Hafta sonu için mutlaka görülmesi gereken 13 prömiyer ve yayın: ‘The Serpent’, ‘Narita Boy’, ‘Outriders’ ve çok daha fazlası

Bu garip Paskalya çıkmazı sizin için uzun zaman alıyor mu? Endişelenme: planlarımız var. özellikle Saatler ve saatler harcayabileceğiniz video oyunlarından dizilere kadar uzanan 13 gerçek suç bir oturuşta tüketmek. Ve hepsi, bu tarihlerin hatırlanmasının son derece verimli olması için mükemmel olan, iyi okumalarla tatlandırılmıştır.

‘Bizim için dua et’

{«videoId»:»x809jg9″,»autoplay»:true,»title»:»THE UNHOLY – Resmi Fragman»}

Eğer ‘The Exorcist’i dindar bir şekilde tekrar ziyaret etmek için Paskalya’dan yararlananlardan biriyseniz, bu teatral yayınla iyi bir meze yiyebilirsiniz. Jeffrey Dean Morgan, Meryem Ana’nın gerçekleştirdiği iddia edilen mucizeleri araştırıyor, ama bu daha karanlık bir şeyi saklıyor gibi görünüyor. Sam Raimi üretiyor.

‘Dua et, itaat et, öldür’

{«videoId»:»x809fmn»,»autoplay»:false,»title»:»Pray, Obey, Kill (Knutby) Fragmanı HBO España»}

belgesel serisi gerçek suç Tatilde bile mühlet vermiyorlar: bunda, Ocak gecesi silahların duyulduğu bir İsveç kasabasında meydana gelen olayları öğreneceğiz. kökeni bilinmeyen. Ve suçun hem kurbanları hem de failleri, bölgedeki bir Pentekostal Kilisesi’ne aitti.

  • 4 Nisan’da HBO’da prömiyer

Netflix Nisan 2021'de başlıyor: 58 orijinal dizi, film ve belgesel

‘Yılan’

{«videoId»:»x80axrt»,»autoplay»:false,»title»:»Yılan | VOSE römork | Netflix”}

Daha gerçek suçlar, ancak bu sefer kurgudan yeniden yaratıldı. Netflix’in bu haftaki yıldız prömiyerlerinden biri Seri katil Charles Sobhraj’ın maceraları hakkında BBC’den orijinal bu entrika mı?. Yetmişlerin ortalarında Güneydoğu Asya’da çok sayıda turisti öldürdü ve onlar Tahar Rahim liderliğindeki bir kadro tarafından hatırlanıyor.

‘Çıkış yok’

{«videoId»:»x80cihi»,»autoplay»:false,»title»:»Cutterhead – Filmin»}

Bir Kopenhag metro çalışanının kazı sürecini belgelemek için tünellere girdiği bir Danimarka yapımı. Bir kaza onu birkaç işçiyle birlikte geniş açık alanları sevenler için uygun olmayan klostrofobik ve boğucu bir macera veya güneş ışığı.

‘Hobbit’ üçlemesi

{«videoId»:»x80cioc»,»autoplay»:false,»title»:»Hobbit Beklenmedik Yolculuk – Fragman»}

‘Yüzüklerin Efendisi’ üçlemesinin prestijinden ve şöhretinden yoksun olsa da, bu devam filmi, aynı zamanda üçleme biçiminde de, Orta Dünya’yı başlatan küçük romanı özgürce uyarlar, Tolkien dünyasının hayranları için mutlaka görülmesi gereken bir film. Martin Freeman, genç bir Bilbo Baggins olarak mükemmel ve epiklik ve üst düzey macera garantili.

‘DOOM 3 VR Sürümü’

{«videoId»:»x80ciuy»,»autoplay»:false,»title»:»DOOM 3 VR Edition – Fragman»}

Birinci şahıs nişancı klasiğinin üçüncü bölümü, sanal gerçeklik için özel olarak uyarlanmış bir bölümle geri dönüyor. Olacak PS5 ile de uyumlu olan ve tüm genişletmeleri içerecek olan PS4 kulaklığı olan PS VR için mevcut bu onların zamanında, eski tarz anti-şeytani şiddetin iyi bir yardımında ortaya çıktı.

  • PlayStation 4 için kullanılabilir

‘Narita Çocuk’

{«videoId»:»x80cj8n»,»autoplay»:false,»title»:»Narita Boy – Fragman»}

Dijital dünya tehlikede ve onu tekno kılıcıyla silahlandıran Narita Boy kurtarabilecek tek kişi. Seksenlerin ve doksanların pop kültürüne saygı duruşunda bulunan bir İspanyol indie ve bu, çılgın gelişimi ve dikkatli nostaljik estetiği için durmadan övgü topluyor.

