Hayu, ‘Las Kardashian’ ve daha fazlasını izleyebileceğiniz bir gerçeklik akış platformu olan İspanya’ya geldi

Video akışı pazarı ne kadar doygun olursa olsun, her zaman sürprizler vardır. Birkaç gün önce, belgeseller için yeni bir ücretsiz platform olan Documentary+’ın gelişiydi ve bugün bir hizmet olan hayu’nun İspanya’ya inişi. gerçeklik şovlarına odaklanan NBCUniversal International ağından isteğe bağlı akış.

Şirketin kendisinin de duyurduğu gibi, 2016 yılında doğan ve Birleşik Krallık, İrlanda ve Avustralya’da lansmanı yapılan hayu’da, ‘Kardashian’lara ayak uydurmak’ gibi 8.000 bölüm gerçeklik şovu (‘Las Kardashian’) ve ‘Gerçek Ev Kadınları’ (‘Zengin Kadınlar’), ‘Güverte Altı’ (‘Güverte Altı’) ve ‘Milyon Dolarlık Liste’ (‘Konağınızı satıyorum’).

Ayda 4,99 Euro ve bir haftalık ücretsiz deneme süresi

Hayu Kardashianlar

hayu, İtalya, Fransa, Portekiz, İsviçre, Litvanya, Estonya, Letonya, Polonya, Macaristan ve Çek Cumhuriyeti gibi diğer ülkelerin yanı sıra ayda 4,99 Euro’ya İspanya’ya ulaşıyor. Hizmeti ücretsiz denemek isteyen kullanıcılar için, şirket bir hafta boyunca yapma seçeneği sunuyor.

İçeriğinin keyifle izlenebileceği platformlara gelince, şirket şubat ayında satışa sunulacağını söylüyor. iOS, Android, Android TV, Apple TV, Fire TV ve web uygulamaları. Örneğin uygulamayı Fransa’da alacak olan Tizen’li Samsung TV’lerde Chromecast, webOS ve Samsung TV’lerin olmaması dikkat çekicidir.

Hollywood'un son kez durduğu yer: Televizyonu sonsuza dek değiştiren 100 gün

Söz konusu içeriğe ek olarak, sorumlular, “ev ve tasarım, flört, yemek pişirme, suç ve moda” gibi alt türlerin olacağını onaylıyor. Yeni bölümlerin yayınlanmasıyla ilgili olarak, “Amerikan realite şovlarının büyük çoğunluğunun yayınlandığı için abonelerin spoiler hakkında endişelenmelerine gerek kalmayacak” diyorlar. Amerika Birleşik Devletleri’nde yayınlandıkları gün hayu’da mevcuttur«.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Hayu, ‘Las Kardashian’ ve daha fazlasını izleyebileceğiniz bir gerçeklik akış platformu olan İspanya’ya geldi aslen yayınlandı Genbeta Antonio Saban’ın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…