Harika Fırsat: Nintendo Switch Lite %24 İndirim

Bir tane satın alma olasılığının aklınızda olması mümkündür. nintendo anahtarı lite… ve şu anda karar vermemiştin. Bu, kökten değişecek, çünkü artık mükemmel bir avantajdan yararlanmak mümkün. teklif bu da tamamen yeni bir model elde etmek için iyi miktarda para biriktirmenizi sağlar.

Promosyondaki model renkli olan modeldir. GriBu cihazın sunduğu en çarpıcılardan biri olmamakla birlikte, bu taşınabilir konsollardan birini satın almak isteyenlerin çoğunun zevkine mükemmel şekilde uyuyor. Her zamanki gibi, bu üründe bir ekran yok. 5.5 inç 720p çözünürlüğe sahip olan ve evin içinde ve dışında oynamak istediğiniz tüm oyunların keyfini sorunsuz bir şekilde çıkarmanızı sağlar. Açıkçası, bağlantı gibi seçenekler var Wifi herhangi bir kablo kullanmaya gerek kalmadan internete erişim sağlar.

Gri Nintendo Anahtarı Lite

Nvidia’dan bir Tegra işlemciden yoksundur ve 32 GB depolama İndirimdeki modelde, çalıştırmak istediğiniz her türlü uygulamanın kusursuz çalışması ve çok sayıda oyun yükletebilirsiniz. Sesle ilgili olarak, Nintendo Switch Lite tarafından sunulan müzik seti ve herhangi bir yerde oynarken kimseyi rahatsız etmemek istemeniz durumunda kullanışlı bir kulaklık jakına sahip değildir. Değerlendirilmesi gereken bir diğer detay da, bunun yüksek kapasiteli microSD kartların kullanımına izin veren bir cihaz olmasıdır, ki bu, sınırlama olmaması söz konusu olduğunda her zaman olumlu olan, tasarruf ettiğiniz şeydir.

Karşı konulmaz teklif

Şu anda sadece 172 Euro ödeyerek bahsettiğimiz konsola sahip olabilirsiniz. %24 efektif indirim genellikle hem fiziksel mağazalarda hem de çevrimiçi olarak ödemek zorunda olduğunuzla karşılaştırıldığında. Gerçek şu ki, promosyon mükemmel ve bunu kaçırmamanız gerektiğine inanıyoruz çünkü en azından şu anda nakliye masrafları için herhangi bir şey eklemeniz gerekmediğini unutmayın. Bu, eBay’de evden güvenli ve sakin bir şekilde alışveriş yapmak için yararlanmanız gereken bağlantıdır.

Nintendo Switch Lite’ın küçük detayları

Önemli olanlardan biri de şudur. kontroller bahsettiğimiz konsolun sahip olduğu Birleşik, bu nedenle, bahsettiğimiz Nintendo cihazından en iyi şekilde yararlanmak için aksesuarlarınız olup olmadığına bakılmaksızın her zaman eğlenmekten herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Bu üründe değer verilmesi gereken bir diğer şey, her ikisine de sahip olmasıdır. Bluetooth Kablosuz seçeneklerin kullanılması söz konusu olduğunda işleri çok daha kolay hale getiren bir NFC yongasında olduğu gibi.

Switch Lite'ın Arkası

Son olarak, Nintendo Switch Lite içindeki pilin amper değerine sahip olduğuna dikkat edilmelidir. 3.570 mAhBu, yakınınızda bir fiş olup olmadığına bakılmaksızın uzun saatler boyunca kullanım sağlar. Yeniden şarj etme ve bunun önemli olduğuna inandığımız bir USB C tipi bağlantı noktası kullanılarak yapılır, bu da oldukça sınırlı bir ağırlığa sahip bu konsol için uyumlu bir kablo bulmak söz konusu olduğunda sorun yaşamamanızı sağlar. için 275 gram.

Giriş Harika teklif: %24 indirimli Nintendo Switch Lite, Topes de Gama’da ilk olarak görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…