Hangi Windows sürümüne sahip olduğumu nasıl bilebilirim?

Eğer bilmek istiyorsan bilgisayarınızda Windows işletim sisteminin hangi sürümü yüklü, burada bu bilgiye ulaşmanın farklı yolları var. Microsoft’un yazılımının belirli işlevlerini iyileştirmek veya sorunları çözmek için sık sık yeni sürümler çıkardığını düşünmelisiniz.

Dikkat edin, Microsoft gerçeği periyodik olarak yeni sürümler sunmak, benimseme ile el ele gitmez Bu yeniliklerin kullanıcılarının Hatta Şubat ayının sonunda Microsoft’un Ekim 2020’de Windows 10 işletim sistemi için yayınladığı güncellemenin (20H2 sürümü) AdDuplex’in son anketine göre kullanıcı bilgisayarlarında yavaş yavaş uygulandığı yayımlanmıştı.

rapor ettiğimizde ortaya çıkan yeni sürümler hakkında ve sizi ilgilendiren bir işlevin varlığından haberdarsınız., kullanıp kullanamayacağınızı görmek için işletim sisteminizin sürümünün ne olduğunu bilmeniz iyi olur. Böylece bu bilgiyi alabilirsiniz:

Bilgisayarınızda hangi Windows sürümünün yüklü olduğunu nasıl öğrenirsiniz?

pencereler 10

  • klavye kısayolu. Windows logo tuşu + R’ye basın. Bilgisayarınızın sol alt köşesinde, yazabileceğiniz bir çubukla birlikte bir kutu görünecektir. Aç kutusuna winver yazın ve ardından Tamam’ı seçin. Hangi Windows sürümünü yüklediğiniz hakkında bilgi içeren bir kare açılacaktır. Bu mod, hem Windows 10’da hem de Microsoft yazılımının önceki sürümlerinde gelir.

Genbeta

  • Winver’da Ara. Bu aynı seçeneğe, Windows başlangıcında “winver” terimi aranarak erişilebilir. Bunu yaptığınızda, daha önce açıklanan klavye kısayolunun da sizi götürdüğü ayrı pencereye gideceksiniz. Görünen komuta tıklayın ve gideceksiniz işletim sisteminizin tam sürümünün size söyleneceği başka bir bağımsız pencereye. Windows 10’unuz varsa, bunun Windows 10 Home, Pro veya yüklemiş olabileceğiniz başka bir belirli sürüm olup olmadığını da söyler.

Genbeta 2 3

  • Başlat menüsünden. Bilgisayarınızın sağ alt köşesindeki Başlat düğmesini seçin ve Ayarlar’a gidin. Yapılandırmaya girdikten sonra, sistemlere ve ardından “hakkında” seçeneğine tıklayın. İlk önce bilgisayarınızla ilgili bilgilere sahip olacaksınız ve ekranı aşağı çekerseniz işletim sisteminizin sürümü ile ilgili bilgilerin olduğu “Windows özellikleri” göreceksiniz. Burada, Windows’un 32 bit veya 64 bit sürümünü çalıştırıyor olsanız da sistem türünü ve aygıtın hangi Windows sürümünü ve sürümünü kullandığını görebilirsiniz.

Lllllllll yok

Windows 10’un 2015 yılında piyasaya sürülen sürüm olduğu ve bu yıllarda yeni sürümlerle güncellemeler aldığı unutulmamalıdır. Bilgisayarınız varsa yükleyebileceğiniz başka Windows bulunmadan önce bu eski. Yukarıdakilerin, hangi sürüme sahip olduklarını bulmanın başka yolları vardır.

{«videoId»:»x7zmuj5″,»autoplay»:true,»title»:»WINDOWS 10 Nasıl TEMİZLENİR ve HIZI ARTIRILIR»}

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Hangi Windows sürümüne sahip olduğumu nasıl bilebilirim? aslen yayınlandı Genbeta Barbara Becares’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…