Herhangi bir bankanın müşterilerine sunulan BBVA uygulaması, bankanız başka bir banka olsa bile çalışır.

Bu zamanlarda en yaygın olanı, birkaç bankanın müşterisi olmamız ve her iki hesabı da mobil terminalimizden yönetelimbizi her bir finansal kuruluşla gerekli prosedürleri yerine getirmek için her uygulamayı kullanmaya zorlayan bir şey.

Ancak bundan sonra tüm hesaplarımızla işlem yapabileceğiz. BBVA uygulamasıçünkü zaten mevcut diğer herhangi bir bankacılık kuruluşunun müşterileri.

BBVA uygulaması diğer bankaların müşterilerine sunulacak

BBVA, uygulamasını ilk kez diğer bankaların müşterilerine açıyor

İspanya’nın en büyük bankalarından biri olan basın açıklamasıyla, BBVAhem iOS hem de Android sürümleri olan mobil uygulamalarını duyurdu. artık bankanızın müşterilerine özel değil.

Daha fazla bilgi: BBVA Cüzdan, Android Pay’e iyi bir alternatif

Bu demektir ki zaten hesap açmaya gerek yok veya uygulamasını kullanabilmek için BBVA ile bir finansal ürüne sahip olmak. Sizi bir dakikadan fazla sürmeyecek basit bir kayıt ile başka bir tüzel kişinin banka hesabını ekleyebilecek ve aynı dengeyi ve hareketlerini görmek.

Ancak bu vesileyle, İspanyol bankası size izin vereceği için bir adım daha ileri gitti. transfer yapmak kendi hesabınızı kullanarak diğer banka hesaplarınızdan BBVA uygulaması.

İspanyol bankasının amacı gelecekte uygulamanızı geliştirmeye devam edingibi yeni işlevlerin eklenmesiyle hem müşterileriniz hem de olmayanlar için belirli kuruluşlarda indirimlere erişim ve dijital hizmetlere aylık aboneliklerin yönetimi Netflix veya Spotify gibi.

Daha fazla bilgi: Androidinizin yüksekliğinde bir tezgah ister misiniz? Bunlar en iyi uygulamalara sahip İspanyol bankaları

Geçen yılın sonunda, BBVA Xiaomi ile, uygulamasının varsayılan olarak Çinli üreticinin tüm terminallerine yüklenmesi için bir anlaşmaya vardı ve şimdi uygulamasını herkesin denemesi için açıyor mümkün olduğunca çok sayıda yeni müşteri çekmek.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Herhangi bir bankanın müşterilerine sunulan BBVA uygulaması girişi, Andro4all’da ilk kez sizin bankanız başka bir banka olsa bile çalışır.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…