştirebilmeniz için

O zamandan beri uzun zaman oldu Spotify bir döner sihirli kelime ya da sihirli kelime eller serbest işlevinizi veya sesle kontrolünüzü etkinleştirinbu şans “Merhaba Spotify” hizmete yerel olarak entegre edilecek yayın Akışı Google Asistan ile uzun süredir yapılabilenleri tamamlamak için müzik.

Aslında işlevi etkinleştirecek sihirli kelime tam olarak şudur: “Merhaba Spotify”ve Stockholm şirketi GSMArena’daki meslektaşlarımızın bize söylediği gibi zaten bazı cihazlarda test ediyoralmaya başlayan Galaxy S21 gibi Spotify aracılığıyla bir bildirim Eller serbest işlevini etkinleştirmek için

Son olarak Spotify, ses tanıma özelliğini etkinleştirir, böylece ondan şarkı talep edebiliriz.

Ekli ekran görüntülerinde göreceğiniz gibi, bildirimin kendisi nasıl çalıştığını açıklar “Merhaba Spotify” bizi etkinleştirmemizi sağlayacak bir ekrana götürüyor, her zaman bir Gizlilik Politikası bu, ses işlevi için veri kullanımının yalnızca düğmeye bastığımızda sesimizi kaydetmeyi ve kopyalamayı ima edeceğini belirler. “Merhaba Spotify” ya da dokunmadan etkinleştirmek için bu kelimeleri telaffuz ediyoruz.

Bazı pazarlarda şimdilik İspanya’dan haber yok ve yalnızca Galaxy S21 gibi bazı cihazlar için, ancak Spotify nihayet yerel arama motorunu etkinleştirmek için %100 eller serbest moduyla ‘Hey Spotify’ işlevini etkinleştiriyor.

Daha fazla bilgi: Spotify, YouTube Müzik yerine bir Google hoparlörüne nasıl yerleştirilir?

Açıkça görüldüğü gibi ve diğer akıllı asistanlardan zaten bildiğimiz gibi, düğmeye bas ya da söyle “Merhaba Spotify” ekran açıkken ve Spotify uygulaması açıkken bir sihirbazı etkinleştiriroldukça iyi çalışıyor gibi görünen akıllı bir arama motoruyla şarkıları, listeleri, podcast’leri veya radyoları doğrudan talep edebileceğimiz.

Spotify uygulaması her zaman dinleyecektir, sihirli kelimefakat yerel yardımcıyı etkinleştirene kadar veri kaydetmeyecek veya göndermeyecek kişisel ve bilinçli olarak.

Andro4all’daki galeriye göz atın

Bildiğiniz gibi, bu sesli arama işlevi 2019’dan beri Spotify Premium kullanıcıları için mevcut, Bir yıldır sihirli bir kelimeden söz ediliyor. bu, çağrı cihazını tamamen eller serbest modunda etkinleştirebilir.

İşlev, birkaç ülkede test edilmiş olmasına rağmen, İspanya’da resmi bir onay yok ve kesinlikle Siri, Alexa veya Google Asistan’da görmediğimiz yeni bir şey sunmuyor. hizmette yerel entegrasyon yayın Akışı Bu, kullanıcıların Spotify uygulamasını kullanırken daha kolay etkinleştirmelerine neden olabilir.

Her durumda, yeni özelliklere hoş geldiniz özellikle daha kullanışlı oldukları uygulamalarda, Yoksa hiç kimse mutfakta lezzetli bir tatlıyı yoğururken şarkının değişmesini istemedi mi?

Daha fazla bilgi: Android için Spotify’a En İyi 9 Alternatif

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

“Hey Spotify” girişi: Spotify’ın sesli asistanını etkinleştirerek ondan şarkı istemek için ilk kez Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…