Her türlü cihazı şarj etmek için USB bağlantı noktalarına sahip fişler

Akıllı cihazların gelmesiyle evlerimizde bazı ihtiyaçlar değişti. Birkaç yıl önce evimizde bulunan elektronik cihazlarda, evdeki herhangi bir fişe bağlayabileceğimiz geleneksel bir fiş bulunurken, bugün işler değişti. Ve bugün bizi çevreleyen cihazların çoğu, özel bir şarj cihazı gerektiriyor. Şarj için USB portu.

Cep telefonu, tablet, aktivite bilekliği, akıllı saat veya akıllı hoparlör en yaygın olanlardan bazılarıdır. Buna aynı evde birkaç cep telefonu, tablet, bilezik veya saatimiz olabileceğini de eklersek, o zaman çok sayıda şarj cihazına sahip olmamız gerekecek ve muhtemelen birçok durumda dağıtmaktan başka seçeneğimiz kalmayacağını göreceğiz. cihazların her biri farklı bizim evdeki prizler.

Bunu önlemek için günümüzde fişler, çoklu prizler veya hırsızlar var. USB bağlantı noktalarını dahil et böylece aynı anda birkaç cihazı şarj edebilir ve duvar prizlerimizden sadece birini işgal edebiliriz. Geleneksel fişleri USB bağlantı noktaları, USB Tip-C bağlantı noktaları ve hatta kablosuz şarjla uyumlu bazlarla birleştiren bazı modeller bile bulabiliriz. Ardından, USB bağlantı noktaları içeren bazı fiş modellerini göstereceğiz.

USB bağlantı noktalarına sahip fişler, hırsızlar veya çoklu prizler

NVEESHOX

9 elektrik prizi, dört USB bağlantı noktası ve bir USB C tipi bağlantı noktasına sahip dikey anahtarlı uzatma kablosu Tüm cihazlarımızı yalnızca bir duvar prizi kullanarak şarj edebilmek için çok kullanışlı ve düzenli bir yol. Alev geciktirici ABS plastikten, aşırı yük koruma LED göstergeli ve iki metre uzunluğunda kablodan yapılmıştır.

TESSAN 6’sı 1 arada

Evimizde şarj aleti veya çoklu priz kullanmaya gerek kalmadan farklı cihaz ve cihazları bağlayabilmemiz için üçü konvansiyonel fişli ve üç USB portlu altı prizli hırsız fişi. Fişin veya şeridin kendisinin açık veya kapalı olduğunu gösteren bir LED ışığı vardır. Küp şeklinde bir tasarıma sahiptir.

SiegenPro

Üç elektrik prizine ve altı USB bağlantı noktasına sahip anahtarlı uzatma kablosu ve anahtarlı uzatma kablosu ve 1,6 metre uzunluğunda bir kablo. Şarj portlarının her birinde yüksek mukavemetli alev geciktirici malzeme ve çocuk güvenliği koruması ile yapılmıştır.

AUOPLUS

İki elektrik prizi ve dört USB şarj bağlantı noktasına sahip basit ve kullanışlı anahtarlı uzatma kablosu. Dalgalanma, aşırı yük ve aşırı gerilim korumasına sahiptir. Alev geciktirici ABS, sert PC malzeme ve yüksek iletkenliğe sahip bakır telden yapılmıştır.

evde olmak

Toplam dört adet priz, USB portları ve bir adet USB C tipi portlu küp şeklinde çoklu fiş.Fişi açıp kapamak için düğmeli, USB portları için hızlı şarjlı ve yüksek kaliteli ABS malzemeden üretilmiştir. . Ayrıca aşırı gerilim, aşırı akım, kısa devre korumasına sahiptir ve yüksek sıcaklıklara karşı dayanıklıdır. 7.6 x 7.6 x 7.9 cm ölçülerinde ve 250 gram ağırlığındadır.

JSVER

Üç elektrik prizi veya geleneksel fiş ve üç USB bağlantı noktasına sahip küp şeklindeki anahtarlı uzatma kablosu. Açma kapama düğmesi, 1,5 metre uzunluğunda kablo, her cihaz için her porta gerekli şarjı atamak için akıllı şarj teknolojisi ve aşırı gerilim koruması vardır. Yanmaz ve dayanıklı bir malzemeden üretilmiş olup 19.8 x 11 x 8 cm boyutlarında 400 gram ağırlığındadır.

LENCET hırsızı

Bir elektrik prizi, üç USB bağlantı noktası ve bir USB Type-C bağlantı noktasına sahip hırsız. Genişletilmiş güvenlik ve çocuk güvenliği sertifikasına sahip 5’i 1 arada tasarım. Son derece dayanıklı ve ısıya dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Tüm cihazlarımıza şarj sağlamak için akımın doğru gelip gelmediğini gösteren bir led ışığı vardır. Boyutları 7.65 x 6 x 3.39 cm’dir ve sadece 100 gram ağırlığındadır.

LENCET fişi

Aynı anda birden fazla cihazı şarj edebilmek için üç elektrik prizi ve iki USB bağlantı noktasına sahip 5’i 1 arada hırsız fişi. Güvenlik sertifikasına, çocuk korumasına, LED göstergeye sahip olup son derece dayanıklı ve ısıya dayanıklı polikarbonattan üretilmiştir. 16.1 x 9.1 x 6.4 ölçülerinde ve 200 gram ağırlığındadır.

RAV Gücü

Bir çıkış ve üç USB bağlantı noktası ile takın. Cihazların her biri için en hızlı şarjı elde etmek için şarj akımını otomatik olarak algılama ve ayarlama yeteneğine sahiptir. Çok hafif tasarımı ile aşırı yüklenmeleri ve aşırı gerilimi önleme korumasına sahiptir. Fiş, her zaman mümkün olan en iyi şekilde bağlayabilmemiz için üç konumda döner.

TESSAN

Çift USB bağlantı noktasına ve bağlı cihazın türünü otomatik olarak algılayabilen ve gücü akıllıca dağıtabilen bir elektrik prizine sahip basit fiş veya hırsız. Kompakt ve hafif bir tasarıma sahiptir, sadece 11 gram ağırlığındadır ve yüksek kaliteli ABS PC 94V0’dan yapılmıştır. Bir çocuk güvenliği işlevi, doğru şekilde şarj olduğunu bilmek için küçük bir LED ışığı ve gerçekten uygun bir fiyat içerir.

Topes de Gama’da ilk olarak her tür cihazı şarj etmek için USB bağlantı noktalarına sahip fişler girişi görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…