Harika teklif: Harika bir fiyata ve nakliye ücreti olmadan Xiaomi akıllı saat

Amazon’dan satın almak her zaman mümkün değildir. Xiaomi akıllı saat satışta, ancak şu anda Asyalı şirketin pazardaki en ilginçlerinden biri için bu olasılık var. Sizi kesinlikle ikna edecek bir aksesuar alabilmeniz için bahsettiğimiz promosyondan nasıl yararlanacağınızı gösteriyoruz.

Bahsettiğimiz model, tasarımında dikkat çeken şeyler arasında metalden yapılmış olması ve akıllı saatin kadranının şeffaf olması olan Xiaomi Mi Watch. dairesel… Xiaomi giyilebilir cihazlarında pek yaygın olmayan bir şey. Büyük rahatlık ile değiştirilebilen ve çok güvenli olan bir silikon kayış ile birlikte verilen toka geleneksel tipte olduğundan, bu ürünün ağırlığının sadece 32 gram, böylece giydiğiniz hiçbir şeyin farkına varmazsınız. Bu nedenle, fiziksel egzersizde aktif olanlar için idealdir.

Xiaomi Mi Watch siyah akıllı saat

Şaşırtıcı bir özerklik

Şüphesiz piyasadaki en iyilerden biridir. Bunun nedeni, entegre donanım özellikle talepkar olmadığından her şeyin iyi dengelenmiş olmasıdır (bir örnek, ekrandır). AMOLED 1.39 inçiyi bir HD çözünürlüğe sahip olan ve ihtiyacınız olan içeriği tam renkli olarak gösteren). Böylece ve pil yeterli şarja sahip olduğundan, düzenli kullanımda 16 gün kullanım, bu oldukça havalı, ancak Ekonomi Modu’nu kullanarak bunu yirmi ikiye kadar uzatabilirsiniz. Fena değil, kesinlikle.

Birlikte iyi miktarda sensör, üç eksenli bir ivmeölçer eksikliği olmayan ve kalp atış hızının kendisi, bu, gerçekleştirilen fiziksel aktivitenin somut bir şekilde bilinmesine izin veren bir modeldir (17’den fazla farklı egzersiz türünü tespit edebilir) ). Buna ek olarak, çok ilginç olan ek seçenekler içerir, örneğin uyku kalitesi veya kan doygunluğunu kontrol etmebu da bir oksimetreymiş gibi davranmasını sağlar.

Xiaomi Mi Watch akıllı saat tarafı

Bu Xiaomi akıllı saatini indirimde alın

Eh, Amazon’da iyi olanaklar var, çünkü bir yandan bir Prime hesabınız varsa nakliye masrafları için hiçbir şey ödemek zorunda değilsiniz ve buna ek olarak, indirim şu anda mevcut ulaşır %9. Bu nedenle, bu modeli sadece 118 Euro’ya alabilirsiniz, bu çok eksiksiz bir akıllı saat için çok olumlu bir miktar. Siyah renkli olan satılıktır ve senkronizasyon şu şekilde yapılır: Bluetoothbu nedenle iOS ve Android ile uyumludur.

Dirençle ne alakası var, ekranda bir katmana sahip olmanın yanı sıra, günden güne sorunsuz bir şekilde dayanabilmesi için, satıştaki bu Xiaomi akıllı saatin kendi saatini içerdiği belirtilmelidir. 5 atmosferlik suya karşıböylece ter veya yağmurla ilgili herhangi bir sorun yaşamayacaksınız (ve bu giyilebilirliği havuzda yüzerken bile giyebilirsiniz).

Giriş Harika teklif: Harika bir fiyata ve nakliye ücreti olmayan Xiaomi akıllı saat Topes de Gama’da ilk olarak görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…