Harika bir indirim ve sunulan diğer akıllı bantlarla Amazfit Band 5

En çok satan cihazlardan biri de aktivite bileklikleridir. Bir akıllı banda sahip olmak, üreticilerin sürekli olarak sunduğu teklifleri görerek en yaygın olanlardan biri haline geldi. Örneğin, şimdi yapabilirsiniz Amazfit Band 5 ve diğer giyilebilir ürünleri büyük indirimlerle satın alın.

Ve akıllı bantlarla ilgili bir dizi gerçekten ilginç teklif bulduk, böylece en modern firmaların modellerini çok ilginç bir fiyata elde edebilirsiniz. Aklınızda bulundurmanız gereken tek şey, bulacağınız bazı promosyonların sınırlı bir süre için geçerli olacağıdır, bu yüzden bu fırsatı kaçırmayın.

Amazfit Band 5

Bilekte Amazfit Band 5

Bu zirveye bulabileceğiniz en iyi fırsatlardan biriyle başlıyoruz. Ve işte bu, Amazfit Band 5’i şimdi% 34’lük bir fiyat indirimi ile alabilir, böylece satın alma işleminizde 15 Euro’dan fazla tasarruf edebilirsiniz. Xiaomi Mi Band 5’in vitaminli bir versiyonu olan bir aktivite bileziğinden bahsediyoruz.

Evet, ekran ve performans olarak aynı özelliklere ek olarak Xiaomi akıllı bandına benzer bir tasarıma sahip. Her ne kadar gerçekten Amazfit Band 5 de kan oksijen seviyelerini ölçmek için bir SpO2 sensörüne ve Alexa desteğine sahiptir (şu anda sadece İngilizce). Bu indirime sahip olmak için neyi bekliyorsunuz!

HUAWEI Grubu 4

HUAWEI Band 4 kullanan kız

Dikkate alınması gereken bir başka mükemmel seçenek de bu HUAWEI Band 4’tür. Herhangi bir fiziksel aktivitenizi izlemek için ihtiyacınız olan her şeye sahip bir aktivite bileziğinin yanı sıra bildirimlerinizin ayrıntılarını kaybetmemeniz için renkli bir ekrana sahiptir. ve onu görmek %26 indirim Amazon’dan kaçırmamanız gereken başka bir teklif.

Xiaomi Mi Band 4C

Xiaomi Mi Band 4C

Küçük bir bütçeniz var ama fırsatı kaçırmak istemiyor musunuz? indirimli akıllı bant satın al? Bu pazarlığı kaçırmayın. Her şeyden çok, çünkü Xiaomi Mi Band 4C, 15 Euro’dan daha az bir fiyata alabilmeniz için %36 oranında azaltıldı. 1.08 inç renkli ekrana ve fiziksel aktivitenizi izlemek için her türlü sensöre sahip bir model.

Bunların arasında kalp atış hızı sensörü, gece uyku izleme, müzik kontrolü ve çok daha fazlası bulunur. Amazfit Band 5 kadar güçlü değil ama beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak.

Garmin Vivofit 4

Garmin Vivofit 4 akıllı bandı kullanma

Aktivite bilekliğinizi önermek için Garmin’e gittik Garmin Vivofit4. Düşük tüketimli ekranı sayesinde şarj olmadan bir yıla kadar dayanabildiği için tükenmeyen pilinin yanı sıra oldukça minimalist bir görünüme sahip bir ürün. En ufak bir işlevsellik kaybı yaşamadan tüm adımlarınızı izlemenin rahatlığını yaşayacaksınız.

Fitbit İlhamı

Fitbit Inspire HR akıllı bandıyla egzersiz yapın

Bu zirveyi Fitbit Inspire ile akıllı bantlardaki en iyi fırsatlarla kapatıyoruz. Üreticinin bir yükseklik kataloğu vardır ve bu özel model ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacaktır. Ana silahları mı? İyi bir özerklik, hem Android hem de iOS ile uyumluluk ve çok cazip bir fiyatta kalması için %43’lük bir indirim.

Harika bir indirim ve sunulan diğer akıllı bantlar ile Amazfit Band 5 girişi, Topes de Gama’da ilk kez görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…