Gürültü engelleme ve devasa pil: Bu kablosuz kulaklıklar sadece 50 Euro'ya sizin olsun

Gürültü engelleme ve devasa pil: Bu kablosuz kulaklıklar sadece 50 Euro’ya sizin olsun

Üretici, birçok ses ürününün fiyatının düştüğünü gördüğünden, Anker, Amazon’da Kara Cuma’nın en büyük kahramanlarından biridir. Bunlardan biri kablosuz kulaklıklar. Hayat A2 NCsahip olmasıyla öne çıkan gürültü engelleme ve devasa bir pil 79,99 Euro’luk bir fiyat için. Bu Kara Cuma gelmeden önceydi, çünkü bu günlerde onları yalnızca 49,99 € içinde Amazon.

Düşük fiyatlarına rağmen çok eksiksiz kablosuz kulaklıklarla karşı karşıyayız. gürültü engellemenin önemini vurgulamak önemlidir; dış dünyayı susturmak kimse sizi rahatsız etmeden müzik dinlemek için. Ayrıca, ulaşabilen büyük pil sayesinde 35 saat oynatma, sık sık şarj etme konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. tabii ki iyi ses kalitesi sigortalıdır ve kesinlikle beğeneceğiniz başka ekstralar da vardır.

50 Euro’ya kablosuz gürültü önleyici kulaklık satın alın

Life A2 NC Anker

Anker’in gürültü önleyici Life A2 NC’leri Amazon’da hiç bu kadar ucuz olmamıştı.

Anker Life A2 NC, rahat bir tasarıma sahip kablosuz kulaklıklardır. düşük ağırlık ve kulakta iyi tutuş. Sadece çok gizli ve zarif siyah bir versiyonda mevcutturlar. Kulaklığın dış tarafında, marka logolu yuvarlak bir alan, dokunmatik kontroller Bu, telefonunuzu cebinizden çıkarmadan müzik çalmayı kontrol etmenizi sağlar.

Bu kulaklıklar, 11 milimetrelik büyük bir diyafram kullanır ve bu da %50 daha güçlü bas ile güçlü ses. Ek olarak, gürültü engelleme özelliğine de sahipler. dış gürültünün %90’ına kadarını bastırın ve bu, evinizin yanında bir şantiyeniz olduğunda olduğu gibi birçok durumda yararlıdır.

İhtiyacınız olan şey tam tersiyse, kulaklıklar açıkken bile dinlemek için harici sesleri geliştirmek için, şeffaflık modu. Öte yandan, Anker A2 NC, IPX5 suya dayanıklılık, bu da onları yağmur damlalarına ve tere karşı dayanıklı hale getirir. Şunu da belirtelim ki aramalar mükemmel bir şekilde duyuluyor. 6 mikrofon dahil olmak üzere, dış gürültüyü iptal etmede de çalışır.

Bataryaya gelince, bu kablosuz kulaklıklar uzun süre dayanabilir. 7 saat kesintisiz oynatma, 35 saate çıkar şarj kutusu kullanılıyorsa. eğer birine ihtiyacın varsa hızlı şarj, sadece 10 dakikalık şarj ile 1,5 saat müzik dinleyebilirsiniz. Son olarak, Anker A2 NC’nin Soundcore mobil uygulamasına bağlanabileceğini bilmelisiniz. daha fazla özellik ve ayara erişin.

Teklifler

En ucuz telefonlarEn kaliteli fiyatlı telefonlarÜcretsiz Android oyunları

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

  • Creative Outlier Air V3, analiz: bilinmeyen seçenek, ancak 70 avroya daha eksiksiz
  • Realme C11’in (2021) analizi: Her şeye sadece 100 Euro’ya sahip olabilir misiniz?
  • HAMMER 5 Smart, en basit ama aynı zamanda en sağlamlaştırılmış olanı test ettik
  • Huawei nova 9, analiz: Google’ın yardımı olmadan orta menzilde bir yer edinmenin zorluğu
  • Amazon Kindle Paperwhite (2021), inceleme: Her zamanki Kindle her zamankinden daha iyi
  • Amazon Fire TV Stick 4K Max incelemesi: Chromecast’e en iyi alternatif bir adım yükseldi
  • Xiaomi 11T, analiz: küçük kardeş akıcı ekranı ve 108 megapiksel ana kamerayı miras alıyor
  • Samsung WW90T684DLE/S3 çamaşır makinesi, analiz: cep telefonunuzun yardımıyla çamaşırları yıkayın (ve bunu yaparak tasarruf edin)

Giriş Gürültü engelleme ve devasa pil: Bu kablosuz kulaklıklar yalnızca 50 Euro’ya sizindir, ilk kez Andro4all’da yayınlandı.

Leave a Reply