Harici pil mi arıyorsunuz? 20.000 mAh modeller bugün satışta

Mobil terminalinizin size sunduğu tüm seçeneklerden her zaman ve her yerde yararlanmayı seviyorsanız, özerklik sizi kesinlikle çıldırtacak bir şeydir. Peki, size birkaç tane gösteriyoruz 20.000 mAh harici piller sahip oldukları için kesinlikle şiddetle tavsiye edilen bir çözümdür. indirimler çok ilginç.

Seçtiğimiz tüm harici piller, farklı teknolojiler içerene kadar çok iyi bir kaliteye sahip. güvenilirlik çalışma mükemmel olduğunda sunarlar. Ayrıca seçtiğimiz aksesuarların her birinin eksik olmaması ve paralel olarak kullanabilmeniz için birkaç çıkış portunun satışa çıkması da cabası. birden fazla cihaz Aynı zamanda, söz konusu aksesuarın düzgün çalışması etkilenmeden akıllı telefon ve tablette şarj işlemi gerçekleştirmek gibi.

20.000 mAh harici pillerden birinin USB bağlantı noktaları

Sunulan 20.000 mAh harici piller

Çok önemli indirimleri olduğu için şu anda şiddetle tavsiye edilen satın alma seçeneklerinin bir listesini aşağıya bırakıyoruz ve onları bu modellerden biri yapan nedir? para için en iyi değer evden satın alabileceğiniz ve özerklikle ilgili her şey hakkında endişelenmeden evden tam bir gönül rahatlığıyla ayrılmanıza izin veren mükemmel bir şarja sahip olanlardan biri. Bunlar aşağıdaki gibidir:

Aukey Pil

Erdemleri arasında USB C tipi bağlantılara sahip olan bir model, bu nedenle Nintendo Switch konsolunun kendisi gibi çok sayıda cihazla kullanmak mümkündür. Siyah renkte mükemmel tasarımı ve kalınlığı oldukça azaltılmış olması ile öne çıkan USB tip A port gibi ek bağlantı seçenekleri ile şu anki indirimi %26’dır.

Aukey Pil

Xiaomi Güç Bankası 3

45 W’a kadar güçle çalışmaya imkan verdiği için bağladığınız tüm cihazları indirme konusunda en iyi performansı sunan seçenekler bunlar, oldukça saygın bir marka. %30 tasarruf ile USB tip C bağlantısı olmayan oldukça hafif bir aksesuardır.Çalışma konusunda mükemmel verimlilik sunduğuna dikkat edilmelidir.

Xiaomi Güç Bankası 3

CoolReal Powerbank

Bu, bir tane satın almaya karar vermeden önce göz önünde bulundurmanız gereken 20.000 mAh harici pillerdir. Hızlı şarja izin veren iki USB çıkışı ile uyumluluğu tek kelimeyle mükemmel ve cihazın durumundan her zaman haberdar olmanızı sağlayan LED’lerin dahil edilmesi gibi iyi ayrıntılardan yoksun değil. Şimdi %6 indiriminiz var.

20.000 mAh CoolReall Powerbank harici piller

redmi güç bankası

%7 tasarrufla alabileceğiniz bu modelin en dikkat çekici yanı ise oldukça dikkat çekici beyaz bir tasarıma sahip olması. Çeşitli koruma teknolojileri ile yüksek sıcaklıklara karşı bile entegre ettiği USB bağlantı sayısı C tipi eksik olmadan dörttür. Bu liste için seçtiklerimiz arasında en hafif modellerden biridir.

redmi güç bankası

Romoss harici pil

Açıkçası, bu aksesuarla ilgili en çarpıcı olan şey, dahili pilin sahip olduğu şarj yüzdesini çok hassas bir şekilde görebileceğiniz küçük bir ekrana sahip olmasıdır. 18 W’a kadar çıkış gücüne ulaşabildiği için Quick Charge 3.0 teknolojisi ile uyumlu bir modeldir. Şu anki teklifi %15 ve beş adet USB portlu bir modeldir.

Pil Romoss harici pil

Giriş Harici bir pil mi arıyorsunuz? Şimdi satışta olan 20.000 mAh modeller, Topes de Gama’da ilk sırada yer alıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…