  • PC, Xbox One, PS4 ve Nintendo Switch için kullanılabilir

‘Ayrılanlar’

{«videoId»:»x80cjcu»,»autoplay»:false,»title»:»Outriders – Fragman»}

A atıcı Üç eş zamanlı dövüşçünün oyununa izin veren ve şiddetli bir gelecek dünyasında geçen fütüristik işbirlikçi kesim. Birçoğunun çılgın ‘Kurşun Fırtınası’ ile hatırladığı İnsanların İşi Uçabilir, Karakterlerin titiz gelişiminde hem saf aksiyona hem de rol yapma dokunuşlarına dayalı bir gelişime sahip. ve onların sınıfları.

  • PC, PS4, Xbox One, PS5, Xbox Series ve Stadia için kullanılabilir

HBO İspanya prömiyeri Nisan 2021'de: tüm yeni diziler, filmler ve belgeseller

PC’de Kingdom Hearts

{«videoId»:»x80cjpp»,»autoplay»:false,»title»:»Kingdom Hearts – Fragman»}

Münhasıran, Epic Store aracılığıyla, en efsanevi Disney karakterleriyle klasik Square Enix RPG’nin estetiği ve mekaniği. Serideki dört oyunun tümü, tüm genişletmeleri ve yeniden düzenlemeleri ile (“Kingdom Hearts HD 1.5+2.5 Remix”, “Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue”, “Kingdom Hearts III + Re Mind” ve “Kingdom Hearts Melody of Memory” ) özel bir fiyata mevcuttur.

‘En iyi 100 anime filmi’ (David Heredia Pitarch)

anime

Anime’nin hiçbir gerekçeye veya savunmaya ihtiyacı yok: son on yılların en heyecan verici ve yenilikçi görsel-işitsel biçimlerinden biri olarak hak ettiği yeri kazandı. Bu kitap, ‘Akira’dan ‘Spirited Away’e kadar yüzlerce temel klasiği gözden geçirmektedir. veya ‘Kabuktaki Hayalet’, türe girmek için mükemmel bir ses seviyesinde.

En İyi 100 Anime Filmi

En İyi 100 Anime Filmi

Perry Mason Koleksiyonu

Ana Sayfa Tehlikeli Dul Serisi Perry Mason 3 Vakası Erle Stanley Gardner 202012091257

HBO’nun yeni bir diziyle karakteri yeniden moda haline getirmesinden yararlanarak (ayarında son derece özgür, evet), Espasa, geçen yıl Perry Mason’ın orijinal kitaplarını kurtaran bir seri başlattı, İspanyolca’da yıllardır baskısı tükenmiş olan polis edebiyatı klasikleri. Şimdi ise tüm zamanların en ünlü avukatının oynadığı üç yeni bölüm (“Tehlikeli Dul Vakası”, “Bated Kanca Vakası” ve “Pervasız Yavru Kedi Vakası”) getiriyor.

Tehlikeli Dul Vakası (Perry Mason Seri 3) (Espasa Anlatısı)

Tehlikeli Dul Vakası (Perry Mason Seri 3) (Espasa Anlatısı)

‘Metropolis’ (Hıristiyan Karadağ)

metropol

Fritz Lang’ın dışavurumcu bilim kurgu şaheseri ‘Metropolis’, türün mutlak klasiklerinden biridir ve on yıllar boyunca kapsanmış ve yeniden yorumlanmıştır. sayısız vesileyle. Bu kez karikatürist Christian Montenergro kendi versiyonunu bir grafik roman biçiminde sunuyor, burada renkler baskıcıların ve ezilenlerin iki dünyası arasında klasik vizyoner tasvirlerin sunduğu benzersiz bir karşıtlık sağlamaya hizmet ediyor.

Metropolis (Genç/Yetişkin)

Metropolis (Genç/Yetişkin)

‘Doğanın İntikamı’ (Carlos Tabernero Holgado)

intikam

‘Kuşlar’, ‘King Kong’, ‘The Host’, ‘Wall-E’, ‘Mad Max: Fury Road’… görünüşte birbirinden tamamen farklı olan bu filmlerin hepsi ortak bir şey: doğanın ilgili rolü ve insanlarla olan ilişkisi. ‘Çevre hakkında 50 anlatı’, çevre ve canlıları ile her zaman barışçıl olmayan diyalogumuz hakkında elli filmi inceleyen bu kitabın alt başlığıdır.

Nature's Revenge: Çevre hakkında 50 anlatı (Temel Filmografiler)

Nature’s Revenge: Çevre hakkında 50 anlatı (Temel Filmografiler)

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Hafta sonu için mutlaka görülmesi gereken 13 prömiyer ve yayın: ‘The Serpent’, ‘Narita Boy’, ‘Outriders’ ve çok daha fazlası aslen yayınlandı Xataka John Tones tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…