Güçlü Xiaomi Mi 10T, 100 Euro’luk indirimle sizin olabilir

En yeni Xiaomi high-end’lerinden biri sizin olabilir 100 euro indirim. bu Xiaomi Mi 10T tarafından Amazon İspanya’da bulunur 393 € ile kendi versiyonunda 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanı.

Çin akıllı telefonu 5G bağlantısı, 144 Hz büyük ekran ve Kuzey Amerika Qualcomm tarafından üretilen en güçlü yongalardan biri ile geliyor. Size her birinin özelliklerini anlatıyoruz.

Daha fazla bilgi: Xiaomi Mi 10T

En iyi Xiaomi’den birinin tüm gücü harika bir fiyata.

Xiaomi Mi 10T’yi en iyi fiyata satın alın

Xiaomi terminali camdan yapılmış ve farklı renklerde bulabileceğiniz güzel bir tasarıma sahip. IPS teknolojisine sahip ekranı, 6.67 inç ve Full HD+ çözünürlüğe sahip. bir Xiaomi akıllı telefonunda bulabileceğiniz en iyilerden biri 144 Hz yenileme hızı ile.

Ona hayat vermekten sorumlu olan, günümüzün en güçlü işlemcilerinden biri, Aslanağzı 865 Amerikan Qualcomm’un. olmak üzere iki farklı versiyonu mevcuttur. 6 GB ve 8 GB RAMve depolama için yalnızca bir tane, 128 GB.

  • Qualcomm Snapdragon 865
  • 6 GB RAM ve 128 GB dahili bellek
  • 6.67″ Full HD+ IPS ekran
  • 4 arka kamera
  • 33W hızlı şarjlı 5.000 mAh pil
  • USB-C, NFC ve 5G

Xiaomi Mi 10T’nin arkasında 3 sensörlü bir modül: buluyoruz 64 megapiksel ana kamera, 13 megapiksel geniş açı ve 5 megapiksel makro. Önündeki delikte 20 megapiksel kamera.

Çin terminalinin pili ulaştı 5.000 mAh ve güçlü bir ile birlikte gelir 33W hızlı şarj. Sadece birkaç dakikalık şarjla saatlerce kullanımdan kurtulabileceksiniz.

Gördüğünüz gibi, 400 Euro’dan daha az bir değere sahip gerçekten eksiksiz bir akıllı telefon. Daha ne, Ekranın altında parmak izi okuyucusu, 5G bağlantısı ve NFC bulunuyor.böylece Google Pay gibi uygulamalarla birlikte ödeme yapabilirsiniz.

Daha fazla bilgi: Xiaomi Mi 10T

Daha fazla bilgi: Güç ve hız: OnePlus 8T’yi indirimli alın

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Güçlü Xiaomi Mi 10T 100 Euro’luk indirimle sizin olabilir girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…