Google TV uygulaması, unutulan Android TV uzaktan kumandasını değiştirmeye hazırlanıyor

Google TV uygulaması, unutulan Android TV uzaktan kumandasını değiştirmeye hazırlanıyor

Birkaç aydır Google’ın çabalarından biri, televizyonla ilgili tüm hizmetlerini, sırayla Android TV’de çalışan bir platform / arayüz olan Google TV’ye taşımak oldu. Bir sonraki adım olabilir Android TV uzaktan kumanda uygulamasını yeniden dirilt.

Android TV uzaktan kumanda uygulaması, dört yıldır güncellenmemiş olmasına rağmen hala işlevseldir. 9to5Google, fikrin devam edeceğine dair göstergeler buldu, ancak Google TV uygulamasına entegre.

kumandanın dönüşü

Android TV uzaktan kumanda uygulaması, arayüzde gezinmek için bir dokunmatik yüzey kullanmanıza veya mobil klavye ile yazmaXiaomi Mi Tv Stick gibi TV’ler veya cihazlarla birlikte gelen sınırlı uzaktan kumandalara çok fazla dokunmak yerine.

Google TV'li Chromecast: Google cihazından en iyi şekilde yararlanmak için 38 işlev ve püf noktası

Çalışmak için uygulama, Bluetooth kullanarak veya aynı Wi-Fi ağında yakındaki cihazlara bağlanır ve bugün hala iyi çalışıyor olsa da, bazı parçalar vardır. onlar biraz modası geçmiş, metin kutusu gibi. Sonuçta, uygulama asla 1.1.0 sürümünü geçemedi.

{«videoId»:»x7zngd8″,»autoplay»:true,»title»:»SMART TV’NİZ İÇİN EN İYİ UYGULAMALAR: İLK 11 ÜCRETSİZ ANDROID TV UYGULAMASI»}

En azından mobilden uzaktan kumanda kavramı ortadan kalkmayacak, yer değiştirecek gibi görünüyor. Google TV uygulamasının en son sürümünün APK’sında, uzaktan kumanda işlevi içerecek, başka bir ek uygulamaya ihtiyaç duymadan. Henüz işlevsel değil, ancak şu anda küçük uzaktan kumanda uygulamasıyla aşağı yukarı aynı görünüyor.

Aranıyor

Bu, sırasıyla Google TV uygulamasında bulunur. Google Play Filmler’in reenkarnasyonu, ancak bazı ülkelerde yalnızca Google TV olarak yeniden adlandırılmıştır. Bu, Google TV (veya Play Filmler), Google hizmetlerine sahip tüm Android telefonlara önceden yüklenmiş olduğundan, Android TV’yi kontrol etmek için başka bir uygulama yüklemenize gerek olmayacağı anlamına gelir. Tabii ki, kullanmadığınız için devre dışı bıraktıysanız, yeniden etkinleştirmeniz gerekecektir.

üzerinden | 9to5Google

– Haberler Google TV uygulaması, unutulan Android TV uzaktan kumandasını değiştirmeye hazırlanıyor aslen yayınlandı Android Ivan Ramirez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…