Haberler: Bugün Windows XP Arka Planı, Twitter MD'leri İyileştiriyor ve Daha Fazlası

Haberler: Bugün Windows XP Arka Planı, Twitter MD’leri İyileştiriyor ve Daha Fazlası

Bir haftasonunun kapısındayız ama başlamadan önce, şu anda bulabileceğiniz en merak edilen haberlerden bazılarından bahsedeceğiz. Örneğin, aşağıdakilerden birinde bulduğumuz efsanevi masaüstü arka planının ne olduğunu göreceğiz. pencereler tüm zamanların en sevileni.

Ancak bu arka planın hala hatırladığınız bu yönünü görmeden önce, bugün en çok kullanılan sosyal ağlardan birinin yapmakta olduğu önemli bir değişiklikten bahsedeceğiz. Spesifik olarak, atıfta bulunduğumuz heyecankullanıcı deneyimimizi geliştirmek isteyen mavi kuşun sosyal ağı.

Twitter, kişilere doğrudan mesajların kullanımını iyileştiriyor

Birçoğunuzun Twitter’ın incelememize izin verdiği doğrudan mesajları uzun süredir kullanıyor olmanız çok olasıdır. Ancak sosyal ağ artık bu mesajları bağımsız olarak birden fazla kullanıcıyla paylaşmayı kolaylaştırmak istiyor. Bunun için size anlattığımız platformdan sorumlu olanlar yeni bir işlev eklediler.

Basit Twitter Tasarımı

Spesifik olarak, aynı şeyi paylaşma olasılığına atıfta bulunuyoruz. cıvıldamak 20 kişiye kadar aynı anda DM yoluyla. Tabii ki, şimdi tüm bunları bağımsız olarak gerçekleştirebiliriz. yani ek olarak Zamandan tasarruf Sosyal ağdaki bu doğrudan mesajlar üzerinde çok daha fazla kontrole sahip olacağız.

Adobe, Creative Cloud’da ortak çalışmayı geliştiriyor

Adobe gibi bir dev, tüm dünyada milyonlarca kullanıcısı olduğu için ürünlerini geliştirmeyi bırakamaz. Bunu size söylüyoruz çünkü artık firmanın video düzenlemede işbirliğine yönelik bir hizmet olan Frame.io platformunu satın aldığını duyurduğu biliniyor. Bu, Adobe’nin Frame.io’nun içerik inceleme ve onay araçlarını Premiere çözümlerine entegre edeceği için yapılmış bir şeydir. After Effects ve diğer Creative Cloud uygulamaları.

Frame.io’nun şimdiye kadar video editörlerinin içeriklerini gerçek zamanlı işbirliği özellikleriyle paylaşmasına izin verdiğini unutmayın. Dolayısıyla satın alma sonrasındaki bu birleşme ile Adobe, bu işlevleri yalnızca video düzenleme uygulamalarına değil, diğer video düzenleme uygulamalarına da entegre edecek. Yaratıcı bulut Ne Photoshop.

Yeni özellik içe aktarma Adobe Premiere Pro

Hiç şüphe yok ki bu ortak çalışma, milyonlarca Creative Cloud kullanıcısına çok çeşitli olanaklar açacaktır. Ve grup çalışmasının sadece ofis ortamlarında değil, multimedya içeriğinin tasarımı veya rötuşlanması gibi diğerlerinde de büyümeyi bırakmadığını dikkate almak gerekir.

Windows XP arka planının nasıl değiştiğini görün

İşletim sistemini kullananların çoğu için microsoft Onlarca yıldır, Windows XP hep birlikte en çok özlenen ve sevilenlerden biridir, elbette birçoğunuz ikonik olanı hatırlayacaktır. masaüstü duvar kağıdı bu sistemin bize varsayılan olarak sağladığı.

orijinal xp arka planı

Tüm bunları size anlatıyoruz çünkü şimdi, o görüntü çekildikten 20 yıl sonra, gerçek şu ki manzara büyük ölçüde değişti. Aslında, aynı satırlarda, onu tanıyıp tanıyamayacağınızı görmek için size o manzaranın mevcut görünümüyle fotoğrafı göstereceğiz.

arka plan xp akımı

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…