Here benzeri 4 dizi Amazon Prime Video’da görmek için yaşayan kimse yok

No One Lives Here 2000’lerin başında bütün bir neslin televizyonda keyifle izlediği bir diziydi.. Bazı tuhaf komşuların maceraları inanılmaz oldukları kadar gerçekti, bir apartmanda oturan herkesin bildiği profilleri, o sırada onu sallayan pembe dizilere layık en olası entrikalarla karıştırıyordu. Calle Desengaño’nun harika karakterleri, izleyicilere kazınmış ve bugün hala tekrarlanan ifadeler, ifadeler ve anlara yol açtı.

inkar edilemez ki Burada yaşayan kimse eşsiz bir diziydi ve bu, aynı cinsiyetten biriyle evlenmenin İspanya’da hala yasa dışı olduğu bir zamanda, belirli farklı aile modellerinin yanı sıra cinsiyet ve cinsellik sorularını gündeme getirmeye başladı. yasal. eşcinsel evlilik. Burada yaşayan kimse yok, elbette, zamanının ötesinde bir diziydi ve bugün hala gördüğünüzde eskimeyen, “klonlarının” bazı sezonlarının söyleyemeyeceği bir dizi ve isterseniz Kendiniz kontrol etmek için Tüm serinin Amazon Prime Video’da olduğunu hatırlatırız.

Ne yazık ki, televizyon yapımcısının (Antena 3) mümkün olan en kısa sürede mümkün olduğunca çok sezon başlatma talebi, formatı, oyuncuları ve yaratıcıları yakmanın yanı sıra, dizinin bir bölümünü devralan rakip televizyon ağının müdahalesiyle sonuçlandı. Dizinin yapımcısı, Desengaño 21 sakinlerini sadece 3 yılda yayınlanan 5 sezondan sonra kovulmaya zorluyor. Sizce dizi daha uzun sürdü mü? Hayır. Her halükarda, birçoğu taklit etmek isteyen diziler olmuştur Burada bunca yıldır yaşayan kimse yok, bu yüzden değerli alternatifler istiyorsanız size getiriyoruz. Burada çok benzeyen 4 serisi Amazon Prime Video’da görmek için yaşayan kimse yok.

Burada kimse yaşamıyor, 2003’ten 2006’ya kadar Antena 3 tarafından yayınlanan efsanevi bir diziydi.

gelen

Açık. Birine tercih edip etmediğini sorarsan gelen o Burada kesinlikle yaşayan kimse yok cevaba göre kişinin yaşını tahmin edebilirsiniz. İşte gelecek olan, zincirin dizinin orijinal yapım şirketinin bir bölümünü satın almasıyla birlikte Antena 3, Telecinco yarışmasında geliştirilen Here There Kimsenin Yaşanmadığı dizisidir. Alberto ve Laura Caballero, dizinin ve karakterlerin isim hakkını elinde tutamadıkları için, ilk sezonlarında hiçbir ruhu olmayan özdeş bir ürün yarattılar.

Zaman geçtikçe, La que se avecina yankı ve uzun ömürlülükte Aqui no hay qué viva’yı geride bıraktı ve aynı zamanda efsanevi ifadeler ve karakterler verdi. Yeni sezonların prömiyeri Telecinco’dan çok daha erken olan La que se avecina’yı Amazon Prime Video İspanya’da bulabiliriz.

 • 2007 yılı.
 • Mevsimler: 12.
 • Mevcut bölümler: 170.
 • Yaklaşık süre: 90 dakika.

Daha fazla bilgi: Amazon Prime Video’da görebileceğiniz La que se avecina’ya 4 iyi alternatif

Köy

Burada kimse yaşamadıktan ve La que se avecina’dan sonra, Laura ve Alberto Caballero bizi buraya getirdiler. Köy, La que se avecina’nın bazı bölümlerinde keşfedilen bir konsepti kendi dizisine taşıyan yeni bir dizi. El Pueblo’da kendilerini çok kırsal bir kasabada inzivaya çekmeye zorlanan birkaç şehir sakininin maceralarını izliyoruz. Karışım, şüphesiz, komik anlara yol açar.

 • Yıl: 2019.
 • Mevsimler: 2.
 • Mevcut bölümler: 16.
 • Yaklaşık süre: 55 dakika.

yardım

İspanyol komedilerini onsuz düşünmek zor. yardım akla gelmek. Başlangıçta 7 Vidas gibi başka bir efsanevi komedi dizisinin devamı olarak tasarlanan Aída, muazzam bir Carmen Machi ve Luisma’sı tarih olan bir Paco León ile alaka düzeyi ve mevsimler açısından orijinali geçmeyi başardı.

 • 2005 yılı.
 • Mevsimler: 10.
 • Mevcut bölümler: 237.
 • Yaklaşık süre: 55 dakika.

Daha fazla bilgi: Fizik veya Kimya benzeri 5 Amazon Prime Video serisi

yeraltı hanımları

yeraltı hanımları Bu, şüphesiz, birçok annenin büyük bir sorunla yüzleşmek istemiyorlarsa ne pahasına olursa olsun korumaları gereken muazzam bir sırrı paylaştığı özel bir komedi dizisidir. (h)AMPA’nın hanımları, tüm dünyalarını sarsacak karanlık bir sırrı saklamaya çalışırken, günlük hayatlarının sorunlarıyla uğraşmak zorunda kalacak dört kadının hayatlarını takip ediyor.

 • Yıl: 2019.
 • Mevsimler: 2.
 • Mevcut bölümler: 20.
 • Yaklaşık süre: 55 dakika.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Burada Amazon Prime Video’da görmek için yaşayan kimse yok benzeri giriş 4 serisi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…