HBO Max birkaç ay içinde Meksika, Şili ve Latin Amerika’ya gelecek: bu resmi tarih

hbomaks, Warner Media’nın yayın hizmeti, Netflix ve Disney Plus ile rekabet etmek istiyor. Lansmanından bu yana Latin Amerika’da yoktu. Ama bu değişmek üzereydi.

ayrıldıktan sonra Arkadaş Netflix’ten hepimiz platformun er ya da geç kıtanın bu bölgesine ulaşması gerektiğini biliyorduk.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

Ama kimsenin beklemediği şey bu kadar çabuk olacağıydı. Çünkü evet, resmi varış tarihi daha yeni açıklandı ve çok yakında olacak.

Elveda para, Haziran 2021’de

HBO Max, resmi Twitter hesabı aracılığıyla Şili, Meksika, Arjantin, Kolombiya ve tüm Latin Amerika’ya bu ay içinde ulaşacağını doğruladı. Haziran 2021.

Vahiy, platformun sahip olacağı dizi, film ve özel içeriğin genel kataloğuna bir göz attığımız birkaç dakikalık ilginç bir video ile eşlik etti:

gibi klasik filmlerin varlığına da aynı özel ağırlığın verilmesi dikkat çekicidir. Kazablanka veya Otomatik Portakal. Tenet ve Wonder Woman 1984 gibi daha yeni (ve çok iyi olmayan) filmlerle bir arayüz paylaşacaklar.

Sürümüyle biraz aynı gösteriyor Adalet Ligi Zack Snyder ve yan ürün Game of Thrones’tan, Ejderha Evi2022 yılına kadar sürecek.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

Aboneliğin fiyatı hakkında henüz bir bilgi yok. Ama onu her bölgede keşfetmek çok kısa bir zaman meselesi.

Tek isteğimiz platformun HBO GO’dan çok daha akıcı ve stabil olması. Geliştirmek için birçok fırsat alanına sahip olması.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…