Her bütçeye uygun tere dayanıklı spor kulaklıklar

Müzik, her gün antrenmana çıkan herkes için en iyi yol arkadaşı oldu. Birkaç yıl önce en sevdiğimiz sporu yaparken müzik dinleyebilmek için ağır cihazları taşımak ve her yeri kablolarla sarmak gerekirken, gerçek şu ki, bugün işler çok değişti.

Bu anlamda kablosuz kulaklıklar kablolu olanlara yer vermişken, günümüzde en sevdiğimiz tüm müzikleri saklayabilmek için bileğe bir akıllı saat takmak yeterli. Böylece, büyük cihazlara veya kablolara ihtiyaç duymadanher türlü sporu tam konfor içinde yapabilir ve en sevdiğimiz müziğin keyfini çıkarabiliriz.

biraz satın almayı düşünüyorsanız spor için kablosuz kulaklıklar, dikkate almanız gereken bazı detaylar var. Bir yandan sürekli kesintilerden kaçınmak için iyi bir bağlantı sunmaları önemlidir, diğer yandan ise belirli bir bağlantıya sahip olmaları önerilir. suya ve tere karşı direnççünkü aksi takdirde onları antrenman yapmak için kullanırsak, özellikle de dışarıda yaparsak, onlara kolayca zarar verebiliriz.

Seçim yaparken tasarım da önemlidir. spor kulaklıklar, çünkü onları sürekli olarak ayarlamak zorunda kalmak istemiyorsak ve her an kulaklarımızdan çıkacakları hissiyle iyi bir destek sunmalarına ihtiyacımız var. Biz de zorlu antrenman günleri yapanlardansak, antrenmanımızın ortasında pilin bitmesini istemiyorsak otonomiye de bakmamız gerekecek.

Son olarak, sahip olduğumuz bütçe, kulaklıkların türünü ve özelliklerini de etkileyecektir. Ardından, bir seçim göstereceğiz kablosuz spor tere dayanıklı kulaklık spor için ideal ve tüm cepler için erişilebilir.

spor için kablosuz kulaklıklar

Zırh Altında Spor Flaş X

JBL’den Under Armor’un bu versiyonu, IPX7 sertifikası sayesinde suya ve tere karşı dayanıklı, kablosuz bir kulak içi spor kulaklığıdır. Tek bir şarjla 50 saate kadar oynatma, pasif gürültü önleme ve büyük özerkliğe sahip bir modeldir. Pedleri, iyi destek ve rahatlık için kulaklara mükemmel şekilde otururken, ses kalitesi tipik JBL’dir.

Güç vuruşları

Apple’ın H1 çipinden güç alan bu Powerbeats’ler, ağırlık eklemeden daha fazla denge ve rahatlık için ayarlanabilir kancalara ve güvenli bir tutuşa sahiptir. Tasarımı çok zarif ve suya ve tere karşı dayanıklıdır, bu nedenle her türlü antrenmana sorunsuz bir şekilde dayanır. Güçlü ve dengeli ses, 15 saate kadar çalma süresi sunarlar ve daha fazla menzil ve daha az kesinti sunan Bluetooth Sınıf 1 teknolojisine sahiptirler.

JBL Reflect Mini

Reflect Mini, benzersiz JBL sesine sahip kablosuz spor kulaklıklardır. Su geçirmez bir model olduğu için hem suya hem de tere karşı dayanıklıdır ve hatta havuza götürülebilir veya bunlarla duş alınabilir. Dual Connect ve gürültü engelleme özelliğine sahiptir. Özerkliği, kesintisiz yaklaşık 7 saatlik oynatmadır.

Jabra Elite Active 65t

Elite Active 65t, suya ve tere dayanıklı, pasif gürültü engelleme ve hareket sensörlü Bluetooth spor kulaklıklardır. Kulaklara en iyi şekilde oturması için farklı boyutlarda lastik bantlara sahiptir, sesli komutlarla aramaları ve oynatmayı kontrol etmenize olanak tanır ve etrafımızdaki gürültüyü filtrelemek için HearThrough işlevine sahiptir. Tek bir şarjla 15 saate kadar bir menzil sunarlar.

Sony NWWS413

Bu Sony modeli, en sevdikleri müzikler eşlik etmeden antrenman yapmak veya spor yapmak için dışarı çıkmayı bilmeyenler için tasarlanmış MP3 çalarlı bir kulaklık setidir. Yüzlerce şarkı depolamak için 4 GB kapasiteye sahipler, suya ve tere karşı dayanıklılık sunuyorlar, onlarla banyo bile yapabiliyoruz ve 12 saat özerklik sunuyorlar.

Plantronics BackBeat Fit 350

Plantronics BackBeat Fit 350, kulak kancaları ve daha fazla destek içeren kablosuz spor kulaklıklardır. IPX5 sertifikası sayesinde suya ve tere karşı dayanıklıdır. Kablo, gece görüş imkanı sunar, iki cihazla aynı anda senkronizasyon sağlar ve tek şarjla 6 saate kadar pil ömrüne sahiptir.

JBL Dayanıklılık Sprint

Ayrıca JBL üreticisinden bu model vurgulanmalıdır. Bunlar, IPX7 sertifikasına sahip dokunmatik kontrollere ve eller serbest işlevine sahip, suya ve tere karşı dayanıklı hale getiren kablosuz kulak içi spor kulaklıklardır. 8 saate kadar yüksek kaliteli ses özerkliği sunarlar ve antrenman yaparken farkında olmamıza gerek kalmaması için büyük stabiliteye sahip çok rahat bir tasarıma sahiptirler.

SoundPEATS Force Pro

Egzersiz yaparken aramaları kolay ve hızlı bir şekilde yanıtlayabilmek için Bluetooth 5.0 ve dahili mikrofona sahip kablosuz spor kulaklıklar. Yüksek teknolojili çipi yüksek kaliteli ses sağlar, güvenli bir uyum sağlar ve suya ve tere karşı dayanıklıdır, gürültü engelleme özelliğine sahiptir ve 20 saatten fazla özerklik sunar.

Blaupunkt BLP4670

Blaupunkt BLP4670, 7 saate kadar çalma süresi sunan manyetik ve tere dayanıklı Bluetooth spor kulaklıklardır. Omuzları kavrayan ve egzersiz sırasında düşmelerini engelleyen modern ve ergonomik tasarıma sahiptir. Arama yapmak veya almak için ahizesiz bir sisteme sahiptir ve üst kısmı kolye şeklinde birleştirilebilmesi için mıknatıslıdır.

Enerji Sistemi Spor 2

Adından da anlaşılacağı gibi, bu Energy System modeli en atletik olanlar için tasarlanmıştır. Bunlar, biz spor yaparken hareket etmemeleri için boynunuza oturan, ter ve su sıçramalarına karşı dayanıklı, kafa bandı biçimindeki spor kulaklıklardır. Kablonun kendisi, müziği ileri veya geri hareket ettirmek için bir kontrolör içerir, 76 gram ağırlığındadır ve tüm cepler için çok uygun bir fiyata sahiptir.

Tüm cepler için tere dayanıklı spor kulaklık girişi Topes de Gama’da ilk kez görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…

Tabla de contenidos