Grupo MásMóvil, Lucera elektrik şirketini satın aldı: EnergyGO ve Pepeenergy ile birlikte grubun halihazırda 100.000 enerji müşterisi var

Grupo MásMóvil, Energía Colectiva şirketinde “kontrol hissesi” satın aldığını duyurdu. Lucera markası altında faaliyet gösteren şirket. Bu, bağımsız bir marka olarak faaliyet göstermeye ve konumunu korumaya devam edecek ve Grupo MásMóvil’in halihazırda sahip olduğu iki elektrik şirketi EnergyGO (Yoigo) ve Pepeenergy’ye (Pepephone) katılacak.

Lucera’nın kendisinden bunu açıkladılar her şey aynı kalır: «aynı marka, aynı değerler ve aynı hedefler». MásMóvil’in sermayelerinin bir kısmını devraldığını ve “onlarla birlikte EnergyGO için enerji hizmetleri tedarikini geliştirmek” için grubun bir parçası olduklarını açıklıyorlar. Operatör tarafından ödenen tutar açıklamada belirtilmemiştir.

100.000 enerji müşterisi

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/6d/40/82/5ff82a6a4bd22f6485/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/45/bd/02/5ff82aa64bd22f6487/original/mini-energia.jpeg»}

Lucera, Grupo MásMóvil veya enerji hizmetleri için bilinmeyen bir şirket değildir. Collective Energy markası, “%100 yenilenebilir elektrik ve gaz” pazarlamacısıdır ve EnergyGO’nun arkasındaki kişi, Yoigo elektrik. MásMóvil Group CEO’su Meinrad Spenger tarafından ifade edildiği gibi:

Lucera’nın satın alınmasıyla, müşterilerimize en iyi koşullarda enerji hizmetleri sunma taahhüdümüzde bir adım daha atıyoruz ve İspanya’da yenilenebilir enerji kullanımını teşvik ediyoruz. Bağlantı hizmetlerimize müşterilerimiz için faydalı olan ve onlara somut faydalar ve tasarruflar sağlayan yeni ticari teklifler ekleyen çok hizmetli bir operatör olmak istiyoruz”.

Elektrik piyasası nasıl çalışır ve neden fiyatın bazen sıfıra ulaşmasına rağmen faturamızı neredeyse hiç etkilemez?

Grup bir süredir bahis oynuyor hizmet teklifinizi çeşitlendirin ve enerji ana varlıklarından biri olmuştur. Yıllar önce Pepeenergy, Pepephone markasının çatısı altında doğdu ve birkaç hafta önce Yoigo markası altında EnergyGO’yu piyasaya sürdüler. Lucera’nın satın alınmasıyla, Grupo MásMóvil “100.000’den fazla enerji müşterisi” ekledi ve ek bir hizmetin kapısını açar: gaz.

Aslında Lucera’nın teklifine bakarsak EnergyGO’nunkine çok benzediğini görürüz. İki güç bölümüne (10 kW’a kadar ve 10 ila 15 kW’a kadar) bölünmüş üç elektrik tarifesi (maliyet fiyatı, sabit fiyat ve elektrikli araba) vardır, ancak dördüncü bir teklif ekler: gaz, ısıtmalı ve ısıtmasız evler için tasarlanmış iki uygun fiyatla. Lucera artık MásMóvil Group’un bir parçası olduğuna göre, Spenger’ın şirketinin mevcut ticari teklifine ek hizmetler eklemeye devam etme şansı var.

– Haberler Grupo MásMóvil, Lucera elektrik şirketini satın aldı: EnergyGO ve Pepeenergy ile birlikte grubun halihazırda 100.000 enerji müşterisi var aslen yayınlandı Xataka Joseph Garcia’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…