Her zaman moda! 110 € indirimli Dizel Akıllı Saat

Akıllı saatler, zorunlu bir yürüyüşle geleneksel saatlerin yerini alıyor. Bir yandan, giderek daha fazla yeteneklere, teknolojilere ve çok daha hassas sensörlere sahip olduklarına, diğer yandan tasarımın birçok durumda giderek daha çekici hale geldiğine dikkat edilmelidir. Ve bugün, ilk bakışta tamamen geleneksel bir saat gibi görünen akıllı saatler bulabiliyoruz, ancak ekran etkinleştirildiğinde bunların tamamen akıllı saatler olduğunu anlıyoruz.

Bu özelliklere sahip bir akıllı saat arıyorsanız Dizel firmasında ilginç bir indirimle şimdi de alabileceğimiz bu ilginç model var. Hakkında Dizel On FULL GUARD 2.5 akıllı saatile satın alabileceğimiz büyük bir dokunmatik ekranlı saat 110 euro indirim.

Modern dizayn

İlk bakışta bu saat, modern bir tasarıma sahip geleneksel bir saat görünümündedir. Küresinin bir çapı vardır 48 mm, bu yüzden özellikle erkekler için, 13 mm kalınlığında ve 24 mm kalınlığında bir kayış düşünüyorum. Kasa paslanmaz çelikten, kayış ise kapatma sistemi olarak metal tokalı deriden yapılmıştır. Her an veya durum için tamamen kolaylıkla değiştirebileceğimiz kayışlar.

Bu Diesel akıllı saatin ana yetenekleri ve işlevleri arasında suya dayanıklı olduğu belirtilmelidir. 3 ATM’ye kadar dalgıç yüzmeye uygun bir akıllı saat yapar, kalp atış hızı izleme sunar, entegre eder Küresel Konumlama Sistemiözelleştirilebilir küreler, müzik kontrolü vb.

Saat, Android 4.4 veya üstü ve iOS 9.3 veya üstü çalıştıran cihazlarla uyumludur. Ayrıca Bluetooth bağlantısına sahiptir ve yaklaşık 230 gram ağırlığındadır. kullanmanıza olanak tanıyan dikkate alınması gereken bir diğer ayrıntıdır. google asistanı sesli komutlarla yanıtlar almak için ve aynı zamanda desteği olan GooglePayböylece satın almalarımızı saatin kendisinden ödeyebiliriz.

Diesel Smartwatch için büyük indirim

Bu modern Diesel On FULL GUARD 2.5 akıllı saatin fiyatı 349 avro ama daha önce de söylediğimiz gibi artık 110 avrodan fazla olmayan bir indirimle almak mümkün. Bunun nedeni, Amazon’un bu modelde %30’dan fazla indirim uygulamasıdır. Bu nedenle son fiyat 239 avro.

Amazon Prime kullanıcılarının evlerinde ücretsiz olarak alabilecekleri, bizim de sadece 6 Euro’ya dört taksitte finanse edip ödeyebileceğimiz bir saat. Teslimat süresi şu anda sadece 3 iş günüdür.

Çeşitli kombinasyon ve kaplamalarda bulunsa da satışa sunulan model, gümüş rengi paslanmaz çelik kasaya ve siyah deri kayışa sahip. 24 mm kalınlığa sahip bu modele uyumlu herhangi bir modeli kullanarak sonradan kolayca değiştirebileceğimiz kayış.

Giriş Her zaman moda! 110€ indirimli Diesel Smartwatch Topes de Gama’da ilk kez karşımıza çıkıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…