Google’ın kolayca programlamayı öğrenebileceğiniz bir uygulaması var

Hepimiz biliyoruz ki bizim cep telefonları harika bir eğlence kaynağıdır ve harika bir araç sevdiklerimizle iletişim halindeyiz. Başka bir deyişle, sayısız ücretsiz oyun sayesinde veya grup görüntülü görüşmeleri yapmak için en iyi uygulamalardan bazılarıyla yararlandığımız teknoloji.

Bununla birlikte, cep telefonunuz eğlenceli ve sosyal ilişkilerin ötesinde, yeni beceriler ve bilgiler öğrenmek örneğin yeni bir dil öğrenebileceğiniz uygulamalar sayesinde veya şimdi göreceğimiz gibi, programlama ve yazılım geliştirme dünyasına girin.

Ve tam olarak bu son amaç için, bir google tarafından oluşturulan harika uygulamaherkesin yapabileceği programlamayı öğren eğlenceli ve interaktif bir şekilde. hakkında Çekirge.

Bu Grasshopper, programlama öğrenmek için Google uygulaması

Söz konusu uygulama, 2018’de deneysel projelere ayrılmış bir Google bölümü olan Area 120 tarafından başlatıldı. programlama dünyasını herkese yaklaştırın kavramlarını açıklayan etkileşimli mini oyunlardan yararlanarak JavaScript programlama diliStackOverflow portalındaki en son verilere göre dünya çapında profesyoneller tarafından en çok kullanılanlardan biri – en fazla değilse de -.

Uygulama tarafından kullanılan öğrenme yöntemleri şunlardan oluşur: hızlı zorluklar ve oyunlar bu “oyunculara” JavaScript’i gerçek durumlarda kullanmayı öğretecek. Seviyeler aşıldıkça zorluk artacaktır. Ancak, kullanıcıların bilmelerine yardımcı olmak için gerçek zamanlı sonuçlar ve düzeltmeler görüntülenecektir. nerede yanlış yaptılar veya her bir zorluğa nasıl daha verimli bir şekilde yaklaşılabileceği.

Android için Çim Haznesi

Uygulama tarafından önerilen görsel bulmacalar tamamlandıkça, kullanıcılar kilidini açma ve kupa alma kazanılan becerilerin her birini temsil eder. Resmi Grasshopper web sitesinde, uygulama tarafından önerilen farklı seviyelerde ele alınan tüm kavram ve konuları içeren bir sözlük bulmak mümkündür. Ve kurs JavaScript’e odaklanırken, etkinliklerin bir kısmı öğretmeyi amaçlamaktadır. fonksiyonlar veya değişkenler gibi kavramlarprogramlama dillerinin büyük çoğunluğunda kullanılır.

Amacınız kendi yazılımınızı oluşturmak için programlamayı öğrenmek ve bir geliştirici olarak geçiminizi sağlamak olsun ya da zaten geliştiriciyseniz ve aradığınız şey JavaScript bilginizi güçlendirmekse fark etmez. Her durumda, Grasshopper size yardımcı olabilecek bir uygulamadır. JavaScript geliştirmenin geniş dünyasını keşfedin Uygulama hem iOS hem de Android’de mevcut olduğundan ve herhangi bir tarayıcıdan erişilebilen web sürümüyle cep telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan başka bir şey kullanmanıza gerek kalmadan.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Google, programlamayı kolayca öğrenebileceğiniz bir uygulamaya sahip, ilk kez Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…