Google, yeni Galaxy S21 FE'nin tasarımını ve özelliklerini doğruladı

Google, yeni Galaxy S21 FE’nin tasarımını ve özelliklerini doğruladı

Bugüne kadar, yeni olup olmadığından tam olarak emin değildik. Galaxy S21 FE çıkacaktı ama Google Bize ihtiyacımız olan ipucunu verdi. Arama devinin bazı bilgileri sızdırdığı ortaya çıktı. özellikler ve hatta tasarım Samsung şirketinin bu yeni telefonu.

Samsung şu anda yeni katlanır telefonlarını tanıtıyor. Galaxy ZFold 3 Y Galaxy ZFlip 3ancak her şey onun şu anki amiral gemisinin yeni bir versiyonu üzerinde çalıştığını gösteriyor. Galaxy S21 FE bu yıl herhangi bir zamanda piyasaya sürülebilir.

Yeni Samsung Galaxy S21 FE

Yeni Galaxy S21 FE, Google Play konsolunda görünüyor

Yukarıdaki görselde de görebileceğimiz gibi bu yeni Samsung cihazı, teknik özelliklerinin bir kısmını gösteren Google Play konsolunda karşımıza çıktı. Gördüğümüz gibi, bu cihazın çalışmasından sorumlu olacak işlemci zaten bilinen bir işlemci. Qualcomm Snapdragon 888Ancak bu işlemcinin tüm varyantları beslemekten sorumlu olup olmayacağı bilinmiyor.

Samsung’un Galaxy S21 FE modelinin görseli, şirketin tanıtacağı RAM miktarını da ortaya koyuyor, 6GB Bu cihazın orijinal versiyonunu monte eden 8 GB’ın aksine.

Yeni Samsung Galaxy S21 FEYeni Samsung Galaxy S21 FE

Tasarıma gelince, Galaxy S21 ile karşılaştırıldığında çok az değişiklik var, şirket aynı çizgiyi takip edecek, Galaxy S21 FE 5 renge kadar satışa sunulacak. beyaz, mavi, menekşe, gri ve yeşilmuhtemelen farklı fiyatlara sahip olacak.

Son olarak, şirketin ne zaman olduğu bilinmiyor. Samsung resmi olarak bu yeni cihazı tanıtacak, ancak bu yeni sayesinde filtrelemeElbette çok beklememize gerek yok.

Bu yeni Samsung cihazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…