Google yanlışlıkla yeni kablosuz kulaklıkları Pixel Buds A’yı gösteriyor

Şüphesiz, Google’ın Pixel Buds’ı, Mountain View devinin 2020’deki en büyük başarılarından biriydi, en azından donanım bölümü hakkında konuşursak, iyi. kulaklıklar gerçek kablosuz zaten herhangi bir akıllı telefonun yıldız aksesuarları haline geldiler ve bir seçeneğin var Google tarafından yerel olarak entegre edilmiş hizmetlerinin tüm olanaklarıyla, çok suluydu.

Aslında, analizimizde bunu doğrulayabildik. Pixel Buds, kimsenin sunamayacağı seçenekler sunduGoogle Çeviri ile simültane çeviri veya Android ile en iyi entegrasyon gibi – ve daha sonraki güncellemelerle daha da geliştirildi – kesinlikle olsa da rekabete kıyasla biraz geride kaldılar ses kalitesi ve kontrolü gibi diğer yönlerden.

Google, ANC ve daha fazla güce sahip yeni Pixel Buds A üzerinde çalışıyor mu?

Birkaç hafta önce, Google’ın Pixel Buds’ın en büyük sorunlarını çözecek her halükarda bir yenileme hazırladığını öğrendik. daha fazla güç ve aktif gürültü iptali eklemeve görünüşe göre yakında dönüştürülmüş olarak gelecekler. Google Piksel Tomurcukları A 9to5Google’ın yoldaşları tarafından yayınlanan bilgiler doğruysa.

Daha fazla bilgi: Google Pixel Buds, analiz: ikinci kısımlar iyi olabilir

Aslında, Amerika Birleşik Devletleri’nde Google Nest haberlerine abone olan kullanıcılara gönderilen bir e-postada, Mountain View devi küçük bir resmi kaçırdı ikinci kulaklığınız ne olacak gerçek kablosuz üzerinde koyu yeşil rengin yayınlanmamış bir çeşidi oldukça çekici.

Söz konusu reklam e-postasında öne çıkıyorlar yakında cihazlara gelecek yeni özellikler Google tarafından yapılmıştırve Pixel Buds A’ya bağlantılar şu bölüme dahil edilmiştir: ‘Aksesuarlar’ Google Store’dan.

Andro4all’daki galeriye göz atın

Resimde çok fazla detay göremiyorsunuz, bunun ötesinde bazı tweaks ile benzer bir tasarım kulaklıklarda, kanat uçlarında ve şarj ve taşıma çantasında daha fazla renk bulunması gibi. Şarj göstergesi LED’i de hareket etti en üstte daha baskın bir yere.

Unutulmamalıdır ki bu yeni Piksel Tomurcukları, Amerikan FCC onaylayıcı listeleribu nedenle büyük olasılıkla önümüzdeki Mayıs ayında, sanal ve ücretsiz olacak Google I/O 2021’deki ilk çıkışlarına hazır olacaklar. Google evreninin tüm haberleri bu yıl için.

Daha fazla bilgi: Google’ın bir sonraki telefonunuzun Pixel olması için 8 nedeni

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Google girişi yanlışlıkla Pixel Buds A’yı gösteriyor, yeni kablosuz kulaklıkları ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…