HBO Max, Şubat 2022'de başlıyor: tüm yeni diziler, filmler ve belgeseller

HBO Max, Şubat 2022’de başlıyor: tüm yeni diziler, filmler ve belgeseller

Gönderen: SentiLecto

Fotoğraf: Wikipedia – HBO Max konumları

Max, 2022 yılına iyi bir ağır top barajıyla başlıyor: ‘Dune’, ‘The Suicide Squad’ veya ‘Malignant’ gibi uzun zamandır beklenen filmler, dönüşü de sevilenden daha fazla olan dizilerle el ele gidiyor, ‘Raised by gibi. Kurtlar veya ‘Öldüren Havva’. HBO Max’in bu Şubat ayı için öne çıkan yeni özelliklerinden bazılarını gözden geçiriyoruz. Yapımcılığını Ridley Scott’ın üstlendiği dizi, son yıllarda televizyon bilimkurgusunun en büyük keşiflerinden biri oldu. Şaşırtıcı, gizemli ve rahatsız edici, iki insan grubu arasındaki gelecekteki bir çatışmayı ve öldürmek için tasarlanmış bir androidin beklenmedik ve ölümcül annelik hislerini nasıl keşfettiğini anlattı. Hikaye devam ediyor ve fragman aynı dozda kapris, kasvet ve umutsuz fütürizm öngörüyor. Yazar David Koepp ve yönetmen Steven Sodenbergh, platforma özel bir teknoloji gerilim filminde yaklaşmakta olan Catwoman ile güçlerini birleştiriyor. Sıradaki Kedi Kadın Zoë Kravitz. Angela Childs, devrim niteliğinde bir sesli asistan olan KIMI’yi yaratan şirkette teknoloji analistidir. Bir pandeminin ortasında ve agorafobiden muzdaripken, bir suçu bildirmek için en kötü korkularıyla yüzleşmek zorunda kalacak.

İlk sezonda, görevleri bir gezegeni insan bebekleriyle doldurmak olan iki sofistike android olan Anne ve Baba ile tanıştık. Anne ve Baba, dünyevi varlıklarla karşı karşıya gelen, ruhsal inançların iki uç noktasına bölünmüş iki gruptan birinin parçasıdır: ateistler ve Güneş Tanrısı’nın adanmışları. bazı inananların gezegene indiği bölge.Önizlemede de görülebileceği gibi, bu yeni sezonda, ilk yılın zaten çok patlayıcı ve tuhaf bitiminden sonra yeni karakterler ve hatta daha nadir yerler olacak. Anne, Baba ve altı çocuğu, gezegenin tropikal bir bölgesinde yeni kurulan bir ateist kolonisine katılırlar. Zorluklar yakında ortaya çıkacak ve aile içinden: insanların neslini tehdit eden onların “doğal” oğulları olacak.

Kaynak: Xataka

Bu haberin önceki haberlerden hikayesi: >HBO Max Şubat 2022’de başlıyor: tüm yeni diziler, filmler ve belgeseller>>>>>’Raised by Wolves 2’nin Fragmanı: HBO Max, güncel bilim kurgunun en riskli ve uğursuz bahislerinden birine geri dönüyor – 19 Ocak, 2022 (Xataka)

Haberlerde en çok bahsedilen varlıklar:

Id Varlık Pozitif Negatif Adlandırılmış-Varlık Toplam oluşum Oluşumlar (görünümler)

bir çözüm 0 60 YOK 2 tuhaf sonuç: 2
2 şaşırtıcı 0 0 KİŞİ 2 Şaşırtıcı esrarengiz ve rahatsız edici ve: 1, (zımni) o (alıntı: Şaşırtıcı esrarengiz ve rahatsız edici ve): 1
3 Anne 0 0 YER 2 Anne: 1, (zımni) o (bkz: Anne): 1
4 androidler 0 0 YOK 2 iki gelişmiş android: 2
5 işletme 0 0 YOK 2 şirket: 2
6 hizipler 0 0 YOK 2 iki fraksiyon: 2
7 Biz 0 0 YOK 2 (zımni) biz/biz: 2
8 diziler 0 0 YOK 2 setler: 2
9 en büyük korkuların 0 95 YOK bir en büyük korkun: 1
10 aynı dozda karanlık savurganlık ve umutsuz fütürizm 0 elli YOK bir aynı dozda karanlık savurganlık ve umutsuz fütürizm: 1