Google, resmi Trump uygulamasını işe yaramaz olduğu için Google Play’den kaldırdı

2021, Donald Trump ve ilgili bazı platformların, sosyal ağlarda ve uygulama mağazalarında engellendikten sonra dağıtımlarının etkilendiğini gördüğü yıl oldu. sonuncusu Donald Trump’ın Google Play’den kaldırılan resmi kampanya uygulamasıdaha basit bir nedenden dolayı olsa da.

Geçen yıl 500.000 yüklemeyi aşan ve kaldırılmadan önce ortalama 3,41 yıldız puanı alan uygulama, Google tarafından bu nedenle kaldırıldı. işlevsellik yok ya da basit bir deyişle, çünkü birkaç haftadır çalışmıyor.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/2d/34/23/60016a104bd22fc83f/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/6d/8a/d2/600169fb3bef0793df/orijinal/miniatura-xiaomi-y-eeuu-lista-negra.jpeg»}

İşlevsellik olmadan Google mağazasında site yoktur

resmi trump

Trump kampanyasının resmi uygulaması 2016 yılında resmi olarak Android’e geldi. 2020 kampanyasına odaklanıldı yönetim değişikliği ile son bulan kampanyadan haberdar olmak, etkinlik ve haberleri takip etmek ve davaya bağış yapmak için merkezi bir yer olmuştur.

Android ve düşük kaliteli uygulamalar: Google'ın Play Store'u iyileştirmek için yapabileceği altı şey

Görünüşe göre, yönetim değişikliğinden sonra uygulama kaderine terk edilmiş, öyle ki, süresiz olarak bir yükleme sembolü görüntülemek dışında hiçbir şey yapmadı. Google, Android Police’e, uygulamanın çalışmayı durdurduktan sonra gerçekten kaldırıldığını ve geliştiricilerin Google’ın düzeltmek için “tekrarlanan isteklerine” yanıt veremediğini onayladı.

Google Play’de uygulama yayınlamanın kurallarından biri kesinlikle minimum işlevsellik sağlamak olduğundan, bu olağandışı bir şey değildir. Kurallara göre mağazada hem hiçbir şey yapmayan uygulamalara hem de “başarısız, kapanan, engellendi veya normal çalışmıyor«, Donald Trump’ın resmi uygulamasının maruz kalacağı ihlal.

Maksimum işlevsellik Google Play’in kurallarından biri, yayınlanan uygulamaların minimum işlevselliğe sahip olmasıdır.

Google’ın politikası Sabitlenmedikleri takdirde minimum işlevsellik düzeyini karşılamayan uygulamaları kaldırın makul bir sürede. Google Play çöplüğünü temizlemenin iyi bir yolu ve bu kuralın daha sık uygulanmasının kesinlikle zararı olmaz.

üzerinden | AndroidPolis

– Haberler Google, resmi Trump uygulamasını işe yaramaz olduğu için Google Play’den kaldırdı aslen yayınlandı Android Ivan Ramirez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…