HBO İspanya prömiyeri Nisan 2021’de: tüm yeni diziler, filmler ve belgeseller

HBO, geçtiğimiz ay renkli ve renksiz Justice League aleminden sonra süper kahraman hikayelerine dayanmıyor. Bu sefer DC’nin tarihi şahsiyetlerinden biri olan Green Lantern’ı ve Birkaç yeni olan Nevers ile tanışıyoruz, ancak Viktorya dönemi ortamıyla. Bu, HBO’nun Nisan dizisinin en önemli özelliği.

İspanya’da yeni seri kataloğu

‘Neverler’

{«videoId»:»x80abaw»,»autoplay»:true,»title»:»The Nevers – Fragman»}

Joss Whedon HBO için lansman yaptı (‘Buffy’nin kadrosunun çoğu ve ‘Justice League’de Cyborg’dan Ray Fisher tarafından uygunsuz davranış suçlamalarından önce) hiç bitmeyen bu Viktorya dönemi süper kahramanları serisi, beş bölümden sonra yorgunluk nedeniyle ayrıldı. Bununla birlikte, seri, tematik damgasını koruyor, çünkü ‘Buffy’ gibi diğer çalışmaları gibi, daha ileri gitmeden Marvel mutant kodlarını yeniden formüle etmeyi hedefliyor. Sonucun ne kadar tutarlı olduğunu göreceğiz.

Nisan ayında tüm diziler

  • ‘Vikingler’ S6 (1/4)
  • Manifest S3 (2/4)
  • ‘Dua et, itaat et, öldür’ (4/4)
  • ‘Bütün vahşileri yok edin’ (8/8)
  • ‘Aslalar’ (12/4)
  • ‘Utmark’a Hoş Geldiniz’ (4/18)
  • ‘Easttown Kısrağı’ (4/19)
  • ‘Harlem’in Vaftiz Babası’ S2 (4/20)
  • ‘Bir Siyah Bayan Eskiz Gösterisi’ S2 (4/24)
  • ‘Damızlık Kızın Öyküsü’ S4 (4/29)

'Zack Snyder's Justice League'in faydaları: Warner batık bir yatırımı nasıl karlı hale getiriyor?

İspanya’da yeni belgeseller kataloğu

‘Kasabalarımız’

{«videoId»:»x80abbw»,»autoplay»:false,»title»:»Şehirlerimiz – Fragman»}

Amerika Birleşik Devletleri şehirlerinin bir turu haberlerde sürekli gördüğümüz büyük başkentler dışında. Çoğu durumda kök dönüşümlerine direnmek zorunda kalan ve bu belgesel, iyimser, umutlu bir tonla ve küçük ayrıntılara özen gösteren bir tonla toplayıp anlatıyor.

Nisan ayı tüm belgeseller

‘Kasabalarımız’ (4/14)

Netflix Nisan 2021'de başlıyor: 58 orijinal dizi, film ve belgesel

İspanya’da yeni filmlerin kataloğu

‘Yeşil Fener’

{«videoId»:»x80abfe»,»autoplay»:false,»title»:»Green Lantern – Fragman»}

Yuvarlak bir film olmaktan çıkmasa da, ‘Yeşil Fener’, zamanında olduğundan daha iyi şansı hak etti. Belki de şimdi Zack Snyder’ın Adalet Birliği bize Green Lanterns’ın keşfedilmek için orada olduğunu hatırlattığına göre, bu filmi Deadpool öncesi Ryan Reynolds ile, korkunç bir takım elbiseyle ama çok ilginç bir macerayla geri almaya değer. hayal gücü ve mükemmel kötü adamlar.

Nisan ayında tüm filmler

HBO Çocuklar

maxresdefault 28

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler HBO İspanya prömiyeri Nisan 2021’de: tüm yeni diziler, filmler ve belgeseller aslen yayınlandı Xataka John Tones tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…