Harika indirim: Eksiksiz bir Lenovo dizüstü bilgisayar için 250 Euro tasarruf edin

Size hemen hemen her konuda hizmet edecek bir dizüstü bilgisayar mı arıyorsunuz? Eğer öyleyse ve sahip olduğunuz fikir onu her yerde, evden uzaktayken bile kullanmaksa, artık bir bilgisayar var. lenovo dizüstü bilgisayar hangisi var teklif gerçekten çarpıcı ve promosyonları sona ermeden bunlardan nasıl yararlanacağınızı size söylüyoruz.

Bahsettiğimiz takım, Lenovo ThinkBook 14 IIL, gri alüminyum kaplamaya ve yeterince büyük ve oldukça rahat olması için iyi düşünülmüş bir klavyeye ve dokunmatik yüzeye sahip bir model. Ayrıca belirtmek gerekir ki bu bilgisayarın ağırlığı sadece 1,5 kilo, böylece bir sırt çantasında veya hatta elde bir çanta ile herhangi bir güçlük çekmeden taşınabilir. Her şeyden önce, bu cihazın içindeki işletim sisteminin olduğunu belirtmek önemlidir. Windows 10.

Lenovo ThinkBook 14 IIL Dizüstü Bilgisayar

Bu Lenovo dizüstü bilgisayarda bulacağınız ekran 14 inç, iyi görüntüleme kapasitesini kaybetmeden mobil koşullarda kullanmayı hedefleyen modeller için neredeyse standart hale gelen boyutlar. çözünürlük ile Full hd ve açık havada bile iyi bir görüntü sağlayan 250 nit parlaklık, bu bilgisayarla multimedya içeriğini yeterli hassas gücü ve görüntü kalitesi izin verdiği için en sevdiğiniz diziyi her yerde izlemek için.

Lenovo ThinkBook 14 IIL’de eksiksiz bir donanım

Gerçek şu ki, bu modelin herhangi bir çatlağı yok, çünkü örneğin işlemcisi, maksimum 3,6 GHz frekansında çalışan 4 çekirdekli bir Intel Core i5-1035G1.Bu, çalışacak kadar yüksek bir güç anlamına gelir. akla gelen herhangi bir yazılım ve aynı zamanda tüketim söz konusu olduğunda oldukça kısıtlı. Bellek bölümünde, aynı anda birçok uygulamayı açmaya karar verirseniz, her şeyin oldukça güvenilir bir şekilde çalışması ve sorun yaşamamanız için fazlasıyla yeterli olan 8 GB RAM bulacaksınız. Hadi, iyi bir kullanıcı deneyimi yaşayacaksın.

Lenovo ThinkBook 14 IIL dizüstü bilgisayarın arkası

Bu Lenovo dizüstü bilgisayar için tekliften yararlanın

Şu anda en büyük var indirim bahsettiğimiz ekip tarafından bugüne kadar gördüğümüz, çünkü bu %27 bu da 251 Euro’luk etkin bir tasarrufu temsil ediyor. Size hemen hemen her şey için (hem kişisel hem de profesyonel olarak) hizmet edecek eksiksiz bir dizüstü bilgisayar almak için mükemmel bir fırsat. Şu anda herhangi bir kargo ücreti ödemenize gerek kalmadan bu bilgisayara sahip olmanız için kullanmanız gereken linki size bırakıyoruz. 256 GB depolama bir SSD sürücüsünde.

Bu Lenovo dizüstü bilgisayar hakkında belirtilmesi gereken bazı ek ayrıntılar, gelişmiş bağlantıya sahip olmasıdır, ki bunda pek bir eksiği yoktur. Wi-Fi olarak Bluetooth (hatta HDMI ve USB Type-C bağlantıları da vardır). Ve ayrıca, özerklikle ne ilgisi varsa, o noktaya ulaşmak mümkündür. 9 saat Bu bileşeni doldurma işlemlerini hızlandıran Rapid Charge özelliğine sahip 45 Wh pili sayesinde sorunsuz kullanım.

İndirim: Eksiksiz bir Lenovo dizüstü bilgisayar için 250 Euro tasarruf edin girişi Topes de Gama’da ilk olarak görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…