Hedefinize herkesten önce ulaşmak için hızlı elektrikli bisikletler

Şehrinizde dolaşmak için satın alabileceğiniz en iyi ulaşım araçlarından biri, elektrikli bisiklet satın al. Kısa yolculuklar için ideal olan, kentsel hareketliliği azaltmak için harika bir örnek haline gelen bir cihazdan bahsediyoruz.

Ancak elektrikli bisiklet alırken daha sonra olası bir baş ağrısını önlemek için bir dizi taşıma dikkate alınmalıdır. Ve en önemli faktörlerden biri, bu tür bir bisikletin ulaştığı maksimum hızdır.

Dikkate alınması gereken düzenlemeler

Elektrikli bisiklet

Başlangıç ​​olarak ve beklendiği gibi, şunu bilmeniz çok önemlidir. şehirlerarası yollarda veya otoyollarda dolaştığınız sürece kask kullanımı zorunludur. Şehir içi sürüş durumunda bu güvenlik unsuru zorunlu değildir, ancak gereksiz şoklardan kaçınmak için tavsiye ederiz.

Öte yandan, unutulmamalıdır ki Nadir durumlar dışında kaldırımda araba kullanamazsınız aksini gösteren bir tür etiket olacaktır. Ancak genel kural, ister elektrikli ister konvansiyonel olsun, herhangi bir bisikletin diğer araçlar gibi yolda devridaim etmesi gerektiğidir.

Şunu da not etmek önemlidir veGeceleri bisiklete binmeniz durumunda, beyaz bir ön ışık ve kırmızı bir arka ışık bulundurmanız gerekecektir. Bazı modellerde bu unsur zaten var ama loş ortamlarda çok önemli bir güvenlik unsuru olmasının yanı sıra olası cezalardan kaçınmak adına göz ardı etmemenizi istediğimiz bir unsur.

Üçüncü şahıs hasar sigortası ile ilgili olarak, yaptırmanıza gerek yoktur, ancak herhangi bir kazaya uğramaktan kaynaklanan olası ekonomik sorunlardan kaçınmak için tavsiye ediyoruz.

Elektrikli bisikletlerde hız sınırlaması var

Alfawise X1 elektrikli bisiklet

Bu derlemenin amacının, gideceğiniz yere bir an önce varabilmeniz için hızlı elektrikli bisiklet önermek olduğu doğru olsa da. Ancak çok önemli bir ayrıntıyı dikkate almalısınız: dikkate alınması gereken bir hız sınırı vardır.

Pedal Destekli Bisikletler (EPAC) yönetmeliğinde belirtildiği gibi:» Maksimum sürekli nominal gücü 0,25 kilowatt olan, yardımcı bir elektrik motoruyla donatılmış, yardımcı pedal çevirmeli bisikletler, gücü kademeli olarak azalır ve araç hızı 25 km/s’ye ulaştığında veya bisikletçi pedal çevirmeyi bıraktığında daha erken durur.

Ya da aynı şey nedir? Elektrikli bisikletin maksimum hız sınırı saatte 25 kilometredir. Bu hızı aşarsa, artık bir moped olarak kabul edildiğinden bir dizi homologasyon yapılmalıdır. Endişelenmeyin, seçtiğimiz modellerin çoğu saatte 25 kilometreyi aşmayarak normları karşılıyor, böylece daha fazla evrak işi yapmanıza gerek kalmıyor, ancak hiçbiri saatte 20 kilometrenin altında bir hız sunmuyor. hızlı elektrikli bisiklet. ve etkili.

Öte yandan, seçtiğimiz modeller, dikkate alınması gereken bir diğer büyük faktör olan büyük özerklik sunuyor. Böylece hareket halindeyken harika bir kullanıcı deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz.

Shengmilo elektrikli bisiklet

Sheng milo elektrikli bisiklet

Çok hızlı bir ulaşım aracının keyfini çıkarmak için satın alabileceğiniz en iyi elektrikli bisikletlerin bu derlemesine firmanın bu modelini tavsiye ederek başlıyoruz. Shengmilo. Her türlü arazide güvenle hareket etmenizi sağlayacak bir dağ modeli. Sizi hiç hayal kırıklığına uğratmayacak bir ürüne sahip olmak için harika bitişlerini ve hafifliğini (29 kilograma ulaşmaz) ekleyin.

