Her türlü kullanım için şarj edilebilir pilli kablosuz fareler

Fare, bilgisayar başına oturduğumuzda en çok kullanılan çevre birimlerinden biridir. Ancak, giderek daha fazla insan bu tür cihazları tabletleri veya akıllı telefonlarıyla birlikte kullanıyor. Bir fare almaya karar verirken, genellikle kablosuz mu yoksa kablolu mu satın alınacağı sorusu ortaya çıkar. Gerçek şu ki, bu anlamda karar verenlerin sayısı giderek artıyor. kablosuz farelerçünkü bu şekilde onları tutarken ve farklı cihazlara bağlarken daha fazla özgürlüğe sahip olurlar.

Tabii ki, bir sonraki soru, bir model seçip seçmemek. şarj edilebilir pil veya kullanımını gerektiren bir modele karar verin. piller, ancak bunlar şarj edilebilir de olabilir. Pil kullanan farelerin ana avantajlarından biri, büyük özerklikleridir, ancak gerçek şu ki, genellikle orta sınıf ve düşük kaliteli modellerdir. Ayrıca piller çok daha fazla kirletiyor ve eskiden daha ucuz olduklarını söyleyebilmemize rağmen, gerçek şu ki bugün herhangi bir fiyata şarj edilebilir pil fareleri.

Pille çalışan fareler ise daha iyi performans sunma eğilimindedir, daha az kirletirler ve onları kullanabilmek için pillerin yeniden şarj olmasını veya yeni pillerin olmasını beklememiz gerekmeyeceğinden, onları kullanırken şarj edebiliriz. Tekrar. Bu konuda netseniz ve şarj edilebilir pili olan bir kablosuz fare satın almak istiyorsanız, işte her tür cep için bazı modellerin bir derlemesi.

Şarj Edilebilir Pilli Fareler

Razer Mızrakkafa

Video oyunları için özel olarak tasarlanmış 800 mAh şarj edilebilir pile sahip kablosuz bir faredir. Uyarlanabilir frekans teknolojisine sahiptir ve sürekli olarak en güçlü sinyale bağlanmak üzere tasarlanmıştır, bu nedenle her zaman mümkün olan en tutarlı veri iletimini gecikme olmadan elde edeceğiz. Tek bir şarjla 50 saate kadar özerklik sunar ve çok hızlı ve hassas slaytlar yapmamızı sağlayan gerçek bir 16.000 dpi optik sensöre sahiptir.

Logitech MX Ustası

Logitech, şüphesiz çevre birimleri dünyasının önde gelen üreticilerinden biridir ve bu, mükemmel performans sunan bir kablosuz faredir. Aynı anda en fazla üç bilgisayarla senkronize edilebilir, hızı ayarlanabilen akıllı bir tekerlek düğmesine ve hemen hemen her yüzeyde mükemmel izleme sağlayan bir lazer sensörüne sahiptir. Şarj edilebilir bir lityum pile ve rahat kullanım için ergonomik bir tasarıma sahiptir.

GXT 161’e güvenin

Şarj edilebilir pile ve 3.000 dpi’ye kadar yüksek hassasiyetli optik sensöre sahip oyun faresi. Spesifik olarak, 500 ve 3000 dpi arasında kurulmuş beş hassasiyet seviyesi arasından seçim yapmanızı sağlar. Düğmelerin ve ışıkların işlevlerini programlamak için 30 saate kadar oynatma, özelleştirilebilir RGB aydınlatma ve gelişmiş yazılım sunar. Pil şarj olurken kullanımına izin verir ve 8 adet programlanabilir tuşa sahiptir.

lüks

Bu vesileyle Bluetooth 4.0 bağlantısına sahip kablosuz ve ergonomik bir dikey faredir. Ergonomik bir tasarıma ve RGB ışığıyla sürekli kullanıldığında 2 haftadan fazla, arka ışıksız kullanırsak bir aydan fazla özerklik sağlayan 1000 mAh kapasiteli şarj edilebilir bir lityum polimer pile sahiptir. Biz şarj ederken kullanımına izin verir ve dört adede kadar ayarlanabilir hassasiyet seviyesi sunar.

ÇAPRAZ ZEBRA

Bu model, çok hafif petek kabuklu ve RGB aydınlatmalı kablosuz bir oyun faresidir. Şarj edilebilir 750 mAh kapasiteli pili, dört adede kadar ayarlanabilir hassasiyet seviyesi ve belirli bir miktarda hareketsizlik algıladığında uyku moduna geçmek için üç seviyeli enerji tasarrufu modu vardır. Yüksek kaliteli ABS malzemeden üretilmiştir ve bir seferde saatlerce yorulmadan veya yorulmadan kullanılabilmesi için ergonomik bir tasarıma sahiptir.

krallık

Bu KINGTOP, şarj edilebilir lityum pilli ergonomik bir dikey faredir. Yakında şarj etmemiz gerektiğini bize bildirmek için yanan bir pil seviyesi gösterge ışığına sahiptir. Kullanılmadığını algıladığında uyku moduna geçmesini sağlayan enerji tasarruf modu, uzun süreli kullanımdan kaynaklanan her türlü yaralanmayı önleyen ergonomik bir tasarıma ve bağlı olarak daha fazla hassasiyet sağlamak için 6’ya kadar ayarlanabilen yüksek çözünürlüğe sahiptir. ne tür görevlerde.

SIFIR TARİH

Kişiselleştirilmiş RGB led ışıklı, arkadan aydınlatmalı USB alıcılı kablosuz fare. 600 mAh kapasiteli şarj edilebilir lityum pil ve enerji tasarrufu moduna sahiptir. Her türlü işletim sistemi ve cihazla geniş uyumluluk sunar, sürücü gerektirmez ve 2.400 dpi optik sensör çözünürlüğüne sahiptir.

INPHIC PM6BTS

INPHIC üreticisinin bu modeli, aynı anda birkaç cihazla senkronize etmenizi sağlayan çok sessiz bir kablosuz faredir. Gereksiz pil tüketiminden tasarruf etmek için otomatik bir uyku moduna, ergonomik tasarıma, üç seviyeli çözünürlük ve en çok kullanılan işletim sistemleri, Windows, macOS, Android ve iOS’un en son sürümleriyle uyumluluğa sahiptir.

koener

Yerleşik şarj edilebilir pile sahip kompakt ve çok düz bir tasarıma sahip fare. Çok sessizdir, iş ve oyun için rahat ve rahatlatıcı bir atmosfer yaratmak için rastgele değişen yedi renge ve 8 dakika hareketsiz kaldıktan sonra fareyi uyku moduna geçiren bir güç tasarrufu moduna sahiptir. Geniş uyumluluk ve 1.600 dpi sensör.

INPHIC

Çok kompakt bir tasarıma ve yalnızca iki saatte tam şarj sağlayan yüksek kapasiteli şarj edilebilir lityum pile sahip fare. Üç dakika hareketsiz kaldıktan sonra otomatik pil tasarrufu modu, çok ince bir tasarım ve üç adede kadar yapılandırılabilir hassasiyet ve hız seviyesi vardır. Oldukça sessiz bir modeldir ve çoğu işletim sistemi ve cihazla uyumludur.

Topes de Gama’da her türlü kullanım için şarj edilebilir pilli kablosuz fare girişi ilk sırada yer almaktadır.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…