Günlük: Windows 10 için bu ücretsiz uygulama, bir kalemle içerik oluşturmanıza olanak tanır ve Office 365’e entegre edilebilir

Microsoft Garaj size tanıdık gelebilir, ancak bilmeyenler için, Garaj 2014 yılında doğmuş bir Microsoft projesidir ve şirketin kendi çalışanlarının Microsoft’taki rolleriyle hiçbir ilgileri olmasa bile projeler geliştirmelerine olanak tanır. Journal’ın içinden çıktığı fikirlerin kuluçka makinesi.

Journal, Windows 10 için bir uygulamadır Dokunmatik ekranların her şeye hükmettiği ve Surface Neo’nun yaklaşmasıyla giderek yaygınlaşan bir şey olan dijital bir kalem veya stylus ile çalışmayı kolaylaştırmayı amaçlayan.

kalemi kullanarak

günlük

Dergi, adından da anlaşılacağı gibi, bir tür dijital günlük. Microsoft Store’da mevcut olup, kullanıcının oluşturulabilecek veya İnternette bulunabilecek metin, çizimler, diyagramlar, eskizler… bilgileri şeklinde her türlü ek açıklama oluşturmasına olanak tanır.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/03/02/b3/602a8b374bd22fdb57/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/0b/f0/a3/602a99254bd22f0b87/orijinal/mini-lenovo-thinkpad-x1-fold.jpeg»}

Günlük oluşturulan bir uygulamadır ve tabletlerde ve ikisi bir arada cihazlarda kullanım için optimize edilmiştir Bu, içeriği doğrudan dijital kalemle eklemek için diğer sayfalardan ve hatta uygulamalardan sürükle ve bırak kullanımına izin verir.

Benim için not almak için en iyi uygulama şudur: Xataka editörlerinin görüşü

Microsoft 365 entegrasyonuna sahiptirböylece bir Office 365 aboneliği gerektirse de toplantı notları takviminize daha hızlı ve daha verimli bir şekilde erişebilirsiniz.

günlük

Journal ayrıca, PDF belgelerini ve görüntülerini içe aktarmanıza ve işaretlemenize veya anahtar sözcükler veya filtreler kullanarak arama yapmanıza olanak tanır. Aynı zamanda sezgisel ve görsel bir araç ücretsiz, uygulama içi satın alma yok ve abonelik yok.

günlük

üzerinden | MSPU

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Günlük: Windows 10 için bu ücretsiz uygulama, bir kalemle içerik oluşturmanıza olanak tanır ve Office 365’e entegre edilebilir aslen yayınlandı Xataka Windows José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…