Harika bir fırsat: Karşı konulmaz bir fiyata Corsair oyun kulaklığı

Bilgisayarlar ve konsollarla oynamak, sahip olduğunuz boş zamanı değerlendirmenin mükemmel bir yolu olduğu için günden güne çok yaygın hale geldi. Tam olarak eğlenmek için bazı yeni kasklara ihtiyacınız varsa, şimdi size bazılarını kazanmanıza izin veren mükemmel bir teklif gösteriyoruz. corsair oyuncu kulaklığı.

Bahsettiğimiz belirli model, Corsair Void Elite RGBonları ayık yapan siyah bir renge sahip bir model… LED’ler Çalışırken açılan entegreler… Böylece oyun segmentine tasarım açısından sorunsuz bir şekilde uyum sağlıyorlar. Yüksek kaliteli süngerlerle, kafa bandı tipi kulaklıklardan bahsettiğimiz için izolasyon Viskoelastik köpüğü sayesinde bu cihazın ağırlığının 300 gramın altında olduğunu belirtmek gerekir.

Siyah Corsair Void Elite RGB Kulaklık

Bu Corsair oyun kulaklıklarının izin verdiği sesle ne ilgisi var, örneğin uyumlu oldukları için oldukça yüksek. 7.1Bu, ulaşılan konumun son derece doğru olmasını sağlar… böylece düşmanların nereden geldiğini veya bir yarışta yarıştığınız arabayı her zaman bilirsiniz. Bu bölümdeki diğer iyi ayrıntılar, bu aksesuar tarafından kullanılan diyaframların 50 milimetre ve çalıştığı frekansların 20 ila 30.000 Hzböylece mükemmel bir hassasiyete sahip olduğundan ve harika bir kullanıcı deneyimi sağladığından emin olabilirsiniz.

Bu Corsair oyun kulaklıklarını satın almayı teklif edin

Şu anda bu, en ilginç satın alma haline gelen bir model, çünkü %25 indirim, bu nedenle genellikle gerekli olandan yalnızca 59,99 Euro daha az ödemeniz gerekir. İlişkili nakliye maliyetleri olmadan, en ilginç olacağı kesin olan bir ek, satın alma evden yapıldığından, eBay’e erişmek için bilgisayarınızda veya mobil cihazlarınızda kullanmanız gereken bağlantıyı, belirtilenleri almak için bırakıyoruz. sahip olan bu modeli tanıtmak subwoofer iç beş santimetre.

Bu Corsair Void Elite RGB’de önemli olan ayrıntılar

Bağlantı ile ne ilgisi var, bir bağlantı noktası kullanan bu eksiksiz oyun kulaklıkları USB bağlantı, bu nedenle bağlantısı çok basittir ve örneğin Windows tarafından kullanılan cihazda otomatik olarak tanınmaları için bilgisayarlarda herhangi bir sürücü kullanmak gerekli değildir. Ayrıca ekolayzırı ve entegre Ledlerin rengini çok basit bir kullanımla yönetmeyi mümkün kılan Corsair iCUE kontrol yazılımına sahiptirler.

Corsair Void Elite RGB Kulaklık Mikrofonu

Öte yandan, bu Corsair oyun kulaklıkları da eksik değil. çok yönlü mikrofon Oyunlar sırasında arkadaşlarınızla veya diğer oyuncularla konuşabilmek için. Bu bileşenin hassasiyeti -42 dB ve empedans 2.000 ohm’dur, bu nedenle performansı mükemmeldir.

Giriş Harika teklif: Karşı konulmaz bir fiyata Corsair oyun kulaklıkları, Topes de Gama’da ilk kez ortaya çıkıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…