Hafta sonu için altı temel plan: ‘Super Mario 3D World’, Spawn, ‘Becky’ ve çok daha fazlası

Şeytani varlıklar arasında yaşananlar: Bowser genellikle iyi huylu ve sevecen bir kötü adamdır, ancak yepyeni ‘Bowser’s Fury’de oyunun adının hakkını verir ve korkunç bir kaiju olur; ve gerçek bir cehennem kuşu olan Spawn, vahşi maceralarının yeni derlemesinde insan olur (ama vahşiliğini kaybetmez). Tüm bu kükürt arasında zamanınız varsa, o “‘John Wick’te’ 13 yaşındaki bir kızın anahtarında”, yani ‘Becky’ veya bu hafta sonu için sahip olduğumuz diğer eğlence tekliflerinden bazıları.

‘Mükemmel anların haritası’

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/1a/f8/22/602522673bef07a3a5/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/5f/df/e2/6025228a4bd22f8370/original/the-map-of-minik-mükemmel-things-official-trailer-bq.jpeg»}

Movistar+’da benzer bir temaya sahip ‘Palm Springs’ adlı bir prömiyerle ilginç bir şekilde çakışan bu zaman döngüsü ve gençlerin tutkuları filmi aynı başlangıç ​​çizgisinden başlıyor: çok farklı karakterlere sahip iki gencin aynı döngüde çakışması onları aynı günü yeniden yaşatıyor. ve yeniden. Varoluşsal kaygıya mı yoksa mükemmel bir aşk hikayesine mi yer var? Muhtemelen her ikisi de, gençlerin saksoculuğunu ve romantik paradoksları garanti eden bir Amazon Orijinalinde.

‘Beki’

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/52/42/52/5ed751c03bef073fff/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/14/99/32/5ed751bb4bd22f0580/original/becky.jpeg»}

Movistar+’ın pandemi nedeniyle sinemalarda gösterime girmeyen prömiyerler arasından kurtardığı bir başka film. Bu durumda, filmlerinin güçlü bir şekilde yeniden formüle edilmesi haneye tecavüz harika bir Kevin James ile hepsini acımasız bir dramatik rolde veriyor. Başlığın Becky’si, dul babasıyla bir evde izole bir hafta sonu geçiren asi bir genç olan Lulu Wilson. Ancak bir grup firari mahkûm olay yerine girer ve genç kadın meseleleri kendi ellerine almak zorunda kalır.

'Palm Springs': Movistar+, gelenekselden nasıl kaçılacağını bilen 'Trapped in Time'ın aşırı ve romantik bir versiyonunun prömiyerini yapıyor.

‘Süper Mario 3D Dünyası + Bowser’ın Öfkesi’

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/74/69/24/5ff62ba23bef07e102/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/72/3e/c3/5ff62bfd4bd22faf4f/orijinal/mario-3d-world-thumbnail.jpeg»}

Wii U’nun en iyi oyunlarından birinin (en iyisi olmasa da) yeniden canlandırılması ve ‘Bowser’s Fury’ şeklinde biraz ekstra ile Switch kataloğuna bir uzlaşma eklemesi gibi görünen şey, beklenmedik bir harikaya dönüşüyor. Switch’te sadece ‘Super Mario 3D World’ her zamankinden daha iyi çalışmıyor, aynı zamanda ‘Bowser’s Fury’ sadece DLC’den çok daha fazlası.. Bağımsız bir başlık olarak tüm onurlarla yayınlanabilecek ve en son tesisatçı oyunlarının değişmezlerini ifade eden bir oyundur: klasik 2D tarzında açık dünyaların olanaklarını benzersiz ve yenilikçi mekaniklerle karıştırın.

  • Artık Nintendo Switch için kullanılabilir

‘Küçük Kabuslar 2’

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/36/80/d5/602651bb4bd22f79d8/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/1a/b4/92/602651b74bd22f79ad/orijinal/küçük-kabuslar-ii-trailer.jpeg»}

İlk ‘Küçük Kabuslar’, Tematik yaratıcılık ve görsel sapıklığın eşsiz karışımı sayesinde, küçük kabusu önerdi. ünvanı vaat eden ve en iyi korku maceralarından birinde gerçekleşen bağımsız son zamanlardan. Bu yeni bölüm, daha çok aynı ama daha rafine bir şeye işaret ediyor: ilk bölümün kahramanı Six’in eşlik edeceği yeni bir kahraman olan Mono ile bulmacalar, platformlar ve gizlilik.

  • Artık PC, PS4, Nintendo Switch, Xbox One için mevcut

Asimov ve Arthur C. Clarke ile kalanların okumasını tavsiye ettiğim bilim kurgu

‘Rus bilim kurgu öncüleri’ (çeşitli yazarlar)

Bilim Def Öncüleri

İspanyolca’da yayınlanmamış on öykü bilim kurgunun en büyüleyici türlerinden birine mükemmel bir giriş: sarsıcı tarihinin farklı noktalarında Rusya’da üretilen. Zaten ‘Aelita’ veya ‘Stalker’ okuduysanız, ne bekleyeceğinizi biliyorsunuz: soyutlama, metafizik ve neden olmasın, çok özel bir macera ve hayal gücü kavramı. Burada Mars’a geziler, Güney Kutbu’ndaki salgın hastalıklar, hipnoz yoluyla geleceğe yolculuklar veya aşırı zeki uzaylılarla karşılaşmalar var. Türün uç noktalarına gerçek bir yolculuk.

şimdi satışta

‘Spawn – Hell on Earth’ (Erik Larsen ve Todd McFarlane)

Yeryüzünde Cehennem Çizgi Romanı

Erik Larsen ve Todd McFarlane, Planeta’nın bir süredir ciltler halinde derlemekte olduğu uzun süredir devam eden ‘Spawn’ serisinin 263 ila 275 numaralarından sorumlular. Bu durumda, Anıtsal pelerini altında bir insanı saklayan cehennemden gelen güçlere sahip canavar Spawn, Wanda ve oğlunu az önce kurtardı. Şeytan’ın pençelerine düşmek için doğmadı. Ama bu onu beklenmedik bir etkiyle karşı karşıya bırakır: yeniden insan olur. Uzun ıstırabına son bir dönüş mü yoksa cennet ve cehennemin güçlerine karşı verdiği mücadelede başka bir aşama mı?

şimdi satışta

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Hafta sonu için altı temel plan: ‘Super Mario 3D World’, Spawn, ‘Becky’ ve çok daha fazlası aslen yayınlandı Xataka John Tones tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…