Haier, son teknoloji buzdolaplarında öncü bir teknolojiyi bir araya getiriyor...

Haier, son teknoloji buzdolaplarında öncü bir teknolojiyi bir araya getiriyor…

Teknoloji evin hizmetinde: Bir süre önce size LG buzdolaplarındaki UV teknolojisinden bahsetmiştik ve bugün sıra, bakterilerin %99,9’unu ortadan kaldırmak için kendi teknolojisini yeni buzdolaplarına dahil eden Haier’de. Sağlık ve hijyen kaygısı şimdi her zamankinden daha önemli ve mevcut duruma benzer bir bağlamda, Haier’in özel ABT teknolojisi yenilikçi ve devrim niteliğinde bir çözüm olarak sunuluyor.

Şu anda, bakteriler yiyeceklerde doğal olarak bulunur ve bozulmayı hızlandırırken kötü kokulara neden olur. Bu sorunu çözmek için Haier, bakterilerin %99,9’unu ortadan kaldıran, yiyeceklerin çapraz bulaşmasını sınırlayan ve kötü kokuları ortadan kaldıran bir teknoloji başlattı. Buna ek olarak, şirket aynı zamanda orijinal lezzetleri korumayı da başarırken, yiyecekler en iyi hijyenik koşullarda daha uzun süre korunur.

Haier’e özel ve dünya çapında bir öncü olan bu antibakteriyel sistem, ABT ve T-ABT teknolojileri ile çalışır. ilk kullanımlar morötesi ışık CO2 ve suda bulunan bakterileri kesin olarak parçalayan bir fotokataliz reaksiyonunu aktive ederken, T-ABT, soğutma alanlarını sterilize etmek için Turmalin mineralinin doğal özelliklerinden ve faydalı sağlık etkilerinden yararlanır.

Haier, bu teknolojiyi, şu anda mevcut olan yeni F+ Series 9 da dahil olmak üzere tüm üst düzey buzdolaplarına dahil etti. Bu teknoloji ile sektörde bir adım daha ileri giden firma, yeni tüketici taleplerine cevap veren yenilikçi çözümlerle kendisini lider üretici olarak konumlandırıyor.

Leave a Reply