Hafta Sonu 13 Premier ve Görülmesi Gereken Filmler: ‘Onlar’, ‘Angel’, ‘Oddworld’, Philip K. Dick ve Daha Fazlası

Hafta sonu huzursuz. Her zaman olmayabilir ama… dedektif vampirler, göründükleri gibi olmayan komşular, ciddi yaratıcı krizleri olan sanatçılar ve tüm sorunlarının çözümünün “Hayır” diye bağırmak olduğunu keşfeden stajyerler. Can sıkıntısına karşı koymak için bu çığ gibi mükemmel planları araştırmak için önünüzde iki gününüz var.

‘Gök gürültüsü devriyesi’

{«videoId»:»x807a8m»,»autoplay»:false,»title»:»Thunder Patrol – Fragman – Netflix»}

En iyi iki komedyen, Melissa McCarthy (“Hayalet Avcıları”, “En İyi Arkadaşımın Düğünü”) ve Octavia Spencer (“Hizmetçiler ve Hanımlar”, “Suyun Şekli”) bu neşeli süper kahraman parodisinin başrollerini üstleniyor. birkaç arkadaş yetki alır ve kendi adalet yönetimini başlatır. ‘Kick-Ass’ gibi, ama takım elbiselerini yıkamadan.

‘Onlar (Onlar)’

{«videoId»:»x7ztrl9″,»autoplay»:false,»title»:»THEM – Teaser Trailer»}

Her sezonunda bağımsız bir hikayeye sahip bir antoloji korku dizisi ve bu Amazon Prime Video’ya yalnızca Jordan Peele’nin ırkçı terörünün açık referansıyla geliyor. Burada sadece beyazların yaşadığı bir mahalleye taşınan ve yeni konutlarında doğaüstü olaylar yaşamaya başlayan Afrikalı-Amerikalı bir aileyle tanışacağız.

‘Bulut’

{«videoId»:»x80hdkv»,»autoplay»:false,»title»:»La Nuée – Fragman»}

Birçok türün kesiştiği noktada yer alan çok tuhaf bir distopik film. Un yaptığı çekirge yetiştirmek için bir çiftliği olan bir ailenin annesinin hikayesi. Ancak böceklerin diyetindeki bir değişiklik, onu işi geliştirmek için tehlikeli bir yarışa sokar. Kuşak dramı, et terörü, hayvan isyanı ve hatta birkaç damla kıyamet sonrası karışımı karıştıran tuhaf bir Fransız önerisi.

‘Melek’

{«videoId»:»x80b0cu»,»autoplay»:false,»title»:»Angel (dizi) – Fragman»}

‘Buffy’nin tamamını zaten yediyseniz (veya yolun yarısındaysanız ve geçişleri doğru sırayla görmek istiyorsanız), güzel bir devam filminden çok daha fazlası olan bu spin-off ile devam edin. Şeytanları Birleştirmek, Romantizm, Film gitme ve avukatlar dizisi, Los Angeles’ta dedektife dönüşen iyi bir vampirin hikayesi, ana dizinin tüm yaratıcılığına ve tamamen ona bağlı bir ikincil oyuncu kadrosuna sahip.

Netflix Nisan 2021'de başlıyor: 58 orijinal dizi, film ve belgesel

‘Çok önemsiyorum’

{«videoId»:»x80b03z»,»autoplay»:false,»title»:»Ben Çok Umursuyorum – Fragman»}

Amazon Prime Video’ya inmeden bir hafta önce sinemalarda görebilirsiniz Başrollerini Rosamund Pike ve Peter Dinklage’ın paylaştığı bu kara hiciv komedisiKıyamet sonrası ‘Beşinci Dalga’dan sorumlu J Blakeson tarafından yönetildi ve yazıldı. Pike, ailesi olmayan yaşlı insanların varlıklarını almak için yasal bir mekanizmadan yararlanan profesyonel bir dolandırıcıyı oynuyor, ancak operasyonları acımasız suçlularınkilerle kesişiyor.

‘Hayır de! Daha’

{«videoId»:»x80ifno»,»autoplay»:false,»title»:»Hayır Deyin! Daha Fazlası – Fragman»}

Abartılı poligonal grafikleri ilk Playstation’ı andıran lezzetli bir indie önerisi. Ofiste bize “Hayır” demeyi öğreten bir kendini onaylama oyunu fotokopi çekmekten, kahve yüklemekten ve top oynamaktan bıkmış bir stajyere hayat vermek. Tek bir düğme ile kontrol edilir ve saatlerce acı, hicivli bir rahatlama vaat eder. Gerçek sağlık.

  • Nintendo Switch, iOS ve PC için kullanılabilir

‘Oddworld: Ruh Fırtınası’

{«videoId»:»x80igj6″,»autoplay»:false,»title»:»Oddworld Soulstorm – Fragman»}

Gerçek bir macera ve mizah klasiğinin yeniden çevrimi (ilk Playstation ve PC için ‘Oddworld: Abe’s Exodus’), ancak Klasiğin yüzünü tamamen yıkar, ona daha koyu, daha yansıtıcı bir stil enjekte eder. Abe, onları enerji içeceğine dönüştürecek olan fabrikadan kaçışında üç yüz yoldaşını orada olduğu gibi korumak zorundadır, ancak bu yenilenen macera orijinalinden çok daha şiddetli, gerçekçi ve aşırı olacaktır.