Shengmilo MX21 elektrikli bisiklet

Shengmilo MX21 elektrikli bisiklet

İkinci olarak, bu diğer elektrikli bisikleti tavsiye etmek istiyoruz. Model hakkında konuşuyoruz Shengmilo MX21 bu çizgilerin başını çeken görselde de görebileceğiniz gibi katlanır bir model olduğu için yer sorunu olmadan her yerde saklayabilirsiniz. Ve 80 kilometreye varan özerklik, herhangi bir hedefe büyük problemler olmadan ulaşmanızı garanti eder.

Shengmilo elektrikli bisiklet

Shengmilo elektrikli bisiklet

Evet, görmüş olabileceğiniz gibi, Shengmilo, elektrikli bisiklet satın almak söz konusu olduğunda en büyük referanslardan biridir, bu nedenle derlememizde bu üreticiden birkaç model görmeniz normaldir. Güvenli bir şekilde binebilmeniz için profesyonel ön ve arka mekanik disk frenlere sahip olmasıyla dikkat çekiyor.

Nilox 30NXEB275V002V2 elektrikli bisiklet

Nilox 30NXEB275V002V2 elektrikli bisiklet

Bu tür bir ürün satın almak söz konusu olduğunda büyük firmalardan bir diğeri de, üretici Nilox. Ve bu durumda, adı telaffuz edilemeyen, ancak sizi hayal kırıklığına uğratmayacak özelliklere sahip bir model önermek istiyoruz.

Xiaomi Qicycle Elektrikli Bisiklet

Xiaomi Hızlı Bisiklet

Hızlı bir model arıyorsanız, en iyi elektrikli bisikletleri bulacağınız bu derleme ile devam ediyoruz. Xiaomi Hızlı Bisiklet. Evet, üreticinin devasa kataloğunda ayrıca elektrikli bisikletler ve scooterlar da buluyoruz. Bu modelde, istediğiniz yere rahatça götürebilmeniz için büyük özerkliğe ve kompakt boyuta sahip katlanır bir bisiklet buluyoruz.

Nilox 30NXEB275VFM1V2 elektrikli bisiklet

Nilox 30NXEB275VFM1V2 elektrikli bisiklet

Peki ya Nilox firmasının diğer elektrikli bisikleti. A İspanya’da yapılan model ve bu, mükemmel bir kullanıcı deneyiminin keyfini çıkarabilmeniz için saatte maksimum 25 kilometre hıza ulaşır.

anne elektrikli bisiklet

anne elektrikli bisiklet

Dikkate alınması gereken bir başka harika seçenek de bu Moma imzalı bisiklet. Kısmen yapısı sayesinde çok dengeli olduğu için yürümek için mükemmel bir model. hidrolik ön süspansiyon Böylece güvenle pedal çevirmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Nilox 30NXEB266VFM1V2 elektrikli bisiklet

Nilox 30NXEB266VFM1V2 elektrikli bisiklet

Peki ya bu diğer Nilox 30NXEB266VFM1V2 bisikleti. Mükemmel bir kalite-fiyat oranı sunması ile öne çıkan bir elektrikli model. En rahat şekilde dolaşmak için mükemmel tasarımını ve hiçbir şeyi kaçırmamak için bir dizi aksesuarı ekleyin.

Elektrikli Bisiklet SmartGyro Ebike

SmartGyro Ebike

Şüphesiz, satın alabileceğiniz en kompakt modellerden biri bu SmartGyro Ebike elektrikli bisiklettir. Katlayıp istediğiniz yerde saklamanız için ölçülü tasarımıyla öne çıkan bir cihaz.

Magicelec elektrikli bisiklet

Magicelec elektrikli bisiklet

Şehrinizde rahatça ve çok fazla para harcamadan seyahat edebileceğiniz hızlı bir elektrikli bisiklet satın almak istiyorsanız göz önünde bulundurmanız gereken en iyi seçeneklerin bu derlemesini kapatıyoruz.

Hedefinize herkesten önce ulaşmak için hızlı elektrikli bisikletler girişi Topes de Gama’da ilk olarak görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…