Harika bir fırsat: Karşı konulmaz bir fiyata Polar akıllı tartı

İyi bir fiziksel kondisyona sahip olmak çok önemli bir şeydir ve farklı aksesuarlar sayesinde yeterli hassasiyete ulaşmak mümkündür. Bir örnek satışa polar akıllı ölçek şimdi eBay’den alabilirsiniz. Size çok değerli bir promosyondan nasıl yararlanabileceğinizi anlatıyoruz.

Tanıtımı yapılan model, kullanımda edindiği bilgileri mobil terminallere basit ve kablosuz bir şekilde göndermenizi sağlayan bağlı bir aksesuar olan Polar Balance’tır. Bluetooth. Bu, uyumluluk sağlar iOS ve Android mükemmel ve ayrıca Polar Flow adlı kontrol uygulaması resmi mağazalardan ücretsiz olarak indirilebilir. İçinde, doğru ya da yanlış yolda olduğunuzu netleştirmek için önemli olan gelişmeleri bilmek için verileri gözden geçirebilmek.

Polar Balance siyah ölçeği

Nem sorunu olmadığı için banyoda da rahatlıkla kullanılabilecek bu aksesuar sayesinde bilinebilecek şeylerden biri de, Vücut kitle indeksi (BMI). Bu, sahip olduğunuz ağırlığın boyunuza ve ayrıca vücudunuzun kemik kütlesine uygun olup olmadığını size açıkça gösterir. Ayrıca, yukarıda bahsedilen uygulama ve oluşturulan tarih sayesinde, bir akım hedef ağırlık, bu nedenle uygun değilse değiştirmek için adımlar atılabilir. Ve tüm bunlar, mükemmel bir kullanım kolaylığı ile.

Polar Balance’da göz alıcı seçenekler

Bilinmesi gereken bir şey, 10 farklı kullanıcı profili, böylece bir ailenin tüm üyeleri satışta Polar akıllı tartıyı bağımsız olarak kullanabilir: bu nedenle, evde kimsenin şikayet etmemesi için mükemmel bir küresel çözümdür. Bu arada, olumlu olan bir şey de, bunun aynı markanın Polar Loop 2, Polar Loop Crystal veya Polar M400 gibi aynı markanın diğer aksesuarlarıyla etkili bir şekilde birleştirilebilen bir model olmasıdır. ekosistem en ilginç.

Polar Balance ölçeğinin siyah renkli gösterimi

Bu Polar akıllı tartıyı indirimden alın

Şu anda bu modeli bir %35 indirim eBay’de, yani sadece 64.90 Euro ödemeniz gerekiyor. Şu anda piyasadaki en iyi akıllı terazilerden biri için çok düşük bir rakam. Promosyonun bir diğer olumlu yanı da bu modelin nakliyesi için herhangi bir ücret ödemenize gerek olmamasıdır. çekici tasarım Rakamlar çok büyük olduğu için bilgilerin net bir şekilde görüldüğü bir ekrandan yoksundur.

Dikkate almanız gereken bazı ek ayrıntılar şunlardır: Tanıyabileceği maksimum ağırlık 180 kilo, prensipte iyi bir çözüm olmak için fazlasıyla yeterli. Ayrıca, özerkliği altı ayı aşıyor kullanım, bu yüzden bu konuda herhangi bir şikayetiniz olmayacak. Şüphesiz, mükemmel bir satın alma seçeneği.

Giriş Harika teklif: Karşı konulmaz bir fiyata Polar akıllı terazi Topes de Gama’da ilk kez ortaya çıkıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…