  • PS4, PS5, Xbox One ve PC için kullanılabilir

‘Pac Man 99’

{«videoId»:»x80ih4j»,»autoplay»:false,»title»:»Pac-Man 99 – Fragman»}

Tüm Nintendo Switch Online aboneleri için çılgın bir hediye. bir klasiğin bu yeni battle-royale tadilatını ücretsiz olarak oynayabilecek. ‘Tetris’ ve ‘Super Mario Bros.’ ile zaten yapıldı ve şimdi sıra diğer Namco klasiklerinden DLC’ler ve tematik görünümlerle birlikte gelen ölümsüz ‘Pac-Man’de.

  • Nintendo Anahtarı için kullanılabilir

‘Lilith’in Kindred’ (Octavia E. Butler)

soy

Yıllardır İspanyolca baskısı tükenmiş olan seksenlerden gerçek bir bilim kurgu klasiği ve şimdi tek bir ciltte tamamlanmış üçleme formatında geliyor. Ayrıca Amazon tarafından bir diziye uyarlanacak olan bu klasiği kurtarmak için zamanındasınız ve bu nasıl olduğunu anlatıyor. kahramanı ve diğer insanlar, dünya dışı bir ırk olan Oankali tarafından kurtarılır., bir askeri grubun elinde Dünya’nın bir kısmının yok edilmesinden sonra. Onlarla birlikte, insanlar diğer ırklarla yeni bir devrimci anlayış yolu keşfedecekler.

‘Gece’ (Pilar Pedraza)

eycd2qpwuaadct1

En iyi ve en uğursuz hikaye anlatıcılarımızdan biri, kısa biçimine geri dönüyor. gölgelerde hareket eden kadınların başrolde olduğu bir dizi hikaye. Bir haremdeki esir Transilvanyalı bir genç kızdan, arkeolojik bir kazıdaki gizli bir gulyabaniye: Evdeki tüm ışıklar açıkken okunacak bir dizi hikayede gizem, terör ve duyusal tanrılaştırma.

Gece gündüz

JRR Tolkien: Anahtarlarını parçalamak için 'Yüzüklerin Efendisi'nin yaratıcısının çalışmalarını araştırıyoruz (Paper Labyrinth 2x01)

‘Boktan Bir Sanatçının İtirafları’ (Philip K. Dick)

bok

Şüphesiz, bilimkurgu klasiklerinin toparlandığı hafta sonu. Philip K. Dick’in bu kitabı, muhtemelen ona ün kazandıran türe ait olmadığı için İspanyolca’da bulunamaz olarak kaldı. yıllarca: Minotaur, bize daha düşünceli ve kendini bilen Dick’i hatırlatmak için onu geri getiriyor. Ancak ve bildiğimiz Ubik’in yazarı bu olmasa da, daha sonra onu ünlü yapacak takıntıların birçoğu, gündelik hayatın yapaylığından bunalmış bir sanatçının bu öyküsünde tespit edilebilir.

Boktan Bir Sanatçının İtirafları (Yazar Kitaplıkları)

Boktan Bir Sanatçının İtirafları (Yazar Kitaplıkları)

‘Oleg’ (Frederik Peeters)

Oleg 3

Mutlak klasiği olan günah çıkarma komedyeni ‘Mavi Haplar’dan yirmi yıl sonra, Frederik Peeters işi ve nevrozları hakkında konuşmak için geri dönüyor. Ama bu sefer bunu bir avatar, çizgi roman sanatçısı Oleg aracılığıyla yapıyor. bir sonraki çalışmasının hangi yöne gitmesi gerektiğini açıkça görmesini engelleyen yaratıcı bir kriz yaşıyor. Dünya onun kafasını karıştırıyor ve elinde sadece ailesi var.

Oleg (Kanat Koltuk)

‘Bulutlar denizinin yolcuları’ (Borja Vaz)

Ana Sayfa Bulutlar Denizinden Gelen Yolcular Borja Vaz 202102011531

Anime ve klasik Japon RPG’lerinin görüntülerini açık denizlerdeki macera hikayeleriyle karıştıran Borja Vaz, dizginlenemez bir hayal gücü hikayesi sunuyor. Bir suçlunun ölümünü araştırmak zorunda olan bir paralı asker loncasının parçası olan Lyra ile tanışacağız. Görkemli bir maceraya atılmak için, efsanevi karabatak hava gemisine binmeniz ve Bulutlar Denizi’ne girmeniz gerekecek.

Bulutlar denizinin yolcuları (Koleksiyon Dışı)

Bulutlar denizinin yolcuları (Koleksiyon Dışı)

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Hafta Sonu 13 Premier ve Görülmesi Gereken Filmler: ‘Onlar’, ‘Angel’, ‘Oddworld’, Philip K. Dick ve Daha Fazlası aslen yayınlandı Xataka John Tones tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…